Violetta~Виолета- една мечта, една песен! - Тема 21

  • 88 042
  • 782
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 35
Книгата е много интересна!! Чела ли си Раздвоено сърце?

Не. Приятелката ми имаше само тази

# 751
  • Мнения: 30
Ако решиш да я четеш в нея се разказва колко е объркана Виолета между Томас и Леон ,

# 752
  • Мнения: 93
ЗДР Хора! Stop
Не писах много време, но всичко съм ви изчел. Не съм се отказал от темата да знаете. За споровете няма да изразявам мнение, само ще кажа, че без тях е по-добре. Peace
Първо: със закъснение: Честити празници, (ама че изказване, но не се сетих друго).
За новодошлите, Добре дошли! Да ви се представя аз съм Георги. Може да ми викате Жоро. Simple Smile

По последните неща: Радвам се, че скоро ще започнат новите епизоди. Heart Eyes
И нещо важно, което лично мен много радва, защото от много време исках да стане.
От днес 10.01.2015г. Всяка събота и неделя Виолета сезон 1 от 6:30 (или може би и интернет) по Нова ТВ с бг аудио(несинхронен дублаж, различен от този по Дисни).
Лично на мен много ме радва, че ще го дават, защото още от началото на сериала исках да го гледам с БГ АУДИО.

П.С. За някой може би часът е много ранен, но не напразно казах и интернет, защото може би Нова ще качват сериите в сайта им.
Ето първи епизод: http://play.novatv.bg/programi/violeta/529849

# 753
  • Мнения: 490
Жоро, много ти благодаря за информацията за излъчването на Виолета по Нова Тв и Нова плей! Simple Smile Определено този дублаж ми харесва повече, въпреки че и онзи на Дисни не е толкова лош като му свикнеш.  Peace

Темата прехвърли 50-те страници и рано или късно ще бъде заключена. Виждам че има 13 човека гласували "ЗА" темата да продължи, а има и хора, които пишат, макар и рядко. Ако някой от вас знае как и има желание нека направи нова тема, за да продължите да си пишете. В крайна сметка ако няма желаещи да направят тема и аз мога да ви направя, но ако пишете и коментирате сериала без да спорите и да се карате излишно! Разберете, че когато имате различия в мненията и когато не ви харесва даден коментар, това не значи, че трябва да избухне поредния спор. Всеки е различен и мисли различно и т.н. Бъдете по-толерантни един към друг и се научете да уважавате чуждото мнение. Това е.  Peace

# 754
  • Мнения: 30
Как се прави тема?

# 755
  • Мнения: 346
Ако искате може аз, Златито или някой друг от вас разбира се можем да направим тема! Казвайте! ИсКате или не? !?!?  Laughing Peace Peace

# 756
  • Мнения: 93
Ако искате може аз, Златито или някой друг от вас разбира се можем да направим тема! Казвайте! ИсКате или не? !?!?  Laughing Peace Peace
Аз искам. Simple Smile

# 757
  • Мнения: 35
Ако искате може аз, Златито или някой друг от вас разбира се можем да направим тема! Казвайте! ИсКате или не? !?!?  Laughing Peace Peace

АЗ ИСКАМ  Sunglasses

# 758
  • Мнения: 30
АЗ ИСКАМ Simple Smile

# 759
  • Мнения: 30
Някой знае ли кога започват новите епизоди???

# 760
  • София
  • Мнения: 524
Някой знае ли кога започват новите епизоди???

Е, те дават рекламата за новите епизоди от няколко дена. ;д В понеделник започват.

# 761
  • Мнения: 30
благодаря

# 762
  • Мнения: 35
ще ми изпратите ли рекламата да я видя   bouquet

# 763
  • Мнения: 35
не е за вярване, че не коментирате епизодите  newsm78

аз ще започна тогава....

днеска Джери ми се стори груба с Рокси  Crossing Arms

Също Виолета ми харесва да я виждам като Рокси много е забавна  Laughing



Пресила обаче как само ревнува от Анджи..
Също никак не ми харесва лошото и поведение към Джейт да вярно , че Джейд си е шантава, но Пресила си е грубичка  Whistling



Като гледам как се държи с Людмила все да и натяква ми става жал за Людмила  Sad

И отделно това което ми направи впечатление за сега е , че по скоро Алекс би бил идеален за Джери вместо Джери за Леон и Алекс за Вилу  Whistling


# 764
  • Мнения: 35
ясно вече не сте фенове на Виолета най-добре да закриете темата  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт