Спирала за мигли - 9 тема

  • 65 039
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 519
Eто и спиралата на Макс Фактор ( clump defy- водоустойчивата).
Не обичам напластени спирали и търся натурален ефект, за това и не слагам повече от 1 път. Някак си не върви да ходя на работа с грим на драматична актриса  Joy.

 

Последна редакция: вт, 30 дек 2014, 23:25 от kikamora

# 706
  • Мнения: 1 111
Нищо лично kikamora но този ефект върху мойте мигли е все едно нямам спирала  Peace Пак повтарям- нищо лично, просто изказвам мнение.

# 707
  • Мнения: 7 519
Ами както вече казах, че аз не търся ефект на драматична актриса и за мен ( подчертавам дебело) това е напълно достатъчно, когато ходя на работа. За излизане през деня пак не бих сложила обилно спирала, а за вечерно излизане може да сложа втори път, но пак избягвам дебелото наслагване.

# 708
  • София
  • Мнения: 5 884
Как да "съживя" позасъхнала  лореалска спирала newsm78
С вода естествено.

# 709
  • Мнения: X
Как да "съживя" позасъхнала  лореалска спирала newsm78
С вода естествено.

По твой съвет миналата година две спирали съживявах с вода и потвърждавам, че се получи. Даже още работят, но някак се промени консистенцията им и по-рехаво покритие правят. Преди това обаче за нищо не ставаха, защото изсъхнаха, а с водата поне за лек дневен грим са идеални.

# 710
  • София
  • Мнения: 5 884
Е, няма начин, ако е посвършил и тушът вътре... Peace
Аз пък като обичам по-редички спирали и не си падам по напластени кебапчета и кюфтета върху миглите, на всички спирали си слагам по някоя капка вода поне веднъж седмично. Само за водоустойчивите не зная какъв ще е ефектът, че такива не ползвам.

# 711
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 526
Буржоа ми се струва, че стои неравномерно някак  newsm78 Според мен друга спирала би отворила много повече погледа, ДХ3, имаш ли снимки с други спирали?

Другата спирала за натурален ефект е чудесна, но малко хора във форума търсим него, всички сме алчни за мигли на кукли  Mr. Green

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 967
    Аз по стечение на обстоятелствата останах без нито една спирала.
Доволна съм от Лореал и от Шанел Ле волюм.Последната си я разресвах
с пеперудената на Лореал. Трябва ми спешно спирала, която да не чакам да
стане хубава с времето.Спряла съм се на ЕЛ за обем/ползвах мострата от Грация
и ми хареса/.Отворена съм и за други предложения.Искам обем, дължина, абе
всичко! Mr. Green

Разглеждах Архитектите на Лореал, но те са 3 вида и се омотах.
Пупа не знам къде има в Пловдив.

Предварително ви благодаря!

# 713
  • Мнения: X
Според мен си има разлика в класовете спирали .
Като бях по-малка и не съм имала доходи различни от джобните , ползвах спирали от по 5-6 7-8 лева. Майка ми например е жена , която никога не е обичала козметиката и повече от 10 лева за каквото и да било козметично и се струва абсурд (обаче дай и да купува злато 18 карата..... полудява и всичките пари отиват за бижута) . Та тогавашните спирали бяха ужасни - сплъстяваха се , лепнеха, и след около час два три вече се ронеха и под очите имах черни топчета засъхнала спирала.
Е, в момента ползвам среден клас- на Лореал , последно взех тази , която я рекламират с мангата , тя седи доволно добре - не се сплъстява и определено не се рони. Например като отида на парти и си я сложа да кажем към 10 часа , на сутринта след партито към  9-10 часа пак - все още седи непокътната.
Сега след като ми се увеличиха доходите след като си намерих по-хубава работа , мисля да си купя висок клас да видя дали има разлика между средния и високия

# 714
  • Мнения: 7 519
Разликата между скъпите и по-евтините спирали е маркетинга, както някой по-назад беше казал.  Peace
И едните и другите ми седят по един и същ начин, дори до сега не съм намерила скъпа спирала която да ми седи по добре от тези на Мейбелин или Макс Фактор.

OnDiNe_, и на мен тази на Буржоа ми идва неравномерна и по принцип гледам да избягвам точно този ефект.

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
ама защо "съживявате" спирали,на тях си има обозначение да се изхвърлят след 6 или  8 или12 месеца ползване,а вие рискувате да си докарате конюнктивит

# 716
  • Мнения: X
ама защо "съживявате" спирали,на тях си има обозначение да се изхвърлят след 6 или  8 или12 месеца ползване,а вие рискувате да си докарате конюнктивит

Аз тези, които съживявах изсъхнаха след един месец ползване. Конюктивит досега от мои гримове не съм си докарвала, а се гримирам да не казвам от колко години.

# 717
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз пък съживявам  с термална вода. Peace

# 718
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 526
Имам 2 чифта изкуствени мигли, един с  камъчета и друг, който не намирам в момента, мисля тази вечер да съм като мис Пиги Mr. Green

# 719
  • Мнения: 1 111

Да сте живи и здрави  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт