Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 362
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 193
Там е проблемът. Tired В Америка най-лесно 

# 31
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Тези дни приключих с това - много добър за моите клепачи и сух контур:

# 32
  • София
  • Мнения: 2 382
Ако сте гледали How I met your mother, имаше една серия, в която Лили и Маршал се местеха в Италия и се чудеха какво да взимат. Сортираха по "едногодишното правило" - ако не си го ползвал една година, зарежи го. Мисля и аз да разчистя по този начин, козметиката така или иначе трае до 2 години. Rolling Eyes Simple Smile
Аз съм на този принцип , прихванах го точно от сериала  Mr. Green За дрехи най-вече  Peace Имам слабост към лосиони за тяло , душ гелове, шампоани ... трупам ги и особено лосионите в повечето пъти ги изхвърлям , понеже 1 год. след отваряне им е срока и не успявам да ги изразходвам Tired В декоративната и бялата козметика съм умерена  Simple Smile По темата  - - Сутринта изцедих последните капки  Grinning Не е лош балсамът, разплита и не отнема от обема, даже май леко напомпва косата  Crazy , мирише малко кофти на бръснарски крем и то доста силно, това не харесвах  у него. Може и да го купя пак някога , сега си имам достатъчно козметика за коса Peace
- Не съм очарована, много ми сплесква косата  ooooh! Не бих купила маската отното.

# 33
  • Мнения: 180
Много съм доволна от кристалите за коса на Керастаз. Ужасно е митик ойл за непокорна коса, сплесква ми много косата. Ако някой има съвет как да променя това ще е чудесно.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
За втори път  Mr. Green

Разкошни са за моята коса въпреки,че е леко мазна в корените.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 193
Trilogy  - Rosehip lip balm - вървеше безплатно към масло за лице. Обещава да е без химии и гадости. Да ама нито хидратира достатъчно, нито пък дава някакъв особен цвят или блясък. Изхабих на инат. Нямам намерения да повтарям.
Скрит текст:
The Body Shop - HEMP HAND PROTECTOR- голям фен на марката съм, а кремът е много хвален. Само дето се оказа, че мирише ужасно.  Sick И него измазах на инат в работа. Никога няма да повторя  Laughing
Скрит текст:
Lancome - Gel Radiance Cleanser - гигантически икономичен продукт.  Shocked Чак ми втръсна от него, празнувам, че успях да .  Mr. Green Съвсем мъъничко количество прави богата и гъста пяна. Почиства перфектно, не изсушава  кожата. Ако ще повтарям, ще търся малка опаковка, че много трудно се изхабява бе.  hahaha
Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 31 294
За втори път  Mr. Green

Разкошни са за моята коса въпреки,че е леко мазна в корените.
И аз ги приключих, но за 4-ти път. Без олиото де, то е струва ми се вечно.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Дени,сега ги взех по 500мл -да има Mr. Green

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 170
И аз да се отърва от някой и друг продукт. Sunglasses
http://linasfavoritestuff.blogspot.com/2014/10/empties-3.html

# 39
  • GYM
  • Мнения: 814
За втори път  Mr. Green

Разкошни са за моята коса въпреки,че е леко мазна в корените.
И аз ги приключих, но за 4-ти път. Без олиото де, то е струва ми се вечно.
Извинете за спамс, откъде купувате Наши? Подходящо ли е за изрусявана и непокорна коса?

# 40
# 41
  • Мнения: 437
От Биодерма гела си бях взела 500 мл и направо нямаше изхабяване, Адски икономичен продукт, поне на мен не ми трябваше голямо количество.







# 42
# 43
  • Мнения: 3 345
За пореден път свърших с парфюма на Chanel - Chance Eau Fraiche:



Много любим Heart Eyes
Другото лято - пак.

# 44
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Изхабих я най после, но не ми харесва, да изчиства много добре, но напоследък ми се появиха пъпки и парене, много странно. Заменям с тази на Микса.
Много добър за цената си взех си второ флаконче, а и не оставя толкова бели след, колкото този на Балеа.

Общи условия

Активация на акаунт