Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-203тема

  • 48 024
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 546


ето тук имах предвид

# 691
  • Мнения: 6 546
   Ято, има преведени откъси в темата на КПА.
   Като видях това гивче

се сетих за това, че сценаристките доказано правят паралел с ГП и ОХ, като Елиф разказваше вечерта на вино и любов за филма на Омер, но Омер изигра пъхането с ръката като Робърт Дауни джуниър  bouquet - т.е. приемам като намек, че се забавляват. Разликата е, че Робърт имитираше ГП и разказваше филма.

# 692
  • Мнения: 4 535
Привет!  Grinning Вчера май останахме без глас от многото пеене, че днес в темата е тишина Mr. Green То и форума пък беше умрял за известно време, та да кажем ..простено ни е  Wink
За епизода от снощи няма да кажа нищо, защото трябва да си изгледам първата половина /много продължи мача на Гришо Sad /
Но пък днес се разходих в нета и открих тази снимка на Туба. Спомням си колко критики имаше за облеклото на Аси, а тук я дават за пример:



http://cairocontra.wordpress.com/2013/08/14/deciphering-fashion- … ss-fashion-rules/

Превод с Гуги част от текста:

Знам, че всички модели в днешно време се придържаме тънки, но ни харесва или не, нищо хубаво формата на пясъчен часовник. Това е просто един от тези правила, които се самоопределя. Мерилин Монро е една от тези модни икони, които разтърсиха тази форма най-добре. Нейните секси извивки имали мъже я ден похот за нея и жените до този ден светне зелено със завист. Така че, ако имате извивки на тялото; Не се плашим или удави се в ненужни диети вместо това, се покаже на тези криви и да се гордеем! Ако не сте благословени с тази форма, добавете дефиниция до кръста си с високо полата на кръста или дори по-добре, да вземе пример от Tuba Büyüküstün книга "S & добавите колан



# 693
  • Мнения: 4 236
Здравейте момичета почти по обяд

Вече сте наминали оттук и сте сложили и гифчета и снимки от хубавите моменти от снощи
Цвети, Вичи, Гуга,  Злати, Линка, Рали, Сабинка Hug Hug Hug
 
Дайче Hug вчера само Лоберто Лорети не бяхме пускали май

И на мен епизода ми хареса без превод. Туба и Енгин бяха на висота- прекрасни и убедителни като влюбени гълъбчета Peace По отношение на крими нишката нищо не мога да кажа без превод. Надявам се двете СЦ да навържат нещата логично, че да няма някакви огромни несъответствия и да станат смешни. Но мисля, че Туба не би се захванала с проект, в който да няма ясна линия в сюжета

  Ято, има преведени откъси в темата на КПА.
   Като видях това гивче

се сетих за това, че сценаристките доказано правят паралел с ГП и ОХ, като Елиф разказваше вечерта на вино и любов за филма на Омер, но Омер изигра пъхането с ръката като Робърт Дауни джуниър  bouquet - т.е. приемам като намек, че се забавляват. Разликата е, че Робърт имитираше ГП и разказваше филма.

Сабинка  Peace много са сладки и двамата тук. Но ти ми образуваш няколко мозъчни гънки в повече с тези съкращения Mr. Green  ГП /явно Грегъри Пек/ и ОХ/Одри Хепбърн/

Слагам още един от прекрасните моменти между Ел и Йо, който дори повече ме изкефи от целувките  Peace



Рейтингът от снощи Peace

Скрит текст:
Total
SIRA   PROGRAM   KANAL   BAŞLANGIÇ   BİTİŞ   RATING   SHARE
1   GUZEL KOYLU   STAR TV   20:49   23:44   5.87   15.82
2   YILANLARIN OCU   SHOW TV   20:41   23:25   5.42   14.33
3   STAR ANA HABER   STAR TV   18:28   19:24   4.12   15.22
4   KARA PARA ASK   ATV   20:42   23:43   4.04   10.88

