Февруарчета лудуват, а мамите будуват - 6 тема

  • 24 416
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Аз съм много ЗА отделни уреди ... Всичко, което е комбинирано е за сметка на качеството на единия или другия уред. Продават се много хубави системи за подредба еин върху дгуг точно на перални и сушилни. Ето как изглежда:
Скрит текст:

# 676
  • Мнения: 2 431
Здравейтееее!  Hug

Аз пак нямам много време, но исках да благодаря на Гери за линка за сухарите (как не се сетих, че са на Holle, от тяхната каша със спелта взимам  Party), та БЛАГОДАРЯ  Heart Eyes

Мечева, силни  Hug-ки за теб и ДА, подписът ти с очилцата отстрани кърти.  Laughing

И една тортичка от нас по повод 9-месечинката на Рали днес
Скрит текст:

Много хубав ден от нас!  newsm51

# 677
  • София
  • Мнения: 2 130
аз пак тук Simple Smile, но се сетих още нещо за сушилнята. Моята е с контейнер за водата, тоест не изисква вкл към тръби за водата и това е много удобно. Моята сушилня например седи на терасата, която съм нали остъклила. Но много хора ако имат място си я слагат в стаите, защото много добре утоплява с влажен въздух стаята. При мен нямаше място и за това я изкарах на терасата, но на мен терасата ми е по голяма от хола . Та дано помогнах малко в избора.

Sahasrara честита ви месечинка  Tada

# 678
  • Мнения: 554
Здравейте момичета Hug

Sahasrara Heart Eyes Hug

Мечева, иди верно запали една свещ, да не те е урочасал някой.

Скрит текст:
То не е много за смях, ама нали знаеш, че на човек като не му върви и жена му не умира Joy

Много ви тенк ю за инфото за попарата Hug Правих я и с мляко, и с вода и си я хапва девойката. Е, не изяжда повече от половината (правя я с 2 сухарчета), но тя в последно време така или иначе нищо не дояжда ooooh! Една порция от нещо го ядем на два пъти. Сега половината, след 2 часа другата половина... общо взето постоянно ядеме, за да докарам изядени 4 порции на ден по 150гр.

Споделям мнението на Гери и Безобидничка за отделни уреди. Ползвам отделно сушилня от 12 години. Монтирана ми е в спалнята и нямам никакви проблеми. Преди това ползвах комбиниран уред, но много мачка дрехите, а на сушилнята ми барабана е огрооомен и няма никакъв шанс да се намачкат. Освен, че мачка дрехите, нямаше и много опции за сушене. Не можех да суша всякакви материи. Иначе сушилнята ми има 14 програми на сушене, като всяка програма има по 3 степени на температура. Дори вълна да суша няма свиване или отпускане. И моята сушилня е като на Гери, с контейнер, в който се събира водата, вадиш го и изсипваш. Нужен и е само контакт, не се монтира в канализация и т.н. Peace

# 679
  • София
  • Мнения: 2 130
 изгубихте се днес всички  Rolling Eyes
аз да се оплача получих ужасно запушване на едната гърда. Чакам малчо да заспи и почвам да разбивам бучки, че са няколко и зверски болят  Tired
А и вече официално си имаме 3то зъбче, горното ляво зъбче ни изби и сега да видим как ще е с кърменето .

Да ви питам цитрусите като лимон, портокал, грейфрут кога можеха да се дават . А и кивито можем ли да даваме  newsm78

хубава вечер и спокойни бебчета  Hug

# 680
  • Мнения: 642
Добър вечер,
За уредите съм пас.

Мечева Hug добре че си се разминала сама с уплах и натъртено. Да ти вържат червено конче.

Сахасрара честита месечинка  bouquet

Елефтефия как ги докарвате тия 4*150 гр newsm78 мойта мома ако изяде 4*80 гр и е рекорд.

Гери ние си имаме два зъба отгоре и два отдолу и за сега не е имало проблем с хапане ПУ ПУ ПУ... защото пръстите доста яко ми ги гризе. Те като са гладни и сучат за хранене, не хапят. Но аз все очаквам да ми отхапе някое зърно, че като беше с двата зъба отдолу си ме похапваше, но май й беше любопитно и спря, като й се скарах 2-3 пъти.

А диването днес беше с нас на кафе и си пи фреш през сламка  Joy аз портокал и лимон давам вече един месец, за кивито ми се иска да почакам до 10тия.

Лека нощ, само да спрат да ме ползват за биберон и заспивам!

# 681
  • Мнения: 932
МаМафия, много благодаря за споделеното относно сушилните! Беше ми много полезно! Следващата седмица се зареждам в Технополис и без такава няма да си тръгна. Wink Точно, както е на снимката на Безобидна, си го представям. Тези май са и доста скъпи, че са толкова лъскави.Wink Нямам място и един над друг е единственият вариант. Действам в момента със съшилници от по 12 лева.Wink Но с детето пера повече и съответно започнах да си отглеждам мухъл. Явно новата изолация ще е много добра. Нищо не пропуска навън и навътре. Мислила съм и за две в едно, но недостатъците ми се виждат повече от предимствата.
Мечева, радвам се, че си добре... Нека това да е последното от черната серия и от тук нататък само положителни емоции.
За точно тези цитруси - чувала съм, че са силни алергени и е добре след годинка. Ама онзи ден майка ми ми изцедила портокал и сипала също и на детето. Вика ми - само две глътки изпи... То витамини, ала бала... Прегледах за пъпки или други реакции - нищо. Ама ще почакам още малко за следващите глътки. Може би около Коледа пак... Общо взето, дори и за час да оставя детето, не мога да знам какво (не) яде и това ме притеснява. Опитвам се да бъда спокойна и да заживея с мисълта, че не мога да контролирам всичко.
Честити зъби на озъбените!;)
Честита месечинка на Ралица!
И последно за лека нощ... Най-новата игра у нас е влакът-леген. Сяда вътре и ММ я разкарва насам-натам из апартамента. Не ми се мисли за съседите отдолу. Малката умира от кеф.

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 23:31 от FrauSt

# 682
  • Бурса
  • Мнения: 649
И за лека нощ от мен

МЕЧЕВА направо не си представям какво си преживяла. И си права, последващият шок понякога е по-гаден отколкото първоначалния. Важното е че си добре. Отърсвай се, че Димитко има нужда от теб.  Hug

ЕЛЕФТЕРИЯ ние като изядем даже 3*100 викаме ура, а на закуска 20-30 грама. Така че през два часа да е пак добре си се храни детенце.

САХАСРАРА честита месечинка  Heart Eyes

ГЕРИ аз знам че цитрусите уж трябва да се дават след годинката, включително и кивито. Аз обаче давах едни купени пюрета с много плодове и там имаше и портокал и лимон( в малки количества, но все пак съм давала). Така че, както прецениш.

ФРАУСТ успех в покупките, и аз съм за отделни Wink  Peace

Лека нощ и спинкайте спокойно.

# 683
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
ДУ, мацки  Hug




FrauSt, погладни и тази опция: http://technovision.bg ... Вярно е ,че са ВУ, но са немски, а и дават гаранция ... Аз на там съм се засилила Simple Smile Ще ми се да е Миеле и имат доста добри оферти. Аз лично съм се спряла на тази. От техник знам - колкото по-малко електроника, толкова по-добре ... и за перални, и за сушилни ... Казваше, че светещите издикации, компютърчета и т.н. само "задръстват" работата и по-бързо се чупят, а са и скъпи поправките. Колкото по-просто, толкова по-качествено - негови думи Simple Smile

Станахме, хапнахме ... сега се "кара" на една играчка Simple Smile Да видим как ще сме днес Simple Smile Аз отивам да си допия 2-рата чаша кафе Simple Smile

За храненето: не мога да се оплача много от детето  Joy Хапва си попара около 150 гр.; дневно изяжда и едно з/м пюре и половин бурканче каша или п пюре; изпива 4 пъти по 100-120 мл. АМ ... Доволна съм от този режим, който си направи от 3-4 седмици ...

Лек ден!

Последна редакция: нд, 02 ное 2014, 07:08 от Почти безобидн@

# 684
  • Мнения: 599
Добро утро, момичета!
Благодаря за кафенцето, Безобидничка!  Hug
Sahasrara, честита месечинка на Ралито!   bouquet
Гери, честито ви зъбе!   bouquet А за цитрусите и аз съм чувала, че са алерген, и то предимно оранжевите цитруси. Давали се след годинката, въпреки, че аз вече дадох манго и маракуя. Не ги знам дали се водят цитруси те, ама сигурно.  newsm78
Благодаря ви за моралната подкрепа, мами!  Hug   bouquet Безценни сте ми!  Kissing Heart
От вчера ме боли сърцето направо, като каза майстора какви са пораженията.  ooooh!
Скрит текст:
Носач, биелетки, тампони ( Joy ), и още нещо, което ми звучеше странно и не запомних - 450лв. Само части. Калник, капак, фар, броня и двете десни врати + десен стоп - 600+ лева (втора ръка даже)  #Crazy За работа не знам колко ще вземе. И ми отиде фонда "Почивка 2015"  Cry А застрахователя ще изплати до 70% от щетата  Sad Ама, здраве да е, пари се изкарват, както казва ММ. Ходих да ми леят куршум иначе. Казаха ми, че пак трябва - на 3 пъти, щото много съм била уплашена.  newsm78 То, вече ми мина, ама ММ държи да ми се лее, колкото са ми казали. Aма аз съм претръпнала, имам много катастрофи зад гърба си, и много тежки (след една лежах 2 седмици в болница), та тая си е нищо. Ама пак се стресира човек де.
Как да е, здраве да има е най-важното.
За яденето - и ние вече се храним по-нормално. Вече цоква към 130 мляко и изяждаме 1/2 пюре, ама вече от тия големите - 190гр  smile3521
Горния венец вече е побелял, малко е и по-спокоен от вчера. Ама пусто хлапе, не дава да му бръкна в устата, че да опипам ситуацията. Каквото успея да видя, докато си отвори устата, това е. Ама май-май, скоро ще прорязват горните резци.  Whistling Надявам се на поне 1 седмица мир, любов, тишина и сън, до следващата порция зъби.  Praynig
A това са ни зимните обувчици. Дано докато дойде снега, ни станат Grinning
Скрит текст:
За сушилните почерпих и аз много полезна информация, която един ден ще ми е от полза, благодаря ви и за това Simple Smile  Hug
Феята ми се губи. Вилито сигурно пак го мъчат зъбки, милото... Rolling Eyes
Хубав ден от нас, мами!  Hug

Последна редакция: нд, 02 ное 2014, 09:19 от г-жа Мечева

# 685
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Мечева, вчера бяхме на църква и спеШъли за теб запалих една свещица - да си здрава и да те подминава вече таЗ черна серия ... То уплаха идва след дни както знаеш - тъкмо, когато мислиш, че си се успокоил и подсъзнателно те почва ... Дано да не съм права и всичко да е минало заминало като страх и шок при теб ... А почивката ... има време и за това, а и пари се намират и изкарват ...

Гери, честит ви зъб  Hug Къде съм пропуснала това инфо  newsm78 , а уж чета ...

# 686
  • Мнения: 599
Безобидничка, благодаря ти, мила! Благодарна съм за жеста, оценявам го, дълбоко ме трогна! remybussi  Hug
Oт сърце:
Скрит текст:

Извинявай, ако не обичаш гербери. bouquet
Искам да кажа иначе, че си изядохме попарата!  newsm35 За първи път!  Peace Дано и утре, да се събуди такъв ящен  Praynig
Като гледам добре вървим с темата, ще я приключваме скоро. Исках да питам за колажа, кой ще го прави?  newsm78 На кой трябва да пратим снимки?  Rolling Eyes Не, че съм готова със снимката, ама да питам  hahaha

# 687
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ида, ида със следобедно кафе и сладки  smile3535



Мечева Радвам се, че си се отървала с малкият дявол. Hug
Иначе благодаря, че питаш за нас. Нямам време, че малкото ме ангажира като забравя да спи и отделно помагам на майка в нейната работа и бързам със срокове. Crazy Отделно ММ е решил да затрупа къщата с дърва и малко са му 15 кубика, че още 4 кб си намери и буквално всичко е в дърва. ooooh!
Браво за попараата. Grinning Аз още не съм дала, а давам каши, че минават сега и се възползвам от промоцията.
Елефтерия Супер сте с 4 ядения. Аз едвам пробутвам плод за второ. ooooh!

Колажа май Кръстева ще го прави. Peace Ако има нужда ще помагам. Hug

# 688
  • Varna
  • Мнения: 356
Здравейте момичета!
Мечева- силни  Hug Hug Hug от нас с Боби- радвам се, че си добре, но като тряба вкуршума три пъти- ще ходиш- няма да се дърпаш.
Честити зъбета, честити месечинки- изв, не мога поименно.
И аз щях да питам на кой ще пращаме снимките и последно какви - с хавлийка след баня, нали?
Изв, но ми се иска да се похваля ква съм готвачка- направих на Боби ориз с броколи и аз дето не ям броколи, чак облизвах бурканчето- тия дни вече мисля да засиля и някоя снимка в готварското предаване Joy Joy Joy. Хваля се, защото му правя ориз за пръв път- досега тук в къщи съм му правила оризов грис, а ориз си хапваше от кухнята. Взех ориз Баланс- не знам какъв трябваше, обаче този ми допадна - много добре се наготви -стана мек, но не стана на каша. А, и стискайте палци, дадох кисело мляко- 1-2 ч.лъжички. Почвам го лека-полека, но не ад заместя АМ, ами за разнообразие на следобните закуски.
И друго да се похваля- моето човече търпи поло и чорапогащник- урааааааа. Ние имаме такова подобно бяло като Вили май  newsm78 гащиризонче и отдолу сложих чорапогащник и едно поло, че му остава отворено на вратлето, и си направихме чудесна разходка.
И да не кажете, че само се хваля- може и Мрън да има- моя бебок, дето заспива най-късно в 20 ч, снощи е беснял, ама яко, до 22,30- вчера се гледаха сами с баща си и не знам, къде объркаха режима  Joy Joy Joy Joy. Само като излизах за работа чух следното- Татиииииии, сами сме - ще дивеем! Така де- надивяха се.
Хайде - до скоро! Изв, ако съм ви отегчила с дългото си творение.  

# 689
  • Мнения: 2 141
Юхууууууу, здравейте, момичета Hug
Тъкмо бях се подготвила да чета много, ама вие сте били тихи Laughing
Kiss-че   Heart Eyes аз от край време си ползвам Мр.Пропър и сега продължавам да използвам него  Peace
FrauSt  Heart Eyes чудесно си решила за пералня и сушилня  и много правилно. Ако искаш мога да ти изпратя снимка на моето мокро помещение, което е точно така - пералня и от горе сушилня. Вярно, идва по-соленичко като сума, но пък най-правилно. Никак не ти препоръчвам комбиниран уред понеже вече хвърлихме един такъв  Peace
Пералнята ми е Gorenje, a сушилнята ми е Electrolux /с контейнер/- много съм доволна и от двете.

Момичета остава ли тема на колажа "бебе в банята"?
Ако е да, очаквам снимките ви на лично съобщение за да мога да захващам колажа, че темата е почти изписана!

Общи условия

Активация на акаунт