ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 2

  • 43 886
  • 1 051
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 5 435
Момичета, понеже има връзка с  Биг Брадър, превключете на ТВ7 дават тризначките! Чуйте какви ги говорят.
Мари$Мар, благодаря.

# 976
  • Мнения: 2 140
Малееееее, тия искат да влязат в политиката.
И да стават актриси.
Ще ми се да имам 5% от тяхното самочувствие.

# 977
  • Viena
  • Мнения: 3 606
Искат да влизат в политиката..............не мога  Shocked Shocked Shocked

# 978
  • София
  • Мнения: 15 490
Щели да съдят Ники Тупарев в ООН!  hahaha Joy

# 979
  • София
  • Мнения: 7 893
Щели да съдят Ники Тупарев в ООН!  hahaha Joy
Сериозно ли  Joy Joy Joy Не ги гледах и не съжелявам.

# 980
  • Мнения: 13 028
Кой ги плашил с убийство тия пуйки?

# 981
  • Мнения: 306
Аз се питам ако Тити спечели вип брадър 2014 образцов дом дали Нико Тъпарев ще му даде парите от наградата  за спасяването на баскетболния отбор на Левски или ще го излъже .От Тупарев всичко може да се очаква
http://www.slava.bg/news/56169.html

# 982
  • Мнения: 2 140
Кой ги плашил с убийство тия пуйки?
Както си седели в едно кафе в Благоевград, в жегата покрай тях минал висок мъж със сако и направил знак с ръка, все едно ги гърми. След малко били в друго кафе и той пак минал оттам. Нещо такова разказаха. Много беше несвързано и се прекъсваха една друга.
Та извода беше, че Тупарев иска да ги убие защото им дължи пари, и не им дава работа, а е обещал. И той е виновен, че нямат гаджета. Или другата версия е, че искат да ги убият защото са станали членове на Герб.

# 983
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
 hahaha hahaha стига бе тея трите пуйки не се спряха  Joy

# 984
  • София
  • Мнения: 7 893
Скрит текст:
Кой ги плашил с убийство тия пуйки?
Както си седели в едно кафе в Благоевград, в жегата покрай тях минал висок мъж със сако и направил знак с ръка, все едно ги гърми. След малко били в друго кафе и той пак минал оттам. Нещо такова разказаха. Много беше несвързано и се прекъсваха една друга.
Та извода беше, че Тупарев иска да ги убие защото им дължи пари, и не им дава работа, а е обещал. И той е виновен, че нямат гаджета. Или другата версия е, че искат да ги убият защото са станали членове на Герб.
А леле  Joy Joy Joy

# 985
  • Мнения: 4 690
Стига, бе  hahaha

# 986
  • София
  • Мнения: 841
Mari_Mar, огромно благодаря за предоставените записи!  bouquet

# 987
  • София
  • Мнения: 4 429
Mari_Mar, огромно благодаря за предоставените записи!  bouquet


   Hug А, няма защо...моята е лесна, не е като на тези дето репортерстват smile3523 и преразказват в темата   Laughing което за мен е много по-сложно.

 дано има повече материал за записване и коментиране  Peace

 Някой се оплака, че записите в Picasa много бавно зареждали, но проблема не е в записите или сайта, а явно във браузъра или връзката. Ако искате,, мога да препоръчам един много добър и бърз браузър, който е супер за гледане на видео и живото излъчване, защото можеш да си отделиш само видеото в отделно прозорче и поставиш където искаш на работния плот, а самия браузър да го минимизираш и ползваш този който харесваш за да пишеш тук.
 

# 988
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кучкова днес ме разлепи от смят.

- Евгени, ти коя зодия си?

- А скорпионът ти?

 Joy Joy Joy

# 989
  • Бургас
  • Мнения: 6 622
Линдарева според мен се страхува от Жени и затова се държи неадекватно.
Калканджиева е голяма лисица,но както и да се преструва тя е мутра в женско тяло,няма прошка при нея.
Тачо е пълно недоразумение! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт