Спирала за мигли - 9 тема

  • 65 069
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 76
Здравейте
Някои има ли впечатление от спиралите на CATRICE , поне по вида на четките са привлекателни а и цените са приемливи, но от скоро ги виждам в Лили. Аз преди много бях доволна от one by one на Мейбалин , но когато не бяха за обем а сега те не се предлагат.

# 691
  • Мнения: 1 111
Еми не издържах и сефтосах спиралата. От две нанасяния и  #Crazy супер ефект. Удължава и придава обем. Нямах време да я нанеса така както попринцип мацам спирала, за да кажа категорично становище, но от това, което виждам първоначално ми хареса много  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 2 977
Как да "съживя" позасъхнала  лореалска спирала newsm78

# 693
  • Мнения: 31 385
С тоалетно мляко, но не и с вода.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Чела съм за затопляне на водна баня. Аз съм разреждала с розова вода.

# 695
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Как да "съживя" позасъхнала  лореалска спирала newsm78

Ако не е на живот и смърт бих я изхвърлила  Peace

# 696
  • Мнения: 1 111
Как да "съживя" позасъхнала  лореалска спирала newsm78
И аз бих те посъветвала да я изхвърлиш. От опит знам, че сложиш ли нещо в спирала не става вече за нищо. Ако пък я загрееш с вода още по бързо стяга след това. Лични наблюдения  Peace

# 697
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Може ли да ми препоръчате спирала, която да разделя и удължава миглите. До момента съм ползвала -Lancome Hypnose; Dior Diorshow ; Helena Rubinstein Lash Queen  и  няколко на YSL. Всички ми допадат,  с изключения на HR, но ми се ще нещо различно да пробвам ,че тези ми поомръзнаха  newsm78 .

# 698
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Пробвай Estee Lauder Sumptuous Infinite  Peace



# 699
  • София
  • Мнения: 1 464
Момичета, благодаря за отзивите и за снимките на спиралите най-вече! На мен ми е много удобно така като видя продукта.
Не мога да намеря как изглежда тази база за спирала на Estée Lauder, продава ли се тук, на каква цена ако е така?
  bouquet

# 700
  • Мнения: 2 977
Благодаря за препоръките за " съживяване" на спирала. Използвам  Double Extension L'Oreal/ в червено и бяло/, която вече не се продава в България от години и си я купувам от чужбина. Едно от нещата, които харесвам в нея е, че се измива много лесно с вода. Бихте ли ми препоръчали друга марка, горе- долу от същия ценови клас, която да се измива лесно с вода и пяна.

# 701
  • Мнения: 23 381
Снимки с новата ми спирала Borjois

Последна редакция: вт, 30 дек 2014, 16:49 от ДХ3

# 702
  • Мнения: 1 111
Снимки с номата ми спирал Borjois


Честито. Добре ти седи. На мен тази спирала ми е отвратителна за миглиге.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
честито,това ми е любимата спирала на Буржоа

# 704
  • Мнения: 23 381
Благодаря:) Добре стои спиралата,лесно се нанася,не се рони.
Моите мигли са много къси,редки и не са извити.Търся спирали за обем,не дължина,защото имам паднал клепач и ако са ми извити и дълги миглите ,опират много неприятно в него.
Нанесох веднъж ,като леко напластявам и бутам  с четката в основата.Почти всички спирали ми стоят по този начин,независимо от цената им.

Общи условия

Активация на акаунт