ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 2

  • 43 860
  • 1 051
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607


ВОДЕЩИ:

Алекс и Ники Кънчев



УЧАСТНИЦИ:


1. Йорданка 2. Евгени 3. Кали
4. Иво 5. Атанас 6. Ели
7. Албена 8. Камелия 9. Ива
10. Елена 11. Воче 12. Мартин
13. Жени и Тачо 14. Тити 15. Влади 16. Wosh MC 17. Зорница


ВРЪЗКИ:
Скрит текст:

1

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 11:23 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Мнения: 9 684
Първа!  Laughing

Да напиша нещо за да не е просто гол запис:
За първи път гледам ББ от самото начало с интерес. Почти всички участници са интересни. Лично за мен скучни ще бъдат Въргала, манекенчето и рапърчето. Ще стоят отстрани и нищо няма да се случва около тях.
Скандали очаквам от 2те Камелии, Ива, Вулева, Кали и Жени(най-вече от Кали и Жени). Гигова и Тачо ще са просто пълнеж.
Симпатизирам на Кучкова. Може да не пращи от интелект, но е толкова усмихната и толкова й се играе играта ББ... кефи ме! Не очаквах, че точно тя ще ме спечели!

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 00:02 от Ice Queen

# 2
  • Мнения: 1 753
чакаме първия пиянски скандал, Жени няма да й прости на тая, ще има жестоки крясъци Laughing

# 3
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Маме,   bouquet Много си чевръста. Как само си ги нащракала всички участници...  Wink

Ще влязат в преразход от ББ, бая алкохол ще изсмучат съквартирантитИ.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 893
Хайде, настаних се и аз  Laughing
Благодаря   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 15 486
На Зорница дъщеричката (ако това е тя) и е голяма, на колко ли я е родила?Пише грижа за детето на едната снимка.

Скрит текст:

# 6
  • Мнения: 4 418
чакаме първия пиянски скандал

силно се надявам и без алкохол да има скандали  Laughing

# 7
  • Мнения: 258
Запис и тук. Благодарности за новата тема.
Да ни върви на .... скандали  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 9 574
Благодаря за новата тема   bouquet

# 9
  • Мнения: 9 684
На Зорница дъщеричката (ако това е тя) и е голяма, на колко ли я е родила?Пише грижа за детето на едната снимка.

Скрит текст:


Под снимките пише "кака", а не "мама".  Wink

# 10
  • Мнения: 9 215
Добре почна , но... малко тъпо сценария с известна с това че спала с мъжа на известна абе #Crazy

# 11
  • Мнения: 4 418
Да ни върви на .... скандали  Mr. Green

ей тва е приказка, наздраве  Laughing

ама свежички, пресни, пресни скандали, не такива отвънка идващи

операторите, троп троп и таз вечер  Smile , помните ли къртицата 1, ей такива оператори искаме

# 12
  • София
  • Мнения: 15 486
На Зорница дъщеричката (ако това е тя) и е голяма, на колко ли я е родила?Пише грижа за детето на едната снимка.

Скрит текст:


Под снимките пише "кака", а не "мама".  Wink
Значи тези от дира може да са се объркали.Но на едната пише moita bebka..., а на друга Cool mama.

# 13
  • Мнения: 9 684
Прочетох статията в Дир. Ами не знам...в ФБ профила на Зорница под снимките пише: "Мн печена кака!", "секси кака".... и поне аз оставам с впечатлението, че е някаква кака на това дете, но! може и да бъркам!  Thinking

ЕДИТ: Племеница! Дете на сестра й. Лично Зорница го е написала под една от снимките й.

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 00:23 от Ice Queen

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 143
На Зорница дъщеричката (ако това е тя) и е голяма, на колко ли я е родила?Пише грижа за детето на едната снимка.

Скрит текст:


Под снимките пише "кака", а не "мама".  Wink
Значи тези от дира може да са се объркали.Но на едната пише moita bebka..., а на друга Cool mama.

Зорница няма деца   Wink

Общи условия

Активация на акаунт