ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 6

  • 55 491
  • 1 542
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 13 592
Подкрепям Кали и Елена.

Освен предположения за Тачо и Кончита, някое друго име не се ли върти някъде из пространството?!?

# 46
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Подкрепям Кали и Елена.

Освен предположения за Тачо и Кончита, някое друго име не се ли върти някъде из пространството?!?
Ми онуй граф Коце?

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 13 592
Кончита и този граф ми е едно и също  Laughing
нещо друго?!? /нормално/

# 48
  • Мнения: X
аз казвах да е обикновен ББ да не тая измислица ВБ, дето влизат некви ора да си дигат медийния рейтинг
Не си спомням откога не е имало обикновен. Или ВИП, или AllStars, или нещо такова...

# 49
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кончита и този граф ми е едно и също  Laughing
нещо друго?!? /нормално/

Сега пък и претенции: нормално...  Joy

# 50
  • Мнения: 33
Утре влиза Тачо.

Иначе ми е все едно кой излиза. Може би от тази комбинация от хора бих подкрепила Кали.

# 51
  • Мнения: 4 418
2008-ма беше последния нормален брадър
2010-та имаше фемили, ама пак с неизвестни

# 52
  • Мнения: X
Все ми е едно кой ще излезе. Гледала съм повечето от изданията на ВИП Брадър, за пръв път нямам фаворит. Може би Тити донякъде ми е симпатичен, но има време и той да "блесне".
Peace

Много се надявам да направят Биг Брадър с неизвестни и непознати хора.

# 53
  • София
  • Мнения: 841
Мамич, за темата   bouquet
Гласувах за Йорданка Христова и Евгени Минчев.
Не мога да кажа, че ми е скучно предаването! Наистина, очаквах повече от така гръмко заявената тема за соца, но пък ние сме свикнали да ни лъжат постоянно, та не съм чак жестоко разтърсена! Не мога да си сложа едно ТВ предаване толкова на сърцето, че пък чак да се разстройвам от поредната боза! Нищо ново!

# 54
  • Мнения: 9 247

С прочувствена реч, изпълнена с много сълзи, Тити Папазов призова съквартирантите да дарят свои вещи за благотворителния търг за спасяването на баскетболния отбор на „Левски“, организиран от него с помощта на „ВИП Брадър

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-vip-bradyr-obrazcov-dom … onedelnik-6024615

# 55
  • Испания
  • Мнения: 37 503

С прочувствена реч, изпълнена с много сълзи, Тити Папазов призова съквартирантите да дарят свои вещи за благотворителния търг за спасяването на баскетболния отбор на „Левски“, организиран от него с помощта на „ВИП Брадър

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-vip-bradyr-obrazcov-dom … onedelnik-6024615

Онзи ден следобед в живото излъчване по Диема Фемили Месечков каза на Линдарева, че ще подари икона, която му е много скъпа.

В испанския формат ми харесва, че провокират ситуации, а не манипулират зрителя. Вкарват хора, които ще се конфронтират. И нещата се развиват от само себе си.

Последна редакция: пн, 13 окт 2014, 00:01 от smileys

# 56
  • Мнения: 5 821

С прочувствена реч, изпълнена с много сълзи, Тити Папазов призова съквартирантите да дарят свои вещи за благотворителния търг за спасяването на баскетболния отбор на „Левски“, организиран от него с помощта на „ВИП Брадър

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-vip-bradyr-obrazcov-dom … onedelnik-6024615
Много сълзи, много сополи ще има в понеделник!

# 57
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тити е пич и стойностен човек! Както писах и в началото: той е моят фаворит.  Heart Eyes

Това, че е чувствителен, не е повод да му се подиграват непрекъснато. Дай Боже, повече хора в България като него.  Praynig Аман от боклуци, лицемери и измислени персонажи!

# 58
  • София
  • Мнения: 5 499
Някой ме питаше какво гледам?
Гледам в този ВБ едни възпитани и поради това доста безлични хора. Като цяло са по-скучни. Обаче мисиите, които им се дават, са гадни и вече казах, че мен ако ме карат да върша някои от нещата, няма да ги направя. И те така, та затова гладуват. В крайна сметка всеки човек си има граници на търпение.

# 59
  • Мнения: 1 432
Преди няколко седмици изгледах последния сезон на американския биг брадър и там им дават супер весели и забавни мисии, просто да ти е кеф да ги гледаш. Даже някой отделен епизод да не е особено силен, интересните мисии просто го спасяват. Тук те са просто ужасни и никой не се старае в тях. Много тъпо се получава.

Общи условия

Активация на акаунт