ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 2

  • 43 865
  • 1 051
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 099
Тити ми се вижда най-нормален, което е плашещо  Simple Smile

Липсват мъжаги от сорта на Пламен , Мариан , Тервел ... жалко.

# 31
  • Мнения: 2 369
И аз тук. Всеки път се заричам да не го гледам, че все едни и същи сценарии въртят и...съм все пред телевизора  Laughing За сега фаворити нямам.

# 32
  • Мнения: 2 592
Във визитката си Жени не каза ли, че не можела да мрази Зорница, защото не я познавала  newsm78
А някой в предната тема каза, че са ги виждали заедно на заведения  Whistling

Какъв елемент на изненада, моля ви се  Laughing
Има ли дори един човек, който да си мисли, че Жени и Тачо не са знаели, че ще я вкарат?
Та всички ние го знаехме, какво остава за тях.

Венета пък и тя с нейната "сензация"  hahaha hahaha hahaha
Тачо и Зорница се били чули два дена преди шоуто. Много ясно, че ще се чуят. Нищо чудно и Жени да е говорила с нея, за да си уточнят ролите в театъра  Whistling

# 33
  • Мнения: 3 461
Какъв елемент на изненада, моля ви се  Laughing
Има ли дори един човек, който да си мисли, че Жени и Тачо не са знаели, че ще я вкарат?
Та всички ние го знаехме, какво остава за тях.

За това съм сложила изненада в кавички. Питам само къде бяха Жени и Тачо по време на визитката?

# 34
  • Мнения: 31 334
А не познава Жени Зорница дали?! Mr. Green Whistling

# 35
  • Мнения: 434
Добро утро и от мен в новата тема.Дано да има много интересни неща за коментиране, че нещо много мир и спокойствие цари в Образцовият Дом  Laughing

Липсват ми такива образи тази година  Laughing Laughing Laughing
Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 1 525
Защо Жени и Тачо се водят един участник  newsm78
П.П. Ех, ако можеше да гледаме истински ББ...!

# 37
  • Мнения: 9 806
Защо Жени и Тачо се водят един участник  newsm78
П.П. Ех, ако можеше да гледаме истински ББ...!
Кого би искала да видиш в него?

# 38
  • София
  • Мнения: 1 184
      Добро утро и от мен!!! Бих желала да се присъединя към вашата групичка. И аз ги гледам виповете, ама то след толкова сезони почти не останаха.
      За мен Албена Вулева е отдавна залязла скандална журналистка от кабеларките. Този Wоsh MC не съм го нито чувала, нито виждала. Мартин е поредният манекен докаран някъде от чужбина. За Зорница да не говорим. Но до скандал на последната с Жени едва ли ще се стигне. Или ще я игнорират напълно и ще я изгонят още на първата елиминация, или пък тя ще си трайка и ще се опита да се хареса.
      На мен лично ми липсват мъжете в къщата. Много жена, много нещо вътре. Най-силен сезон беше този с Фънки, Къци и Юлиан.
      Замисълът с двете къщи беше добър, но нещо не им се получи. Много бързо в лагера си допаднаха и си заживяха мирно и щастливо. Виж друго щеше да е ако там бяха пратили Камелия Тодорова. 

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защо Жени и Тачо се водят един участник  newsm78
...
Защото така е решил големият брат.

# 40
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добро утро!

Защо Жени и Тачо се водят един участник  newsm78
...

Защото единият без другия не би бил част от очаквания скандал заедно с третия участник Зорница. Сега зависи как ще си изиграят ролите и кой колко алкохол ще изпие.

И това не е бъларски патент. В един от поредните издания на ВИП Брадър в Испания вкараха като един участник две дами - екс двойка, за да има скандали и сеир. Е, получи им се на испанците тогава.

Гласувах, разбира се, за Тити, макар че е доста рано.

# 41
  • Мнения: 1 545
Зориту нали твърдеше, че всичко й е естествено, включитлено циците. В розовия й период цици няма, може пък след гимназията да са пораснали, знае ли човек.  Crazy

# 42
  • Мнения: 1 892
Сега виждам, че има такава тема, според мен ще спечели Йорданка Христова. Peace

# 43
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 281
 Popcorn запис  Laughing

# 44
  • Мнения: 7 697
Запис. Hug

Общи условия

Активация на акаунт