AB
SIRA   PROGRAM   KANAL   BAŞLANGIÇ   BİTİŞ   RATING   SHARE
1   GUZEL KOYLU   STAR TV   20:49   23:44   4.84   13.86
2   ZENGIN KIZ FAKIR OGLAN   TRT 1   20:41   22:59   4.39   12.10
3   KARA PARA ASK   ATV   20:42   23:43   3.97   11.35
4   HAYAT YOLUNDA   KANAL D   22:22   00:30   3.86   12.89

20+ABC1
SIRA   PROGRAM   KANAL   BAŞLANGIÇ   BİTİŞ   RATING   SHARE
1   KARA PARA ASK   ATV   20:42   23:43   5.22   13.55
2   GUZEL KOYLU   STAR TV   20:49   23:44   4.94   12.87
3   ZENGIN KIZ FAKIR OGLAN   TRT 1   20:41   22:59   4.78   12.11
4   BENIM ADIM GULTEPE   KANAL D   19:55   22:22   4.53   11.91



Понеже вчера бяхме на италианска музикална вълна сега ви предлагам да чуете  това дете, което притежава невероятен талант Peace
https://www.facebook.com/video.php?v=622778387784418




ПП. Надин Hug

# 694
  • Мнения: 4 535
Канти, Сабина сравнява двата филма с римски сюжет Римска ваканция и Само ти



Хубаво, че Цвети Пиронкава победи, та ми оправи лошото чувство от рейтинга  Mr. Green Не мога да го разбера, явно не ползват такива гледачи на ТВ като мен. Това, че не гледам сериала в определеното време, не значи , че въобще не го гледам. Sad Гледам го, даже повече  Joy

Да ви подготвя, че другата сряда има кръг на ШЛ  Wink

# 695
  • Мнения: 6 546
канти, разшифровала си. Четвъртък сутрин, кафе, мачете над главата за тръстиката, музата ми кацнала на дремещия мозък... Laughing Нали е ден на анестезиолога? Laughing Все едно не излизам от упойка и сега с този есенен дъжд..."заваля и така...цяла неделя". Надин е обяснила, за какво говоря. Още от вчера слагах този момент от една друга препратка към Ваканцията.

надин, спри сърце! Не мога да повярвам за Пиронкова Rolling Eyes Снощи ашк ли да гледам? Григор ми "образува нерви". Sick Аз съм виновна. Казах, че ще го довърши до началото на серията, хубаво стана 5:1 и като се почна драмата ooooh! Така е - заредих записвачката на 2 часа. Почнаха малко преди 20 ч. и за малко да свършат в 22ч. Повече няма, но с такава игра няма да защити титлата.

Сетих се нещо за хотела. Каква антиреклама ooooh! Тоз апартамент и с тераса да е, с тази стъклена баня в спалнята не бих го взела и за без пари. Naughty

# 696
  • Мнения: 6 546


 в края на това гифче се вижда, че наистина се забавляват Laughing

и после влизат в роля



грузинките го ретуитнали ен пъти Laughing

канти, момиченцето е бъдеща оперна звезда Peace
ще го запомня името му
а аз отхвърлях холандската кандидатура за Еми ooooh!

# 697
  • Мнения: 10 014
Днес дори и аз имах тръстика и не успях да се включа успешно.  ooooh!
А и се чувствам уморена и емоционално и психически от очаквания, реализация и напрежение да разбера замисъла на операцията, и то без превод.  Sick

Някак не ми се пише, а и като не съм разбрала - още повече.  ooooh!

Единственото, което мога сега да кажа, че ми се гледат романтичните моменти непрекъснато, че ми харесва двойката, харесват ми влюбените птички  Mr. Green, а за другите неща не ми се мисли, ще мисля след превода.

На кафе в почивката, но държим сценария, май...




Надин  Hug Сабина  Hug този филм "Само ти" съм го гледала, май, но ми се иска пак да го видя. Надин  Hug в теб ми е надеждата, да намериш някакъв превод - на български, на руски и да постнеш линк. Моля!  Peace

# 698
  • Мнения: 4 535
Линка, печелиш филмчето на руски/ кликваш върху зеленото правоъгълниче/

https://my-hit.org/film/9920/

И на български го има, но иска много търсене, защото заглавието е универслно и има много филми, сериали и песни с него. Този филм е от 1994 г.

