Не мога да отслабна

  • 13 810
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 147
За мен всичко се дължи на плацебо ефект, съжалявам.  Peace

# 61
  • Мнения: 93
Aз пък се замислям дали да не си купя гарциния камбоджа.За пръв път чух за нея от съседката, която винаги е била много дебела. Бях известно време при  сестра ми в Лондон, не бях виждала комшийката над 4 месеца и като я видях-не я познах! Помислих че е болна или нещо такова, но ме беше срам да я питам....Обаче след като се поздравихме за добре дошла, взех че я попитах какво е станало, че изглежда така, а тя ми каза, че от 3 месеца взима точно тези таблетки.Наистина - като я видях щях да припадна....Каза че е отслабнала с 18 килограма. Такава промяна!!! И затова и на мен  ми се прииска да сваля моите 5-6 излишни килограми. Чудя се дали и при мен ще се получи  Wink

# 62
  • Мнения: 174
За мен всичко се дължи на плацебо ефект, съжалявам.  Peace
Погледнах съдържанието на едни от капките за алкализиране на водата. Не мисля, че цинка, магнезия и калция са дефиницията на плацебо ефекта.  Peace

# 63
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 147
Всеки е свободен да вярва в таласъми. Аз съм от хората, които трябва да видят реални резултати, че да повярват в нещо.  Peace

# 64
  • Мнения: 93
Всеки е свободен да вярва в таласъми. Аз съм от хората, които трябва да видят реални резултати, че да повярват в нещо.  Peace
Разбира се , но ако не опиташ никога няма да разбереш.

Общи условия

Активация на акаунт