Прокуратурата образува дело, ще изяснява имало ли е блудство с момичето аутист

  • 55 523
  • 1 309
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 15 214
Родителите какво казаха? Изтървах предаването.

Нищо ново и нищо конкретно. Всичко, което сме обсъждали тук беше резюмирано. Гала, обеща при излизане на някакво становище или изобщо нещо ново по случая, да бъде дадена гласност в предаването.

# 1 306
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
След като вчера прочетох, че футболен треньор, признал си 4 обвинения за изнасилване и опити за блудство с две момчета, които е тренирал, е осъден на 3 години условно, просто нищо не очаквам нито от този случай, нито от който и да е друг подобен случай. Още повече, когато става дума да се запази авторитета на замесени лица от МОН.  Sad

# 1 307
  • Враца
  • Мнения: 1 017
След като вчера прочетох, че футболен треньор, признал си 4 обвинения за изнасилване и опити за блудство с две момчета, ....

Да не ти се случва, а ако ти се случи, може би, саморазправа...
Да можеш да докажеш, пък и да си признаят, все тая.
Не ни ли е паднал много морала? Няма физически последствия и всичко е на ред.
Да не смееш да си правиш детето някъде без придружител и камери няма да действат. Камери в тоалетната няма.

# 1 308
  • Мнения: 1 107
Аз спрях да следя темата и спрях да се включвам, защото си направих изводите. Няма кой да ни защити, няма кой да ни чуе, истината е фикция (с неясен срок), а притесненията измислици на родителите. С две думи - държава няма, а учителите са до ръба на класната стая, но само, ако са в нея.
Нема лошо, но, ако се случи с моето дете, ще имам собствено разследване с пропорционални последствия. Няма да чуете за моя случай, няма да знаете, няма да разберете, но възмездието ще си го получа лично и ще си го консумирам бавно.
Успех на Ана-Мария и бързо възстановяване на всички.

# 1 309
  • Враца
  • Мнения: 1 017
mimimost, трябва да си твърде наивен ако се надяваш на възмездие особено при такова дете.

Гласността също беше добре защото при такива случаи и гласност се не дава. Престъпниците също знаят добре това. Мнението на останалите е известно. Човек който е неконкурентно способен е жертва цял живот.

Дано никога не ми се случва, но съм убедена, че не аз, а снимката ми ще се върти по медиите и в криминалната хроника. Доста често само капка е достатъчна да прелее чашата. Тази категория хора са доста уязвени.

Общи условия

Активация на акаунт