Намаления 2014 - есен/зима

  • 114 142
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 174
На 6.12 и 7.12 в HM- The Mall ще има намаления на Beauty bar- козметичните продукти ще са 3бр на цената на 2 бр. Но само от 14:00-19:00

# 721
  • Мнения: 207
От вчера до края на месеца в Дундьо имат -18% на наличното в магазините (и онези 10% дето са за над 500лв си важат). Ама са изкарали нарочно някои неща от магазините  Crossing Arms Количката дето я дебнех от 100 години я има само розова и не искат да докарват друга пък.
Иначе в Мега мол-а наистина беше пълна скръб вчера-намаление на по 2 неща в магазин и то само боклуци. Даже в Резървд бяха "намалили" неща, които си бяха намалени и преди това. Има само един по-евтин магазин там (все му забравям името, средния блок вдясно е), където бяха намалили доста от нещата, имаше детско на доста изгодни цени.

# 722
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
В Маркс енд Спенсър в Парадайс има -20% на всичко до неделя - 7.12
и в The Mall  си го има от миналата  седмица.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 738
Някой да е ходил скоро в мола до Хемус? Отвориха ли Овиесе?

# 724
  • Мнения: 13 632
Някой да е ходил скоро в мола до Хемус? Отвориха ли Овиесе?
Напред имаше инф., че е затворен за ревизия, преди около 2 седмици, има и в Ринг Мол.

Последна редакция: сб, 06 дек 2014, 20:27 от MAMA NA jORI

# 725
  • Мнения: 1 868
А в OVS Сердика има вече и детско.

# 726
  • Мнения: 13 632
А в OVS Сердика има вече и детско.
Ето това е добра новина, но ако е като с мъжкото и дамското е само отбиване на номер. Най-хубав беше в Сити, дано    
новия да е като него.

Последна редакция: сб, 06 дек 2014, 20:28 от MAMA NA jORI

# 727
  • Мнения: X
В Сити Центъра Овиесе е отворен, работи си нормално, доколкото видях вчера отвън. Нямаше никакви табели за намаления обаче, огледах...Вътре не влизах, но във вторник живот и здраве ще го преслушам.

# 728
  • Мнения: 322
OVS работи вече и официално в Ринг Мол.
Посетих само дамската секция.

# 729
  • Мнения: 1 325
Някой беше писал за талон за намаление в ХМ, ако се абонираш за бюлетина им. Направих го и ми пратиха писмо, че благодарят и ми показва, че има прикачен файл, но не ми дава да го изтегля от никъде. Дали това е талона? Или ще ми пратят друго писмо с него? Ако някой е получил своя би ли споделил? Благодаря предварително! Peace

# 730
  • при моите любими
  • Мнения: 2 552
Някой беше писал за талон за намаление в ХМ, ако се абонираш за бюлетина им. Направих го и ми пратиха писмо, че благодарят и ми показва, че има прикачен файл, но не ми дава да го изтегля от никъде. Дали това е талона? Или ще ми пратят друго писмо с него? Ако някой е получил своя би ли споделил? Благодаря предварително! Peace

Прикаченият файл е талона  Peace

# 731
  • София
  • Мнения: 478
Някой беше писал за талон за намаление в ХМ, ако се абонираш за бюлетина им. Направих го и ми пратиха писмо, че благодарят и ми показва, че има прикачен файл, но не ми дава да го изтегля от никъде. Дали това е талона? Или ще ми пратят друго писмо с него? Ако някой е получил своя би ли споделил? Благодаря предварително! Peace

Прикаченият файл е талона  Peace

И аз нямам опция за изтегляне на прикачения файл, дори не го виждам, а в кутията имейла е маркиран като с прикачен файл  newsm78

# 732
  • Мнения: 13 632
В прикачения файл е талона с номер за отстъпка. Опитайте с друг браузър.

# 733
  • Мнения: 1 325
В прикачения файл е талона с номер за отстъпка. Опитайте с друг браузър.
Тъкмо пробвах, не става. newsm78 Ще пробвам пак да се абонирам.

# 734
  • Мнения: 61
Нова тема, заповядайте  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт