Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-203тема

  • 48 054
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте ЯТО!  Hug

Каква радост е тук тази вечер!  Peace

И какво щастие изпитвам, че съм сред вас приятелки!  Hug

Затова и аз се включвам с моята първа чута италианска песен, след която  Crazy само такава музика звучеше около мен - пък дали е ретро или нова, всички ги харесвам  Simple Smile



В богатият избор на песни, които сте заредили в очакване на РИМСКАТА РАЗХОДКА сте уцелили и две, които дори ме просълзиха ( ''Атмосфера'' и тази на Джани Моранди бяха любимите на ММ  Sad)

А сега за новите снимки  Simple Smile - много са сладки нашите влюбени, моля се  Praynig да ни дадат и повечко време с тях, че малко се плаша дали не не заблуждават с това инфо за епизода.  Peace

И за коментарите за номинацията... - мернах и във фейса няколко клипа от различни тв-и и ми прави впечатление кой как отразява това - едни използват факти ( показват кадри от филма и на конкурентките), а други...  ooooh! събрали се по двама трима и сякаш клюкарстват в махалата, даже и на физиономии не докарват доволство  Wink

Е,  Wink успях и да напиша пост преди филма, сега да бягам да се подготвям за гледане - кафе и др...  Wink

# 676
  • Мнения: 4 248
Здравейте МУЗИКАЛНИ момичета

Днес сте направо уникални. Линка, Сабинка, Гуга, Злати, Надин,Баги, Цвети newsm51 smile3525 newsm51 Сложили сте толкова прекрасни и хубави клипове с любими песни и изпълнители. ама не сте помислили, че ние 'дето сме на избуялата тръстика ще трябва да ги слушаме по нощите  Flutter Wink Не, че се оплаквам, де Heart Eyes И мен повечето от песнитеме върнаха назад в спомените ми и беше прекрасно Heart Eyes
А понеже сме телеПатки няколко от песните, които исках да сложа Злати, Цвети и Линка са ги сложили Peace
Мисля, че Глория на Уберто Тоци не сте я слагали. Така, че сега докато върви озета я качвам. С пожелание тазвечерния епизод да е такъв Peace


http://youtu.be/HYvuWlOnBjI

Баги  Hug отново си ни сложила материал за Рим
Мира Hug снощи си се появила след мен
Дани Hug



Приятно гледане и безпроблемен нет на всички Praynig   love001  

Последна редакция: ср, 15 окт 2014, 20:36 от kanti

# 677
  • Мнения: 41 922
Хайде епизодът свърши!Имаше ашк,целувки и криминале! LaughingНо операцията беше неуспешна! PeaceМетин знаеше за Елиф и Йомер и се подсигури!Не посрещна Ел,а изпрати друг!Наблюдаваше скрит в др.стая!И диамантите са при него!Как са ги взели? newsm78





# 678
  • Мнения: 286

 
Здравейте   wavey

 Момичета  Hug може ли в такъв натоварен ден да сложите толкова хубава музика ... утре ще ѝ се насладя на спокойствие  Simple Smile

 Новата серия отново ми хареса  Laughing

 Кримито се провали, но романтиката и любовта ми харесаха...   loveuuu 

 Злати  Hug ама много диаманти  Thinking  Дали при Хю са фалшиви... аз все не мога да си обясня как оставиха, дори за известно време, такова богатство в гълабарника  newsm78
 




# 679
  • Мнения: 41 922
Дани Hug,диамантите ги показват и разнасят ей така! Laughing







# 680
# 681
  • Мнения: 41 922
Цвети Hug май се гоним с гифчетата в двете темите! Joy





Лека нощ! smile3524

# 682
  • Мнения: 3 555
 Wink Добра да е нощта ви момичета  Peace  
 smihesorry  Днес много натоварен ден и не успях добре всичко да изчета и разгледам докато си почивам, но както се казва и утре е ден  Grinning  В момента все още съм със слушалки на ушите и всички музикални клипчета с италианските песни с голямо удоволствие от първото до последното ги изслушах до едно  Peace  
Приключвам с едно голямо благодаря    
 Grinning  За да не е съвсем спам поста едно хубаво колажче за Туба  Peace  слушайки един нежен превод на ушенце на една също хубава песен  


На свой ред един с най-добри чувства и в мили спомени моят поздрав към вас е с изпълнението на малкия,  но newsm74  голям италиански певец   Kissing Heart с  "O' Sole Mio"  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Спокойн и приятни сътнища     sleepuu

# 683
  • Пазарджик
  • Мнения: 425

 newsm53 Дайче, благодаря за Робертино Лорети!

Лека нощ и сладки сънища!

# 684
  • Мнения: 5 760
Добро утро Hug wavey
Много любов Heart Eyes Heart Eyes, погледи прегръдки и  loveuuuцелувки
Елиф е по желязна от Йомер, той е горе на най високото дърво
от гората  Kissing Heart на нея също и треперят краката,  но Сами Mr. Green
Операцията е неуспешна , но те може би трябваше да имат и резервен
вариант, няма го Метин прекратяват операцията ,но СЦ си знаят. newsm78
Аслъ моите адмирации за нея smile3501 smile3525
Тя ще помогне ми се струва на Елиф, newsm78
За Нилю се замислям накъде ще тръгне ooooh!
Хубав ден с размисли за серията.  bouquet  bouquet

# 685
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Какъв ден, каква вечер имахме...  Crazy







Толкова емоции, като тези от последните дни, не сме имали  Peace

То новината за номинацията на Туба, то очакван и след това изгледан КПА епизод и без да пропускам музиката, за която поне аз напоследък не намирам специално време (  Wink но, пък радиопрограмата, която слушам ежедневно - се грижи добре за ушите ми  Joy Joy Joy, пускат доста от любимките ми песни)

А днес...  Thinking какво ли ни чака?  newsm78

Вичи  Hug

# 686
  • Мнения: 41 922
Добро утро! Hug

Дайче,Гуга, Hug wavey

Вичи HugЦвети Hug

Снощи не можех да заспя от мислене newsm78 кое, как, защо! Laughing

Епизодът си ми хареса! newsm10 Изнесоха го Елиф и Йомер!Имаше романтика и целувки! Heart EyesЗасега и това ми стига,защото врага не спи! Peace Метин се подсигури да не бъде хванат! Peace

1.Изпраха му парите!
2.При него са диамантите!(Аак са ги взели?)
3.Има и документи!

Другите герои ги дадоха за кратко! Peace



Сега видях,че днес е Международен ден на прехраната,а също и на анестезиолога! Peace

Приятен есенен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 687
  • Мнения: 10 031
Добро утро!  Hug



Снощи беше емоционална вечер!  Laughing
Подгрети от прекрасната италианска музика очаквахме много, много...
И да, дадоха ни романтиката (на мен не ми стигна  Crossing Arms), а другото май се обърка...
Не се наемам да коментирам без превод.  Naughty

Но целувките им бяха прекрасни. В нито един момент не ме усъмниха, че не са истински!  Peace



Разбира се, като ги разчленим и направим на гифчета и снимки, лъсва маркирането...
Баги  Hug е открила такова, взех го от фейса й...  Laughing



Хайде, приятен ден от мен, и не се вкарвайте във филми!   Wink Hug

# 688
  • Мнения: 659
Добро утро! Grinning Hug wavey



Цвети, Hug Вичи, Hug Злати, Hug Лина, Hug




Тази сутрин бях на концерта в темата с италианската музика и любимите изпълнители.  newsm51 smile3525 newsm51
Чудесно начало за деня. Grinning  bouquet
И от мен пожелания за истински приятен есенен ден.   Nature Sun With Face

# 689
  • Мнения: 6 546
   Здравейте, Запленени!

   Хубава серия. Елиф и Омер ни разходиха романтично по някои улици на Рим и се наслаждавахме на една влюбена двойка. Тъкмо си мислех, защо е толкова голямо лиричното отклонение и дойде
провалът на операцията. Още като започна, се сетих, че Метин чу за операция при успешното подслушване и планува затвор за Чиче, така че рибата ще остане в океана. Сами първо се скара на Омер, после на Елиф, че с любовните си воаяжи са съсипали вече съсипаното с помощта на Нилюфер. Сами им резна крилцата на гълъбчетата и не знам, кога Елиф ще научи от сестра си причината. Нали тя не трябва да казва за операция "Метин", камо ли пък на севгилито му. Освен Нилюфер да си изпее всичко, като се върне кака. А пък тя замеси Мерт... ooooh!
  Метин явно е намислил сега да е големият удар, защото освен пари има и диаманти. Папките в куфара, който му донесоха, не знам за какво са. Но, ако той сега направеше удара и преведе парите по своя сметка, то веднага трябва да изчезне с майка си и Нилюфер. newsm78
   А своеволието на комисарио го отдавам не само на импулсивността му, на желанието по-скоро да освободи севгилито от кара пара-та, а като брънка в сюжетната линия до достигане на заплануваните серии.
   А Енгин добре се научил да целува. Сега пак не ми се виждат снимките, да копирам, коя имам предвид. Но с рамо успява да прикрие целувката, че да не я играят твърде задълбочено. Умрях от смях тогава, защото рускоговорящите в сайта за онлайн гледане и превод на руски, масово се "развикаха" Урааа, а една моралистка написа нещо такова: "Туба, та ти си женена. Имаш мъж и деца!" Joy Ето до къде води вживяването Joy

   Засега това се сещам. Приятен и спорен ден!

дай4е, колко да ти е забавно-възмутително, ние тук сме за да се забавляваме bowuu

Последна редакция: чт, 16 окт 2014, 09:58 от sabina_k

Общи условия

Активация на акаунт