Violetta~Виолета- една мечта, една песен! - Тема 21

  • 88 062
  • 782
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 366
Да, аз знам, че Миши гледа от момиче или момче в youtube. На момичето/момчето преводите може да не са много точни, но според на Миши са правилни. Не мога да кажа, че на 100 процента съм сигурна, че са точни, но така ми изглежда. А на това момиче, аз съм му откривала грешки понякога. Разбира се и аз имам грешки в преводите ми, човешко е. Когато писах за вбокс, изобщо не исках да замесвам преводите на хората, защото всеки превежда колкото знае и колкото може, имах предвид съвсем друго нещо. И за backxtoxblack също нямах предвид, че краде клипчетата и субтитрите от Миши, а исках да кажа, че преди, каквото качи Миши, качва и тя. Това имах предвид.

# 736
  • Мнения: 490
Казах че не копирам клиповете, значи не го правя. И така както ти говориш за мен, така и аз ще говоря, за когото си поискам.
За правописа ти също ще говоря, защото съм филолог и утре, други ден ще преподавам правопис и много други неща, на такива като теб, но дано само не са като теб точно!
За филмите на Дисни няма възраст, но ще го разбереш по-късно.
Спирам да пиша, то вие не се разбирате от дума, знаете си вашето и това е. А и нали знаеш - умния отстъпва първи, така че край от мен!  Peace
П.С. още едно последно разяснение - backxtoxblack е качвала след Миши, защото не й харесва преводите, аз когато качвам след нея е по същата причина. И пак ще кажа че Миши няма авторски права и всеки може да си ги качва стига да има желание. Разбрах че ползваме преводите на момичета с английските субтитри едва след като аз започнах да превеждам от нея, от момичета с английските субтитри, не е било целенасочено или нарочно.
Сега вече наистина спирам, защото си имам други неща да върша и наистина мнооооого ми писна да споря.

# 737
  • Мнения: 562
Казах че не копирам клиповете, значи не го правя. И така както ти говориш за мен, така и аз ще говоря, за когото си поискам.
За правописа ти също ще говоря, защото съм филолог и утре, други ден ще преподавам правопис и много други неща, на такива като теб, но дано само не са като теб точно!
За филмите на Дисни няма възраст, но ще го разбереш по-късно.
Спирам да пиша, то вие не се разбирате от дума, знаете си вашето и това е. А и нали знаеш - умния отстъпва първи, така че край от мен!  Peace
П.С. още едно последно разяснение - backxtoxblack е качвала след Миши, защото не й харесва преводите, аз когато качвам след нея е по същата причина. И пак ще кажа че Миши няма авторски права и всеки може да си ги качва стига да има желание. Разбрах че ползваме преводите на момичета с английските субтитри едва след като аз започнах да превеждам от нея, от момичета с английските субтитри, не е било целенасочено или нарочно.
Сега вече наистина спирам, защото си имам други неща да върша и наистина мнооооого ми писна да споря.
Злати това , че преподаваш не значи , че точно ти си тази която ще ми прави забележка ! Никаква , абсолютно никаква не си ми за да ми казваш как да пиша ! Ако трябва цяло изречение с грешки ще ти напиша ! И ТИ ПОЖЕЛАВАМ, от все сърце учениците ти да са точно като мене !  Peace
И аз спирам да споря защото ми писна от такива хора като теб ! Правят се на мили , но са просто гадняри ! Довиждане !

# 738
  • София
  • Мнения: 524
Ако ще говорим за вбокс, кажете, защото определено има голяма завист, че да ми дават минуси на клиповете. ;д Защото имам по 2000 гледания и бия всички!  Wink

На който не му харесват субтитрите ми да гласува, че не му харесват. Wink
Аз никога не съм учил испански, но благодарение на "Виолета" разбирам някои неща. Когато не мога да преведа 1 изречение, не превеждам нищо и не качвам нищо!  Peace И да, превеждам буквално, защото не мисля, че някой ще седне да чете приказка докато слуша музика.  Peace

# 739
  • Мнения: 490
Марти, за теб нищо не съм казала.  Peace Пък и въобще не завиждам на никого. Не ставаше въпрос за такова буквално превеждане, а за друго, но не ми се обяснява сега.

