Най-после да си купя свестни препарати за чистене-8

  • 95 975
  • 769
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 131
Може и по левчетата да погледнеш. Не ти трябва чак толкова модерно с препарат и микрофибър отгоре, не че е лошо, де. И обикновена ще ти свърши работа, като онези по бензиностанциите.

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 13 567
От ДМ

# 302
  • София
  • Мнения: 710
Здравейте момичета,
А с какво чистите гадното лепило от етикети по пластмасови предмети? В моя случай кош с капак и на капака имаше стикер да не се хвърлят цигари в коша. Ей побърках се да го търкам с какво ли не само се замазва и е много много грозно #2gunfire
Моля ви помагайте!

# 303
  • Мнения: 220
С това

Оказа се, че освен основните му приложения, върши работа и за премахване на етикети.

# 304
  • Русе
  • Мнения: 7 081
Здравейте момичета,
А с какво чистите гадното лепило от етикети по пластмасови предмети? В моя случай кош с капак и на капака имаше стикер да не се хвърлят цигари в коша. Ей побърках се да го търкам с какво ли не само се замазва и е много много грозно #2gunfire
Моля ви помагайте!
Олио.

Това ли е прословутия препарат с оцет? Преди десетина дена ходих в ДМ, но като не знаех кой е пулих се пулих, пък накрая мъжа ми и децата не издържаха 15 мин. да стоя в магазина и ме подбраха да излизам Mr. Green

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 13 567
Yoanny, гореща вода, домакинско телче и роли  Peace

viki_1974, да, това е препарата /на някои хора им идва силен аромата, но е ефикасен, а след изплакване остава свеж аромат/.
До сега каквото съм използвала от марката съм много доволна.

# 306
  • Русе
  • Мнения: 7 081
viki_1974, да, това е препарата /на някои хора им идва силен аромата, но е ефикасен, а след изплакване остава свеж аромат/.
До сега каквото съм използвала от марката съм много доволна.
Въобще не ме притеснява аромата. В последно време чистя банята с винен оцет. Осмърдявам къщата Mr. Green
При следващото ходене но ДМ ще си го купя да го пробвам. Peace
Не е препарат, но последния път си купих един прост крем за ръце на Балеа от 2 лв. и съм много доволна.
Племеницата ми живее в Германия и основно от ДМ си пазарува препарати.

# 307
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 866
Здравейте момичета,
А с какво чистите гадното лепило от етикети по пластмасови предмети? В моя случай кош с капак и на капака имаше стикер да не се хвърлят цигари в коша. Ей побърках се да го търкам с какво ли не само се замазва и е много много грозно #2gunfire
Моля ви помагайте!
Само с памуче с олио и после измиваш олиото с веро. Идеално се изчиства.
П.С. От този препарат с оцет от ДМ не съм особено впечатлена.

# 308
  • София
  • Мнения: 710
Олиото свърши работа Hug
 Много ви благодаря  bouquet

# 309
  • София
  • Мнения: 964
Да ви препоръчам и да се похваля,че най-накрая намерих ефикасен препарат за печки.
Нито циф,нито меглиото имат такъв ефект.Какви ли не други препарати купувах,докато не открих този.
Точно като по рекламите,пръскаш-оставяш за 3-5мин. и избърсваш.Без да се търка,без нищо.Почиства фурната и от стар загар,ползвам го и за загорялото по тавите от външната страна.
Цената му е 5-6 лева.
Скрит текст:

# 310
  • Мнения: 29 879
Да ви препоръчам и да се похваля,че най-накрая намерих ефикасен препарат за печки.
Нито циф,нито меглиото имат такъв ефект.Какви ли не други препарати купувах,докато не открих този.
Точно като по рекламите,пръскаш-оставяш за 3-5мин. и избърсваш.Без да се търка,без нищо.Почиства фурната и от стар загар,ползвам го и за загорялото по тавите от външната страна.
Цената му е 5-6 лева.
Скрит текст:

+1  Peace Също съм доволна. Писала съм по-назад! Имайте предвид, че е много агресивен и дразни кожата!!!

# 311
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Да ви препоръчам и да се похваля,че най-накрая намерих ефикасен препарат за печки.
Нито циф,нито меглиото имат такъв ефект.Какви ли не други препарати купувах,докато не открих този.
Точно като по рекламите,пръскаш-оставяш за 3-5мин. и избърсваш.Без да се търка,без нищо.Почиства фурната и от стар загар,ползвам го и за загорялото по тавите от външната страна.
Цената му е 5-6 лева.
Скрит текст:
Къде може да се открие и за какви повърхности става?
Стъклокерамични котлони?!Или само за вътрешноста на фурни?

# 312
  • Мнения: 29 879
Този съм го ползвала само за фурна и за обикновени котлони. На етикета трябва да пише.

Иначе: Още една голяма червена точка за Pine Sol. Измих цялостно банята и е супер. Само за стъклената преграда не става. Обаче плочките лъснаха. Да вметна, че не бяха много мръсни, по-скоро като намазани от другите препарати, с които съм пробвала да търкам.

# 313
  • Мнения: 1 483
Да ви препоръчам и да се похваля,че най-накрая намерих ефикасен препарат за печки.
Нито циф,нито меглиото имат такъв ефект.Какви ли не други препарати купувах,докато не открих този.
Точно като по рекламите,пръскаш-оставяш за 3-5мин. и избърсваш.Без да се търка,без нищо.Почиства фурната и от стар загар,ползвам го и за загорялото по тавите от външната страна.
Цената му е 5-6 лева.
Скрит текст:
Къде може да се открие и за какви повърхности става?
Стъклокерамични котлони?!Или само за вътрешноста на фурни?
Продава се в кауфланд, оттам аз си го купувам.

# 314
  • София
  • Мнения: 964
Аз го купих от тук https://plus.google.com/photos/+KirilGeorgiev/albums/5874817021048044193.

Препаратът е предназначен за отстраняване на сериозни замърсявания и загоряла мазнина. Може да се прилага на фурни, аспиратори, тенджери, тигани, съдове за печене и керамични повърхности. Не е необходимо загряване.

Забравих да напиша за кожата,задължително с ръкавици.Аз не сложих и направо ми разяде ноктите.Добре,че Natali_ е написала.

Общи условия

Активация на акаунт