ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 6

  • 55 505
  • 1 542
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 262
............Оказа се, че Евгени държи тайни запаси от водка в спалнята. Днес той реши да разкрие скривалището си и да сподели част от алкохола със Съквартирантите. Какви ли още благини се крият в Къщата?


http://vipbrother.novatv.bg/videos/view/621/Кали-имитира-Ели/

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 21:52 от pinko

# 31
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Аз с почти всички бих намерила общи теми, но гласувам според това, кой ми е по - интересно да гледам в къщата, кой прави емоции вътре, т.е майтапи.
Например Гигова ми е много скучна в къщата.
 Hug

На мен не са ми интересни хора /дори и на екрана/, с които не бих имала за какво да си говоря.  Peace Затова и го написах.

# 32
  • Мнения: 1 059
Ужасно ме е яд, че тази година няма живо излъчване   #Cussing out... това прави сезона още по-слаб, иначе има интересни хора вътре, които можехме да опознаем много по-добре ако имаше живо излъчване..
За протокола подкрепих Йорданка Христова и Евгени  Peace

# 33
  • Мнения: 306
Зорница Линдарева  стане безинтересна така ,че вече и е време да си ходи.Вече знам продуценските трикове най вероятно ще изгонят Албена или Евгени Минчев а онези двете кифли Линдарева и Кучкова ще останат в къщата на вип брадър 2014 образцов дом.
За мен каузата на Тити Папазов да спаси отбора на Левски е много по добра. Поради простата причина ако имаше много повече хора като Тити  които да се грижат и да дават пари за българския спорт щеше да е най добре.Видяхме ги нашите български политици не ги интересува спорта тях ги интересува как да ограбят българския народ и нищо друго.

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 22:04 от gost32

# 34
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Зорница Линдарева  стане безинтересна така ,че вече и е време да си ходи...

И ти си безинтересна и отдавна е време да ни освободиш от себе си, ама на! Тъпо, упорито и неграмотно пишеш тук.  #2gunfire

# 35
  • Мнения: 9 262
Ако познавам мозъка на Тушев smile3534 .
Понеделник от къщата излита завинаги  Кучкова   animal037  animal037

п.с.
Ако искате да си направим скромнно облогче и без това е тотална щета този ВБ

# 36
  • Варна
  • Мнения: 815
Подкрепих Кали, който и от другите да излезе утре, няма да ми липсва.
И за мен това е най-скучният сезон. Почти забравям да го гледам, следя темата, но то и няма какво да се коментира.

# 37
  • Мнения: 4 418
Ужасно ме е яд, че тази година няма живо излъчване

e то уж има, ама май рядко го пускат

тука не виждам да се обсъжда, даваха еди си кво, направиха еди си що

основно правоговор се коментира  hahaha

# 38
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Пропуснах и аз няколко вечери от предаването, но не ми липсва особено. Записвам се да следя поне тук   bouquet

# 39
  • Мнения: 7 779
да четем и да пишем  Laughing

# 40
  • Мнения: 2 818
Гледала съм всички сезони на предаването главно заради възможността да наблюдавам характери в развитие. Уникално затворено общество от непознати, поставени при непривични условия, лишени от елементарно лично пространство... Влизат с ореоли, едва ли не и само след няколко дни забравят, че са на показ, че всичко е временно и показват рогцата.  Mr. Green Или пък запазват достойнство, ако ББ им позволи. Рядко.
Някои от характерите в това предаване бих могла никога да не срещна, не ли пък да ги изследвам в развитие и това поддържа интереса ми.
Не и тази година.
В желанието си да подсигурят елементарно зрелище, този сезон продуцентите пресолиха манджата. Скандалите се промотираха още при представянето (повечето се оказаха кьорфишек поради слаба актьорска игра  Mr. Green), много режисура с предварително определени роли (еднопластови при това), унизяващи намеци и игри, грозни провокации (явно за задоволяване най-елементарните страсти на плебса)... Май само по отношение на храната виждаме нережисирани образи.
Ми, ако исках да гледам нещо подобно, бих предпочела "Съдби на кръстопът", там поне разнообразие на идеи има.

# 41
  • Мнения: 4 418
аз казвах да е обикновен ББ да не тая измислица ВБ, дето влизат некви ора да си дигат медийния рейтинг

изобщо им е през дедовия за играта, кучева кво вика, провалям мисията номинирайте ме и излизам, за нея ИГРАТА не е от значение, а ББ е игра преди всичко в основната е печалбата за която се борят, но тук нали са с хонорари предварително, единствено гледат да не излязат извън договорите да ги глобят и тва прецаква нещата

вервайте ми

# 42
  • Мнения: 3 502
Все ми е едно кой ще излезе. Гледала съм повечето от изданията на ВИП Брадър, за пръв път нямам фаворит. Може би Тити донякъде ми е симпатичен, но има време и той да "блесне".

# 43
  • Мнения: 4 418
абе и аз си мислех да не го казвам, знам че ми верваш безрезервно правописна полициоо  Smile

# 44
  • sofia
  • Мнения: 3 706
В понеделник ли влиза Кончита Вурст с 12 куфара дрехи (минимум) и намсиколко куфара грим?

Общи условия

Активация на акаунт