Мама глади и пере, НОЕМВРИйче скоро вкъщи ще реве - тема 9

  • 39 522
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 78
Момичета, да ви питам какъв стерилизатор си взехте?
Аз първоначално мислех да взема електрически, че бях малко предубедена към тези за микровълнова, въпреки че имаме нова. На място обаче, като отидохме да пазаруваме, взехме такъв за микровълнова. Продавачката ни убеди, че нямало нищо опасно. Пък и електрически много скъпичък идва...  newsm78

# 736
  • Мнения: 62
Моето кръвно от вчера е 140/90, но аз само си го меря. Док го изкарва 125/80, но след Допегит. Щом е нормално в края да се вдига ОК. То, на мен и не ми остана много, но като почнах да се подувам и вдигам кръвно малко се шашнах.

# 737
  • Мнения: 600
Моето кръвно от вчера е 140/90, но аз само си го меря. Док го изкарва 125/80, но след Допегит. Щом е нормално в края да се вдига ОК. То, на мен и не ми остана много, но като почнах да се подувам и вдигам кръвно малко се шашнах.
 

То нормално да се шашкш....аз си сикрих апарата , че като го меря 2-3 пъти и го изкарам нагоре, съвсем се бъгна..пък тези апарати и не са съвсем точни ..важно е спокойствие и положителна настройка за да не се стресират бебета .  Peace

# 738
  • Мнения: 231
Момичета, да ви питам какъв стерилизатор си взехте?
Аз първоначално мислех да взема електрически, че бях малко предубедена към тези за микровълнова, въпреки че имаме нова. На място обаче, като отидохме да пазаруваме, взехме такъв за микровълнова. Продавачката ни убеди, че нямало нищо опасно. Пък и електрически много скъпичък идва...  newsm78
Аз взех електрически на Чико, беше 70 лв. За микровълнова не взех, защото и аз съм предубедена Simple Smile

# 739
  • Мнения: 1 602
Кръвно над 140/90  и отоци не са добра комбинация. Задължително се наблюдавай редовно при лекаря си.

# 740
  • Мнения: 113
Честито на всички нови мами! Да са живи и здрави бебенцата и бързо да се прибирате вкъщи.
Относно кръвното аз по принцип съм с ниско 80/60 и сега малко да го вдигна ми става лошо. Последният път бях с 100/70 и имах чувството, че главата ми ще се пръсне. А от няколко дни съм с отоци по краката, направо не мога да стъпя, а нямам високо кръвно или албумин. Имам почти месец до термин, а направо не знам как ще издържа до тогава.
За стерилизатора този път ще взема електрически на Авент, защото от години не използвам микровълнова. С баткото бях с такъв за МВ и нищо му няма.

# 741
  • Мнения: 5 037
Елис,аз също съм с такова кръвно и малко да го вдигна получавам ужасно замайване и главоболие.Оттоците и при мен се получават когато се преуморя или стоя дълго време седнала(нямам албумин)Почивай при всяка възможност и вдигай краката нависоко.

# 742
  • Мнения: 600
Кръвно над 140/90  и отоци не са добра комбинация. Задължително се наблюдавай редовно при лекаря си.

Кайли , при нас такива “ наблюдения “ няма ...през месец са ми и сега консултациите ...ако има нещо , звъниш в отделението ...от там преценява , да ходиш или не....ако все пак отидеш /както аз на 2 пъти директно отидох / , мерят тонове, кръвно и звънят те на доктора..аз личен негов телефон нямам....та вторият път ме изпратиха и леко на въпреки , че съм раждала три пъти , пък се държа като бебе едва ли не ..а аз отидох с кръвно 160/100 ....за това сега , особено вечер, когато ми е по -притеснително , се мъча да се занимавам с нещо и да не мисля , че ще им търча там всяка вечер да ги карам да поработват .

# 743
  • Мнения: 113
Шерифка, ще опитам да спя с вдигнат на възглавница крак, защото дори като се събудя кракът ми е подут, макар и леко. А последните 2 дни не мога да се събудя, постоянно ми се спи. Може би пак е от ниския хемоглобин.
Нямам търпение вече на 3.11 съм на преглед и тонове. Толкова въпроси имам към моята лекарка, все едно не съм раждала. Предният път бях без упойка, защото когато отидох в болницата беше късно за нея. Всъщност нямаше време и за избор на екип, защото родих за около час, та сега имам чувството, че съм супер неподготвена.

# 744
  • Мнения: 1 602
Ханна Влад разбирам, че навсякъде е различно. Но пък това са симптоми за евентуална прееклампсия специално при бременни. Нищо ли не пиеш за кръвно? Всички се надяваме дас приключим успешно бременността с едно здраво бебче в прегръдките си.

Почвам да ставам нетърпелива и същевременно искам да почака още поне 10-тина дни.

# 745
  • Мнения: 600
Ханна Влад разбирам, че навсякъде е различно. Но пък това са симптоми за евентуална прееклампсия специално при бременни. Нищо ли не пиеш за кръвно? Всички се надяваме дас приключим успешно бременността с едно здраво бебче в прегръдките си.

Почвам да ставам нетърпелива и същевременно искам да почака още поне 10-тина дни.

Нищо не пия..по принцип до последно преди  2 седмици ми беше перфектно кръвното ...усещам , че и сама се вкарвам в тревоги , защото когато ми го мериха миналата седмица, за половин час само падна даже леко ниско ,/каквото ми е по принцип/. .................още седмичка само  Praynig ...на 5 ти сме на консултация и да видим ...на 8 ми термин ...дано не се инати , че нямам нерви  за капризи   Confused

# 746
  • Мнения: 628
Понеже съм единствената луда, дет не спи по това време Sunglasses, а и като гледам, че темата набра 50 страници, реших да уплътня нощта и малко да помогна на Ренденце, та спретнах новата тема. Дано съм се справила както трябва Crazy Приятно писане! Peace


P.P. Отивам да спинкам, дано ми се получи номера със съня вече Crazy

Общи условия

Активация на акаунт