# 699
  • Мнения: 10 014
Линка, печелиш филмчето на руски/ кликваш върху зеленото правоъгълниче/

https://my-hit.org/film/9920/

И на български го има, но иска много търсене, защото заглавието е универслно и има много филми, сериали и песни с него. Този филм е от 1994 г.

Благодаря!  Heart Eyes

Нали знаеш, че те обичам!  Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Интересна и чувствена серия гледахме снощи. Понаписах впечатленията си в другата тема, не ми се ще да повтарям, макар че там, като напишеш нещо по-критично за комисаря, го приемат лично ooooh!  

Любовта няма да коментирам. И да възклицавам, въздействието и усещанията няма да ги променя. Мисля, че романтиката трябва да се почувства.

Криминалната част ми е доста мътна без превод. А и с превод, едва ли на този етап ще се изясни. Кусури откъм полицейска издържаност - много. Но, както Елифче репликира Йо, докато му разказваше Ваканция в Рим - "това е просто филм". Вярно, КПА е дизи.  Не го забравям. Казвам си какво не ми допада - това е моят начин на изразяване, но щом го гледам значи има за какво. Дори и забавленията преминават през реалното ни възприемане. Ако харесваме всичко безкритично, как ще откриваме по-доброто Crossing Arms  

Цитат
Сетих се нещо за хотела. Каква антиреклама ooooh! Тоз апартамент и с тераса да е, с тази стъклена баня в спалнята не бих го взела и за без пари.
Сабина, аз заради гледката не бих го отказала, ама няма да ползвам спалнята - все едно съм в магазин за санитарно обзавеждане или в "тоалетна стая"  - всеки момент очакваш да чуеш клокоченето на водата Mr. Green А какво ще кажеш за бежовите шкафчета на крачета до външната врата - като кабинки в обществена тоалетна Mr. Green

Да не забравя да отбележа пак - много качествени кадри

Стана време за следобедно кафе, ама шезлонгът си го бива:

Надин, като завеждаща филмотеката, би ли сложила пак линк за "Ваканция в Рим".
 

# 701
  • Мнения: 2 195
И още едно предаване за номинацията:

http://vimeo.com/109115092

# 702
  • Мнения: 10 014
И още едно предаване за номинацията:

http://vimeo.com/109115092

Хи-хи, тези използват моя подпис за илюстрация!  Joy Joy Joy
Кой се е ориентирал добре - аз или те, не е ясно... Joy Joy Joy Лаская се от мисълта, че аз бях първа!  Laughing

Не че нещо разбрах, де...  Sick



Баги  Hug

Скрит текст:
Защо мислиш публикувам в другата тема само благодарности и снимки?  Wink

# 703
  • Мнения: 4 535
Bagi, докато търся линк за филма, ви предлагам една ретро разходка с Матиа Базар и песента "Ваканция в Рим" .  Много Елмери, много нещо в него Wink



Matia Bazar VACANZE ROMANE


http://www.filmifen.com/807-roman-holiday-vakanciya-v-rim-1953.html

Ваканция в Рим - он лайн

„Римска ваканция“ е сред основните заглавия на 26-ата церемония по връчване на наградите „Оскар“, където е номиниран за отличието в цели 10 категории, печелейки 3 от тях, в това число „Оскар“ за най-добра женска роля за Одри Хепбърн

Последна редакция: чт, 16 окт 2014, 17:25 от nadine1111

# 704
  • Мнения: 41 799
Здравейте! Hug

Превод на предаването ,в което се обсъжда номинацията на Туба за наградата Емми по
ТВ 8!Благодаря на Ринка и на Невин за превода! newsm51 newsm51



http://youtu.be/B5F4W1vv9rk





Общи условия

Активация на акаунт