Дени, виждаш ли сега, че не е хубаво, когато някой говори така, както говориш ти. По принцип съм сдържан човек и винаги гледам да подхождам по-деликатно, но ти прекали с нападките и обидите си към другите. Когато обаче аз започнах да се държа като теб, не ти хареса.
И защото не искам да си тръгвам от тази тема с лошо, доколкото е възможно поне, искам да ти се извиня за държанието си, защото никога не съм говорила така на никой и не обичам да съм скарана с някого, било то и непознат. Така че Дени и другите, които по някакъяв начин съм обидила или засегнала - извинете.   bouquet

Желая на всички весело посрещане на новата година, нека тя бъде успешна за вас и ви донесе щастие, късмет и любов!

# 740
  • Мнения: 366
Много е жалко, че една прекрасна тема ще звърши по този начин. Честно казано, когато за първи път се включих, си мислех, че накрая ще се разделим с хубави спомени и ще си кажем сбогом щастливи и ще останем приятели. Ясно е, че това няма как да стане след тези спорове. Наистина ми е мъчно за темата, но не може да се направи нищо повече. Вместо накрая да се обедим, ние се изпокарахме.
Всъщност каквото и да е станало, колкото и да сме се карали, тази тема ще ми остави един хубав спомен. И аз се радвам, че се включих в нея, защото открих страхотни хора.
И аз мога само да ви кажа весели празници и успешна нова година!

# 741
  • Мнения: 135
Искам като за последно, да ви пожелая Честита нова година, много успехи, здраве, щастие, да бъде изпълнена с уникални моменти.!!  ♥ ^^

# 742
  • Мнения: 35
Здравейте. Кога продължават новите епизоди на Виолетта  Whistling 

# 743
  • Мнения: 346
Здравейте. Кога продължават новите епизоди на Виолетта  Whistling 

Здрасти Simple Smile Новите епизоди продължават на 19 януари.Трябваше да започнат от 5 януари но поради филмите на Дисни т.н. започват на 19 януари  Grinning

# 744
  • Мнения: 35
Здравейте. Кога продължават новите епизоди на Виолетта  Whistling 

Здрасти Simple Smile Новите епизоди продължават на 19 януари.Трябваше да започнат от 5 януари но поради филмите на Дисни т.н. започват на 19 януари  Grinning

благодаря, а тей като съм забравила бяха стигнали до епизода в който звънна телефона на Пабло и каза да отменят концерта нали  newsm78


# 745
  • Мнения: 366
Благодаря, а тъй като съм забравила, бяха стигнали до епизода, в който звънна телефона на Пабло и каза да отменят концерта, нали? newsm78
Да.

# 746
  • Мнения: 490
Благодаря, а тъй като съм забравила, бяха стигнали до епизода, в който звънна телефона на Пабло и каза да отменят концерта, нали? newsm78
Да.

Илианче, кефи ме редакцията ти!  Laughing Peace

# 747
  • Мнения: 366
Илианче, кефи ме редакцията ти! Laughing Peace
Laughing Laughing

# 748
  • Мнения: 35
Днеска една приятелка ми зае книгата на Виолета "Мечтите се сбъдват" която толкова бях търсила...


Книгата беше интересна! Разказваше се всичко от името на Виолета това как тя вижда беше още по интересно. Започва книгата с момента от който Вилу се включва в You Mix състезанието до накрая на финалното шоу.   



Четейки описаното от Вилу се разбира колко е объркана с Томас и Леон. Разказва колко се радва на всяка прегръдка с Леон



Макар и Томас да е там се разбира кого обича Вилу...Това е моето убеждение след като прочетох книгата  Hug

Ще се радвам да прочета и други мнения върху книгата. Доста увлича  Sunglasses

# 749
  • Мнения: 30
Книгата е много интересна!! Чела ли си Раздвоено сърце?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт