Най-после да си купя свестни препарати за чистене-8

  • 96 039
  • 769
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 12 026
Тези кърпички и аз ги ползвам за всичко.

# 331
  • Мнения: 1 438
Тези кърпички предполагам, че са за външно почистване. При мен котлен камък се образува там където е водата.

# 332
  • Мнения: X
 С това ще изчистиш идеално -точно за фаянс е / единствено е опасно за фуги и метал -пише си на опаковката /
С ръкавици обаче и почти няма досадно търкане .
 Води се гръцки кислол и е около 1лв . цената .
 Аз проблем нямам с тоалетна чиния ,но водата ни е варовита и чисти всичко от раз .

# 333
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
jasmin,
този, който използваш ти ще е по-удобен заради помпичката. Аз не знаех, че има с помпичка, но непременно ще потърся. Ако е удобно да попитам ти от къде го купуваш?

Много е удобен, да. Има два вида с помпичка, този и един син. Аз взимам розовия, защото пише че почиства и плесен, а на мен ми се появява понякога мухъл по фугите на една от стените, която е северна.
Аз го взимам от един магазин до Женски пазар. В Елитис също съм го виждала.  Сигурно го има по веригите (в Била го няма).

# 334
  • Варна
  • Мнения: 2 576
jasmin,
този, който използваш ти ще е по-удобен заради помпичката. Аз не знаех, че има с помпичка, но непременно ще потърся. Ако е удобно да попитам ти от къде го купуваш?
Този, който е показала jasmin го нямам, но и аз съм от доволните от Пулирапид(бял и розов). Преливам си го в шише с помпа(от друг препарат) и така го ползвам. Много по-удобно е .

# 335
  • Мнения: 2 826
Bibi85, за почистване на тоалетната в последно време ползвам Доместос и съм много доволна. Преди това ползвах Бреф, но от него не виждах ефекта, който се постига сега.
Универсалните кърпи W5 и аз ги ползвам и ми вършат чудесна работа  Peace

# 336
  • Мнения: 50
Поръчвали ли сте от www.-spam228- ?

# 337
  • Мнения: 1 438
Благодаря за съветите, ще опитам препаратите, които сте ми препоръчали. Днес реших да налея малко от препарата А1 за загорели мазнини в тоалетната чиния и след половин час започнах да търкам котления камък с четката, Всичко падна на люспи много лесно  Simple Smile

# 338
  • Мнения: 16
Момичета, с какво да почистя фугите на плочките в банята и коридора. Става ли с някакъв препарат или ще трябва професионална машина?

# 339
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
Благодаря за съветите, ще опитам препаратите, които сте ми препоръчали. Днес реших да налея малко от препарата А1 за загорели мазнини в тоалетната чиния и след половин час започнах да търкам котления камък с четката, Всичко падна на люспи много лесно  Simple Smile
Сега видях, че в брошурата на Кауфланд за другата седмица има препарат против котлен камък А1 на промоция.

# 340
  • Стара Загора
  • Мнения: 69
Момичета, с какво да почистя фугите на плочките в банята и коридора. Става ли с някакъв препарат или ще трябва професионална машина?
Аз миналта седмица точно фугите в банята и коридора почиствах. Аз използвах този препарат + една четчица. Искам да ти кажа, че всичко светна и после само полях с хладка вода. Но пък ако са много замърсени фугите не знам дали ще се почистят. Аз нашите ги мия чистя абсолютно всяка седмица. Аз лично съм много доволен от този препарат и го използвам за цялата баня. Не е скъп, дано и на теб да ти свърши работа.

# 341
  • Мнения: 1 210
С какво почиствате скарите и телескопичните водачи на фурната? Моята фурна е с пиролитично почистване и конкретно за нейното почистване нямам проблем, но тия скари и водачи направо ме побъркват като дойде време да ги чистя и винаги остават някакви малки точици загоряло по тях, които не мога да махна, а това ме вбесява...  Sick

# 342
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
Напръсквам ги с пяната за фурни на LIDL за някоLко часа - всичко пада! Peace

Аз имам друг въпрос - пераLнята ми започна да мирише и й трябва почистване. Четох за препарата на доктор Бекман, но ми идва маLко скъп преди запLата. Има Lи някаква по-евтина аLтернатива?

ПП:Простете за L-то, но не ми работи. Tired

# 343
  • София
  • Мнения: 12 026
Напръсквам ги с пяната за фурни на LIDL за някоLко часа - всичко пада! Peace

Аз имам друг въпрос - пераLнята ми започна да мирише и й трябва почистване. Четох за препарата на доктор Бекман, но ми идва маLко скъп преди запLата. Има Lи някаква по-евтина аLтернатива?

ПП:Простете за L-то, но не ми работи. Tired

Пусни един цикъл без нищо в пералнята на максимална температура с малко прах за пране, не течен препарат.

# 344
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
90 градуса?

Общи условия

Активация на акаунт