Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 346
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474

Хубава, ароматна, мека пяна, лесна употреба, с много сулфати. Пазарът е прекалено богат на продукти за под душа, за да повторя скоро.  Peace

# 46
  • Мнения: 774
1. Голяма реклама на тази маска, но хич не ми хареса. Първа и последна.



2. Започнах втора опаковка. Сваля спирала и топи всякакъв грим, даже лепилото на изкуствените мигли. Предпоръчвам. Peace  Има и за суха кожа.




3. Попива и заглажда, втора опаковка привършвам.

# 47
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
OnDiNe_ аз имам точно тази пяна от размяна, още не съм стигнала до нея. Траен ли е ароматът?

Аз пак с една торба изразходвани продукти  Laughing

La Prairie Anti Aging Eye Cream SPF 15 (травъл размер) - много добър продукт, плътен, богат без натежаване или кир ефект върху кожата. Избистрен очен контур, няма подпухвания, няма сенки. Фини линии нямам, така че там разчитам на превенция. Уточнявам обаче, че липсата на сенки под очите е и заради редовен, здрав сън  Laughing



Clinique Desert Sun Eyeshadow - ужасно съм щастлива, че приключих точно сенки  Crazy Бяха доста стари, но се нанасяха чудесно, буквално обрах последните прашинки по ръба на кутийката. Ползвах ги основно под веждите за отваряне на погледа. Чудесни са, но сега съм ги заменила с цвят на Инглот.



Kerastase Elixir Ultime Hair Cream (травъл размер) - приятно изглаждащо кремче за коса с леки блестящи частици. Обаче особен ефект освен заглаждане от него не видях, така че няма да повторя. Ухае чудесно на луксозен парфюм както повечето продукти на марката.



Clarins Daily Energizer Cream-gel - мислех, че ще ми остане за следващото лято, но за моя радост го изхабих, сигурно защото опаковката е 30 мл. Лек крем за млада кожа, за лятото ми беше идеален, но минусът му е, че няма фактор и едва ли ще повторя. Ухае нежно и освежаващо на цитруси.




Estee Lauder Sumptuous Extreme Mascara
(мини) - хубава спирала, много я харесвам, разделя миглите без слепване, не се рони, не зацапва, издържа цял ден. Позволява и напластяване без кофти ефект. Имам 3 други мини опаковки от нея като подаръци към различни покупки на Estee Lauder та съм заредена за дълго време  Mr. Green


# 48
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Лу, ароматът е средно траен, зависи от кожа и останалите продукти. Освен това е пролетно-летен и много е възможно сега да не ти хареса. Peace
Не ти се виждат сенките на Клиник. Grinning
И аз приключвам такъв размер от тази спирала и се съгласявам, освен че на мен не ми издържаше толкова, а поизчезваше след няколко часа... Crazy

За пръв път виждам някой да не е доволен от маската Макадамия - да не я развалиха?

# 49
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мерси, ще го оставя за път, че е 75 мл.

Интересно, при мен се виждат сенките  Thinking

Аз също не харесвам продуктите за коса на Макадамия, просто не са за моя тип косъм.

# 50
  • Мнения: 774
От олиото за коса на Макадамия, гребените и боята за коса съм много доволна, но не и от маската.
Купих си я от директен вносител, не е менте.  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 180
От олиото за коса на Макадамия, гребените и боята за коса съм много доволна, но не и от маската.
Купих си я от директен вносител, не е менте.  Rolling Eyes
И аз не съм доволна от маската. Моля те кажи нещо повече за боята им за коса. Simple Smile

# 52
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Преди повече от 2 години бях с дълга коса (много тънък косъм) и маската ми се отразяваше божествено. От боята не бях доволна, а олиото още ми се мотае из банята... Rolling Eyes

Някой да ми препоръча нещо готино за вана? Предпочитам душа и не съм пълнила моята от повече от година сигурно, но в сезона на хладните дни и настинките ще е добре... Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз имам с какво да се отчета. ЕЛ спиралата е сред тях.  Laughing

Estee Lauder Sumptuous Extreme Mascara  - една от топ 5 за мен
Скрит текст:

Glamglow tinglexfoliate 15 ml- втора малка опаковка. И предния споделих - не съм виждала такъв мигновен ефект от маска. Бая високата цена е заслужена. Ще взема пак, но предпочитам пак малка опаковка, тъй като имам чувство,че в бурканчето ще изсъхне бързо.
Скрит текст:


Rose of bulgaria - rose water - обичам розова вода и тази си я изхабих с кеф. Ще повторя с удоволствие.  Peace
Скрит текст:

Modelco - Lip Lacquer in Viva - очаквах по-ярък цвят. Беше бебешко розово. Никакъв лак не видях, най-обикновен гланц. Stop
Скрит текст:

Alfaparf -  semi di lino diamante cold tones shampoo - хубав шампоан без сулфати, не изсушава косата, матира цвета. Хареса ми. Peace
Скрит текст:

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 170
Изхабих я най после, но не ми харесва, да изчиства много добре, но напоследък ми се появиха пъпки и парене, много странно. Заменям с тази на Микса.
Много добър за цената си взех си второ флаконче, а и не оставя толкова бели след, колкото този на Балеа.
И аз много харесах този сух шампоан на Shauma. Пак бих си го взела.

# 55
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
За колко време хабите един такъв шампоан? Моето шише е към края си, ползвано 5 пъти...

# 56
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
2 месеца, ама аз пръскам само в корените  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 2 379
За колко време хабите един такъв шампоан? Моето шише е към края си, ползвано 5 пъти...
Сухите шампоани ми стигат за около 6-7 ползвания, наистина свършват много бързо.

# 58
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
При мен сухите шампоани свършват доста бавно, защото ги използвам рядко и то не повече от 2-3 пръскания.

# 59
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Мерси, момичета. По моя сметка сухият шампоан ми излиза по-скъпо на къпане от Керастаза, заедно с маската, финишите, водата, тока и сешоара, ама пусто пести време Grinning

Направих снимка на една маска, защото държа да я видите, а не намерих нито една снимка в нета. Сигурно сте я виждали и пробвали, но аз, като живееща в чужбина, направо открих топлата вода с тази маска на варненската марка Талодерма. Simple Smile
Това е най-ефективната маска, която съм имала - работи здраво и дълбоко по лицето. От киселините, които съдържа текат яко сълзи и ми се отпушва носа, като съм болна hahaha JoyЕдвам се издържа, но си заслужава - кожата е наистина дълбокопочистена и възобновена след това. Heart Eyes

Ако мога да се докопам пак до нея, бих заредила няколко броя.
Аптеки Фрамар до колко време доставят в БГ?

Общи условия

Активация на акаунт