К.О.Т.К.И-те {10}

  • 27 791
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 031




Ние сме клуб, който съществува няколко години, но чак сега излизаме на светло, така да се каже  Mr. Green Както виждате, котките е анаграма и означава Калдаръм Ориентирани Тайни Кокони Истанбулски.
Ние поддържаме туристическата тема за Истанбул, но даваме наставления и за останалите части на Турция (без ол-инклузив комплексите). Та, решихме да разширим "бизнеса" и вече си имаме нова общо-културна тема.

Ако харесвате Истанбул (или нас Laughing) добре сте дошли. Готини сме! Laughing

Старите теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Актулната туристическа тема за Истанбул

Истанбул street view

Истанбул на живо - камери из целия град

# 1
  • Мнения: 659
Пу първа! Laughing
Вчера направихме една много хубава подбалканска обиколка с един куп деца в колата.
Клисура е чудна! Другата събота ще има празник на картофа.  Сопот е разкопан и с кола не може да се стигне до центъра. Карлово и Калофер са класика. Много красива и спокойна Хисаря. От снимките на Госпожата се бях зарибила и сега останах очарована. След като ние, повечето българи, които не сме ходили, не знаем колко много история има, какво остава за чужденците! Целия град е ограден с римска крепостна стена, много запазена, пълно е и с други разкопки. Ще ходя пак!  После ще кача малко снимки.

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 12:35 от цлете

# 2
  • Мнения: 3 371
Пу съм втора !  Party Party Party
Адашче,  Heart Eyes Hug Heart Eyes благодаря, че се погрижи за нашето местенце !   bouquet

Николия я няма доста време, вярвам, че палцестискането е дало резултат !  Praynig

Цлете, прекрасна е Хисаря, нали ? Чисто, подредено, спокойно - влюбена съм ! Има вероятност другия уикенд да отидем, ама още е само вероятност.

# 3
  • Мнения: 4 571
Мацитата от заглавната снимка са разкошни  Heart Eyes. Благодаря за новата тема!   bouquet

# 4
  • Мнения: 11 747
Запис  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 413
Мими Благодаря за новата тема  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Пина Чудесен разказ за Япония, чакам продължението   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 11 747
Като ме напъне нещо, ще разкажа, сега нищо не се сещам  Satisfied  Само, че много, ама много ми се ходи някъде, а няма да ме огрее през следващата една година, минимум.

# 7
  • Мнения: 6 031
Като ме напъне нещо, ще разкажа, сега нищо не се сещам  Satisfied  Само, че много, ама много ми се ходи някъде, а няма да ме огрее през следващата една година, минимум.
А питаш ли ни нас, как ни се ходеше в Япония, ааааа?  Joy   Joy 
Пина, чудни снимки и разказ - благодаря!   bouquet

# 8
  • Мнения: 11 747
Аз благодаря! Голяма нужда имам да споделям и добре, че вие сте насреща.

Да видим другарката Госпожа къде ще ходи.  Simple Smile  Като не съм я видяла в коя тема се подвизава...

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Мими, благодаря за темата.   bouquet

Пине, много хубаво разказваш, като те хване музата чакаме продължението.  Heart Eyes

Тъкмо щях да пиша отсъствие на Хелън и на Беличката и те се появиха.  Wink А Николчето явно е заминала за нейната мистериозна дестинация, ще чакаме да даде знак като се върне.



# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Пу... n-та! hahaha

Тук съм, Фиорче! Hug

Госпожо, като ги начертаеш, ще ти ги крадна! Wink Mr. Green

Скрит текст:
Така ми се иска да е снежен...

Николчето ще се яви. Еми също... вече пътува...

# 11
  • София
  • Мнения: 13 148
Aко някой ми гарантира, че мацата от снимките на корицата е в Света София, тръгвам на момента и прежалвам 30-те лири вход.  Laughing  Много е хубава!

Да ви кажа аз за бялата маца от последните ми снимки. Предполагам, че сте ги видели във Фейсбук. Докато бяхме на Кефалония, една мама пусна снимката ѝ в гръцката група. Толкова я харесах, че на връщане я потърсихме във Фискардо (от там тръгва ферибота) и я намерихме - бяла, изящна, грациозна, с две различни очи. Държи се като някоя знатна дама - гледа с пренебрежение и непукизъм. Изобщо не обръща внимание на разхождащите се наоколо туристи. Освен това разбрахме, че се казва Марион. Simple Smile

Пина, чета с удоволствие споделеното от теб. И на снимките много им се радвам. Поне за малко се пренасяме в Япония покрай теб. Иначе не вярвам да я видя на живо.  Laughing

Хисаря и на мен ми харесва.  Grinning Но до там ходим само на разходка от Пловдив. Не сме преспивали никога.

# 12
  • Мнения: 4 571
Оооо, ама то и от долу на страницата излиза корицата  Shocked Много е красива и тази маца. Танче, бялата е невероятна. Истинска принцеса котешка  Heart Eyes

Сега ми започна нов сериал. Големи надежди му възлагам. В реклами съм и по този повод искам да ви споделя впечатленията си от Тр.реклами. Първо: поне 20 мин. блок са. На всеки 20-30мин. ги пускат. Второ: всички реклами, независимо какво рекламират са си турски, а не като нашите чужди ма уж нашенски. Трето: не рекламират памперси, дамски превръзки и лекарства.

Това е засега.

# 13
  • Мнения: 27
    bouquet да не ви изпусна

Пина, мерси за  разказа и снимките страхотни са   bouquet

# 14
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Аз идвам да кажа "мец!" и да призова за среща в София в понеделник.
А?

Общи условия

Активация на акаунт