"Системата минус 60"- тема №46

  • 71 450
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 208
Flufy , добре дошла! Hug

# 286
  • Мнения: 10
SIS добре заварила   bouquet

# 287
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Здравейте, момичета!
Почнах пак системата. Бях режимна през 2012, свалих 12 кг и се чувствах перфектно.
После ми се случиха неприятности (меко казано) и я ударих през просото. След това бременност, раждане, кърмене и ето ме сега 11 месеца след раждане пак на режим.
Тъй като по цял ден съм сама с дребния у нас ми е трудно да спазвам режима и все пак за 2 седмици и има някаква промяна. Самата форма на тялото леко се промени, поласките леко се пробраха.
Пожелавам си успех с проблемните 10 килограма както и на всички вас!

# 288
  • Мнения: 157
 Момичета, тези 2 банана за закуска хич не ме заситиха и добавих към тях един мини пай с бекон и кашкавал и чаша кисело мляко. Обаче нещо се отчаях, че с толкова храна няма да заслабна, пък не искам да гладувам, особено на закуска  Embarassed
 Тя Мириманова разправя за порции в десертни чинии, но ако седя гладна хроничекли накрая ще ми падне пердето и ще се наблъскам с разни боклуци.
 Момичетата свалили по повечко килограми, споделете моля по колко хапвате за закуска  Heart Eyes Аз ли съм в грешка или съм прасенце, не знам  Cry

# 289
  • Мнения: 113
Здравейте, момичета!

И успех на всички присъединили се.  Hug

Costa, аз като човек, който е правил режима и преди, мога да ти кажа, че за закуска никога не съм се ограничавала в храната си.
Винаги ям каквото и колкото си искам до 12 ч., след това ми е много лесно през останалата част от деня и нямам проблеми със свалянето!

Менюто за днес:

з: баничка, еспресо, десертче
о: 3 шницела, 1 домат
в: много мандарини, без мляко

Хубав ден!

# 290
  • Мнения: 875
Costa ами аз за закуска ям, каквото и колкото ми се яде ама почти  Laughing. Внимавам да не прекалявам с количествата, но ям качествена и калорична храна. Дори, когато си оставя някакво лакомство от предната вечер, не винаги го изяждам - само ако усетя, че точно от него ми се хапва в момента. Опитвам се да пия чаша вода поне 10 минути преди да започна да се храня и се стремя да закусвам с въглехидрати, основно с хляб и когато успея, добавям покълнали ядки. Знам колко храна ми е достатъчна и се опитвам да не достигам до ядене само от лакомия (когато се случи, защото се случва - си налагам да ям през час малки порции Rolling Eyes ). Относно количествата, за мен е пагубно да се ядат само малки порции... има дни, в които просто така се случва нямам време, не ми е добре или не ми се яде, но поне един ден от седмицата се случва да ям големи (направо двойни на нормалните) порции. Тогава задължително спазвам правилото за еднакво насищащи хранения и през целия ден се храня с големи порции. Това работи при мен, но не е съвсем системно (заради големината на порциите) Peace

Eva_bg забравила си да затвориш скобите след като си сложила линка вътре след първото url=.
Трябва да е [url=link] дума, която ще се превърне в линк[/url]  Peace

sisitons браво! Позволих си да те сложа с новите стойности в табличката  Hug

Flufy, Красе добре дошли момичета!

choppi задържането само по себе си е голяма победа, а да съумееш да продължиш да се бориш и да постигаш нови резултати си е направо геройство, браво на теб!

Боли ме корем. В момента съм се увила с одеяла, печката ми грее в краката, имам електрическа възглавничка на корема пусната на макс и ми е почти добре, ще се опитам да си наложа да си довърша задачите за деня и да захапя малко от задачите за утре, защото утре се очертава да е тежък ден.

днес (насилих се да ям)
з: банан и мандарина (въртях се, суках се... нищо не ми се ядеше - компромисно изядох плодовете на закуска)
о: елда с овче кисело мляко (хем, не ми се яде, хем като почна не мога да се спра...  Mr. Green)
в: мандарини и печени ябълки, ще опитам да добавя овчето кисело мляко и/или чаша прясно мляко

# 291
  • Мнения: 157
Благодаря много, момичета  Hug
Общо взето, да се закусва с разум, но ако съм гладна да си хапна, по-добре на закуска, отколкото да наваксам после през деня  Whistling
Лебед да се оправяш бързо  Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 195
Лебед, благодаря и бързо оправяне.
За закуска не съм се ограничавала.Гледам само да не преям.В началото ядях по 4,5 ръжени филии + още нещо за десерт + нещо за пиене.Постепенно филиите станаха 2, количеството на млякото/сока също падна и сладичкото и то.Някак си естествено се получиха нещата. Днес съм отличничка.Хапнах за вечеря 1  печена пържола, за обяд ядох зрял боб със салата краставици, закусвах протеинов шейк + ябълка.Ще трябва да обмислям по добре закуските заради глутена а в същото време искам да са и засищащи.За утре планирам английска закуска.Ще трябва да си купя и елда с масло и сирене ще подходяща за безглутенова закуска.
 Flufy, добре дошла отново.Режима си е подходящ и за кърмачки така ,че не го мисли много.Ще се подкрепяме взаимно  Hug
Красе, и на теб добре дошла и успех с последните 10 кг.

# 293
  • Мнения: 157
 Добро утро,
 Вчера бях много послушна  Mr. Green И 1.5 часа във фитнеса прекарах, така че доволно.
Менюто за днес:
З- бекон, яйца, боб
О- печен дроб с пюре от ряпа, морков, карфиол и целина
В - или таратор или пържола, в зависимост колко съм гладна.
 Килограмите са си същите, ама то какво искам аз  ooooh! Поне се чувствам по-добре, леко ми е и това е нещо  Grinning

# 294
  • Мнения: 2 208
И моите килограми са същите, ама то няма как да е, всеки ден не може, аз ще съм доволна и на килограм на месец. Изядох една лъжица вчера сусам с мед и ленено семе, след обяд, малко съм прегрешила, но по принцип трябва да го ям и след обяд много ми се прияжда сладко. Иначе за днес планирам:
З - сандвич със сирене , 6 маслини, хляба е домашен с квас, ошаф, но без захар
О - краставица и зеленчукова супа
В - пъстърва, на тиган, гледам да не е пържена
Иначе според мен падна водата сега е ред на мазнините и същинското сваляне, бавно ще стане, ама и аз не бързам, да се спре процеса е важно.
Хубав ден момичета Hug

# 295
  • Мнения: 10
Здравейте дами   bouquet От днес съм плътно с вас. Забравих да се премеря и остава за утре. А днес...... днес започвам с ГИГАНТСКА закуска  Embarassed но имайки предвид колко много ям реших да изключа всякакви изкушения за по-късно.
З - мусака, малко крем, 4 оризовки с шоколад, 4 сладки
О - кюфтета и салата (бр. - неизвестен;))
В - ябълки с мляко
Взела съм си кленов сироп преди месец и все се насилвам да го пия, ама хич не ми харесва, направо ми се гади. Може да пробвам да го пия вечер вместо вечеря. Все пак дадох сумати пари за него Simple Smile

# 296
  • Мнения: 157
Флъфи според мен ще е грешка да го пиеш вечер, кленовият сироп си е захар и то бързо усвояема  ooooh! Дали ще изядеш парче шоколад или ще пиеш кленов сироп на организма му е все тая, пак ще се разгради до глюкоза и фруктоза  Peace
 Пий го сутрин или до обяд като компромис  Heart Eyes

# 297
  • Мнения: 13
Идвам с минус, хихихи, звучи ми като I come in peace   Peace

Та от 5 дена никакво раздвижване на кантара, да не кажа, че показваше и нагоре и днес ме зарадва, от 62,5 съм паднала на 61,9 - няма по-голяма мотивация от това.

Менюто:
З: половин парче торта, 50 грама шоколад, кафе с мляко
О: свинска пържола с домати и краставици
СЗ: две ябълки, кафе
В: кисело мляко, ябълка, портокал

# 298
  • Мнения: 875
Благодаря момичета!

Flufy прави си палачинки и ги яж с кленов сироп за закуска Simple Smile))))) Как ми се дояде, не е истина, започвам да си мисля за утрешната закуска, м... Crazy

днес
з: сандвич с масло и краставица (9:00), ементал с кимион, синьо сирене и няколко глъдки божоле (10:30)
о: таратор, салата от бланширано цвекло, задушени гъби в масло, елда и последният да затвори вратата  Whistling (13:00)
сз: мандарини (15:00)
в: две купи ориз с мед, неудържимо ми се ядеше нещо сладко (не просто нещо, кленов сироп, ужасна лакомия съм понякога Mr. Green - 16:30)

Напълних тумбака и най-важното заситих стръвта за сладост (първата купа беше просто ориз за да запълни ямата  Joy ама не помогна, на втората се прежалих да сложа мед и можех да спра още след първата лъжица... ама така... в "началото"... спира ли се  Embarassed)! Знаех си, че трябваше още на обяд след като ми се дояде сладко, веднага да изям една лъжица мед, но беше минало времето и си казах, не! Утре на закуска и... ядох, ядох, ядох... и все не се наяждах. Близнах сладостта и това беше, усетих се веднага сита. Та, за да не се тъпчем излишно, все забравям, че е по-добре да нарушим малко, но да заситим желанието с нещо подходящо, възможно най-системно и здравословно  Peace

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 16:53 от Лебед

# 299
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Здравейте,
днес хапвам следното
з: сандвичи със сирене и кашкавал
о: 2 кюфтета със снежанка
в: вероятно 3 кюфтета или зеле с моркови и малко сирене
Кантара не го доближавам даже Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт