Февруарчета лудуват, а мамите будуват - 6 тема

  • 24 415
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 472
Здравейте мацки Simple Smile

Ние днес бяхме на кръщене и Йоана се държа мноооого добре и запалихме свещичка за Мечева. Мила не се дърпай от тоз куршум, нали само го леят не те гърмят  Wink

Тачи и ние по принцип заспиваме в 21 часа, но снощи ми изпили нервите и с триста зора заспа в 23 Simple Smile

Честити зъбки и месечинки Simple Smile

Хубава вечер от нас, ще пробваме да направим снимка за колажа Simple Smile

# 691
  • Varna
  • Мнения: 356
nelli90, те нашите поспаланковци да не са се наговорили снощи? Обаче ме беше срам да ви кажа в колко часа станахме тази сутрин- в 10 ч. Не че не сме го чули Боби, ако се е събудил по-рано, просто в толкова се събуди той и малко пообъркахме режима , обаче го оправихме и даже вече заспа. Надявам се и Йоанка вече да спи-нали са комбина с Боби.  Joy Joy Аааа, и ние сме готови със снимката на къпано Бобче.
Лека нощ на всички и дано бебоците са спокойни и да заспиват навреме!

# 692
  • Мнения: 2 141
Момичета надявам се да ви няма защото правите  smile3509 на бебчовците Hug
Ние направихме една фотосесия "Мони под душа" и го чакам да се наяде и да заспива.
Мечева  Heart Eyes сестро, да си жива и здрава и повече такива черни серии да няма ooooh! аз одеве от телефона какво съм чела /нищо/ та чак сега прочетох Hug Прав е мъжа ти - парите ще ги изкарате, само да сте живи и здрави  bouquet Hug радвам се, че е бил малкия дявол.
Лека нощ Тачинка Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 932
Кръстева, пуснах ти покана във фейсбук. Wink Ще чакам снимката. Утре отиваме на пазар с ММ и ако не мине котка път, ще вземем сушилня и пералня. Безобидна, нямам предрасъдъци към ВУ. Чувала съм само хубави неща за Миле-тата. По няколко поколения изкарват с един електроуред. Ако имаш познат техник да те консултира при избора ще е най-добре. Не, че и с нова няма как да нацелиш голяма греда и все да е по ремонти. За сега София е план Б, далече ми е и трудно само за това.
Днес е тотална лудница, успях преди малко да сготвя, но забелязвам, че ММ изяжда на детето храната, та ще си имаме разправии... Wink И без това отнесе навикване преди обяд пак по темата с храненето. Бяхме на детски рожден ден и докато се завъртя, гледам Ева дъвче пица!  ММ вика - ама то само коричка, накрая... Първо събрах, после обърнах очите... Добре, че бях седнала! Wink

# 694
  • Мнения: 2 141
FrauSt кръстниците ни си взеха Миеле 2ра употреба и да ти кажа големи ядове браха с нея. Смениха им я със същата марка, но друг модел - пак ядове, но аз като цяло съм против 2ра употреба специално за техника Peace
Ето да видиш ние как сме ги сложили в мокрото помещение, дори са без дъска - директно върху пералнята
Скрит текст:

# 695
  • София
  • Мнения: 2 130
Здравейте,
ние днес бяхме на прощъпулник и беше много весело.

За снимките вие как ги снимате с тези хавлийки, че нещо се чудя как точно да го снимам, че то нали хавлийте им сега са едни тип пончо. Та нещо се чудя как да го снимам  newsm78. На мен по скоро ми е по лесно да го снимам докато се къпе, че си седи във ваната и ми е лесно и удобно да го снимам.
Та задължително ли е да са с хавлия или може и да е във ваната Simple Smile

Кръстева и аз съм същата сушилня Simple Smile.  Интересно ми е как така седят една върху друга , като и пералната и сушилнята имат някакви движения/вибраций. А и сушилнята не тежи ли на пералнята. Интересно ми е как така стоят и двете  newsm78

 Flower Fairy  добре прави мъжа ти Simple Smile, може да не ти е скучно сега, но ще ви е топличко после Simple Smile

Моят пък снощи хвана бързия влак за Спанчевци рано рано , още в 20,30 ч и си викам леле кеф. Само че като почнах аз едно лудо цедене и не мога да разбия тази бучка в гърдата, а болеше зверски. Та компреси, цедене  и към 12,30 благополучно успях. И лягам си аз към 1 часа, а дребния като никога спи като пън и ни вопъл ни стон. И тамън съм си заспала аз едно сладко и нашия алооо добро утро аз се наспах  ooooh!. Та от 3 и нещо до 5 купон. То не се правих на умряла лисица, дондурках по едно време, какво ли не, а нашия ми се катери по главата и неще да спи . Днес пак однесе рано, да видим дали няма пак да има среднощен купон  Tired

Лека от мен  Hug и дано да спим тази нощ

# 696
  • Мнения: 554
Здравейте мацки Hug

За колажа ако успея да снимам пиклата без да реве ще пратя снимка, иначе ако е все ревяща е по-добре да пропусна. В банята се къпя с нея и не мога да я снимам, че ще уплаша аудиторията, ще избЕгат всички и ще трЕбва да си пиша сама Laughing Е, поне ще си пиша с Ентелегентен човек bowuu

Гери, е ти ме утрепа Shocked Не, че имам много кърмещи познати, но за сефте чувам за запушвания след 9 месеца кърмене #Crazy Слагай там зеле, пий лецитин, стискай, мачкай...знаеш си ги там стандартните неща и дано да минава бързо, че не е добре така Hug

Отивам да лягам, че след около 2-3 часа у нас започва дискотеката smile3507

# 697
  • Мнения: 2 141
Гери, аз го снимах в банята, а не по хавлия и ще сложа еадна от тях на която не му се вижда мъжкото достойнство Blush

# 698
  • Мнения: 599
Добрутро, компанията Simple Smile
И аз не съм го снимала още, нинЖата.  Ама и той не стои на едно място, движи се като пламък, като дим, като мъгла, като... извънземно Grinning Ама нали, щот е нинЖа.... Grinning
Вчера ме изуми за пореден път. Оставям го в кошарата и отидох да мия съдовете. Той си се забавлява с един плюшен октопод там (нов му е и му е интересен все още). По едно време, нещо се кротна, отивам да видя какво е измислил, което да ми вгорчи деня - и що да видя. Той си пълзи детето. В кошарата, от единия до другия край. Пълзи?! Сега? За кога, бе, маме, ще пълзим... ама щом така му иде отвътре... Rolling Eyes После с баща си усъвършенстваха умението с пълзенето. Послал му той едно одеало на пода и малкото пълзи - на подиума Grinning Grinning Grinning  Е, мигът ми щастие отлетя, като видях кое точно одеало е постлал на пода...  Shocked
Скрит текст:
Не, че съм маниачка на тема вещи, ама имам си 1 комплект спално бельо, с чисто бяло плюшено одеало. Италиански. С ръчна бродерия, адската красота. Баба ми я е правила бродерията, когато още можеше, за мен това е ценна вещ, която се търкаляше по пода. (Не, че вкъщи по пода е кочина, ама все пак е под, по който стъпваме...) И за по-високо, нахакл и чаршафите по пода... Изобщо, както са били в скрина сгънати заедно - така ги е лопнал на замята.... Мъжка му работа.  Crossing Arms Ама пък, поне се е сетил да му постели нещо, де. Ама защо точно това... Как да е, вече реших да не се ядосвам.
Чакам го сега малкото да се събуди, че да се мажем с попара. Стискайте палци и днес да е в попарено настроение, че ми писна да ям попара след него...  Rolling Eyes
А снощи се събуди само 2 пъти  newsm44 Първия път към 4ч. И неще да заспива. Разигра се. Набарал си октопода (тоя, който споменах по-горе), а измежду пипалата му има едно, дето като го стиснеш - писука. Е, познайте, писукаха ми на главата и той и октопода до 4:30!  #Crazy Играх го и аз умряла лисица, ама накрая не издържах и му го взех. И той се разрева. Тикнах му бибата, да заспи по-бързо. Е да, ама не, той се е наспал вече. Извадил бибата от устата и я прикарва по решетките на кошарата - крррт, крррт. После взе да чука с нея по стените на креватчето. Крайно вбесена станах и му взех и нея. Накрая от скука явно е заспал към 5. И се събуди в 5:40  #Crazy Цокна малко и пак заспа.  ooooh! И съм решила - повече никакви играчки в кревата.  Naughty
Нели, мерси, че и ти мислиш за мен, мила  Hug Кръстева, ти също  Hug
Изобщо, благодаря на всички ви, че ви имам  Hug   bouquet
Еlefteria, що бе, сватя? Не бой са, ние са не плашим лесно Grinning А за говоренето сама - дамм, аз отдавна го практикувам  Embarassed По навик, покрай малкото, взех да си комуникирам сама със себе си. Ама, то, колко му е, както казваш, да се разбереш с умен човек  Whistling  bowuu
Хубав ден, мами, че пак изписах сума ти мастило.

# 699
  • Мнения: 2 141
Добро утро, момичета  bouquet
Има кафенца за най-ранобудните


Edit:
Ей, разболях се аз ooooh! едно гърло ме боли по странен начин, направо ми лепне Thinking да видим какво ще излезе. Чакаме майсторите днес да дойдат, че да почват хола  да се свършва вече, че малкото горкото не може да се наспива през деня като хората ooooh! и мъжа ми после да иде на аптеката да ми взима нещо, че не може така тази работа Naughty страх ме е да не заразя горкинкото ми  Sad
Момичета, очаквам снимките ви за да започвам колажа
  smile3525

Последна редакция: пн, 03 ное 2014, 10:15 от Кръстева

# 700
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте, мацки  Hug

Кръстева, благодарско за кайВето  Wink и за това, че се зае така от сърце с новата тема  Hug Изпратих ти на ЛС снимка Simple Smile

За гърлото: много чай и ... на мен ми помага много като сложа на котлона да ври вода и в нея пъхна пакетчета чай - мащерка, липа, лайка ..., абе каквото намеря Simple Smile

Да свършват ремонтите, че да ти е по-спокойно Simple Smile

И по повод ремонтите да помрънкам  Embarassed

Скрит текст:
Имам си перална на 17 години; яка експлоатация по 2-3 пъти на ден се върти ... и ММ вчера да вземе да й счупи стъклото на вратата ... Уф ... От Уърпул ми дадоха тел. на сервиз ..., ама и от там са доста скептични дали ще могат да намерят в БГ или ще трябва да се доставя от чужбина ... А и колко ще излезе ... Оставете това, ама ми е здрава и перфектна и ако ми се наложи да купувам нова ще ме е адски яд ..., защото надали ще изкара и 5 години ... А и на дневен ред е прането на 5 човека ... Не ми се мисли ...

Мечева, е те т'ва само мъжете го могат  Joy

Аз разказвала ли съм една готина случка:

Скрит текст:
Най-голямата е на 5-6 месеца, а аз отивам на изпит и я гледа бащаткото. Прибирам се, а детето червено, червено ... и кошарата намацана с Бочко ... "Ами яде Бочко!" ми казва ММ. От там - поликлиника, промивка на стомаха ... "Що й даде кутията?" - питам аз и получавам следния дълбокомислен отговор: "Ами, ти й даваш кутия и тя си играе и мълчи!" Да, де ... ама аз й давам празна кутия ... Та, така Simple Smile

Гери, браво за оправянето на запушването ...

Хайде ...

... лек ден!

# 701
  • Мнения: 2 431
Здравейте, големи и малки сладурчета!   bouquet

Бързам да се похваля и да благодаря на Нели  Hug - готвя нейната супичка и мирише много вкусно, дано така е и на вкус!

Кръстева, дано оздравяваш бързо, миличка! Ей сега ще ти пратя снимчица за колажа във фейсбук.

Иначе да ви се похваля нашата Рали каква е купонджийка! Онзи ден в събота ни поканиха на едно събиране в един ресторант тук в Своге и на нас ни се ходеше и решихме да я пробваме малката. За всеобща изненада тя не само че беше послушна, ами танцуваше и пееше с музикантите. Накрая се умори и към 23.30 си заспа кротко в количката, а ние се изпонапихме. Grinning Та така де, отглеждаме музикантче май. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Много приятен ден и седмица на всички!  ooooh!

# 702
  • NE
  • Мнения: 10 999
Кръстева Да се оправяш. Мен винаги ме почва през гърлото и съм доволна от или Хербитусин пастили.
Снимка ще ти пратя довечера след банята, най-късно утре. Hug
И аз благодаря за воденето на темата. Hug
Безобидничка Мъжка му работа. hahaha Радвай се че младото поколение е в дамски състав.
ММ също минава с номера "ама ти го правиш и той слуша" ooooh! Единият път и ние опитахме от крема за дупе и добре, че е правен в аптека без опасни вещества. Whistling
Мечева Честито лазене. И ние преоткриваме пода. Joy Нашият стил на лазене е тип морски тюлен. hahaha
Sahasrara Рали определено ще е купонджийката на къщата. Таткото да стяга пушката. Mr. Green Наш Вили от лятото вика и пее щом сме на ресторант или иска да събори всяка чиния. Crazy
Гери Браво, че си оправила запушването. Пу-пу не ми се е случвало, но и може би защото висим по циците постоянно. Лецетин и дори вдишване на окситоцин съм чувала, че помага при тежки случаи.

Аз реших да тръгвам по шамани този месец, че ми е време. Добре, че се обадих за часа при ортопеда за да осъзная, че съм запомнила грешна дата и за едното нищо щях да чакаме още месец за нов час. ooooh!

# 703
  • София
  • Мнения: 2 130
здравейте от нас

Ние уж спахме тази нощ. Будихме се през час , час и половина да цоцкаме , но не само да цоцнем и да заспим, ами сериозно си цоцахме. После не се чудете защо ми се запушват гърдите. Нощем ме стимулира едно хубаво и после денем   не винаги цоцка много и току се запуша. При мен явно дясната гърда има податливост към запушване, защото винаги тя се запушва. Проблема е че имам и доста кърма за почти 9 месечно дете нали, но как да нямам като ме стимулира така маймунето. Нека цоца, само незнам как ще се отбиваме. Ще има драми, ама тогава ще му мисля..

оф и ние сме решили да се мъчим да лазим. Нещо като вас  Flower Fairy лазим, ама аз го оприличавах на червейче  Joy, но пък е станал супер бърз и даже си отваря шкафовете  Laughing, та поприщипахме вече малко пръсти и започнах да обезопасявам.


хубав ден малки и големи  Hug

# 704
  • Мнения: 472
Привет МамаМафия Simple Smile

Мечева Нали затова сме се събрали тук, да се подкрепяме и помагаме. Дори и да не се познаваме лично, поне аз ви чувствам доста близки Simple Smile
Кръстева Много неприятно, бързо да се оправяш  Hug Ще ти пратя по-късно снимка Simple Smile
Тачи Може и да са се били наговорили, но нещо от няколко дни мноооооого трудно заспива  Sad

Sahasrara Дано ви хареса супата, аз току що хапнах от нея, защото направих и за нас  Wink А иначе за танцуването и ние сме като вас, само да чуе народна музика вдига ръцете, друса гъзето и мноооого се кефи  Grinning
Гери Много неприятно с тези запушвания  Hug

Хайде хубав ден от нас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт