С какво ви дразнят свекървите- 37

  • 45 514
  • 815
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Шушулче...  Popcorn

# 16
  • София
  • Мнения: 5 499

Темата е хубава, Тарталета, ама тази снимка - не е. Доста са ви остаряли схващанията за външността на съвременните свекърви. Ние, в днешно време, изглеждаме така:



 Peace  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 7 147
 smile3502 Ти да видиш...
Искаш ли снимка на свеки?

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

Темата е хубава, Тарталета, ама тази снимка - не е. Доста са ви остаряли схващанията за външността на съвременните свекърви. Ние, в днешно време, изглеждаме така:



 Peace  bouquet

Е да де. А като изтриете грима и махнете изкуствените мигли изглеждате като лелката от горната снимка  Laughing

# 19
  • Мнения: 5 037
Вместо запис и по повод вица.Моята всекърва,често ми повтаря ,че съм случила на мъж.ММ много ми помага и много се занимава с детето,а свекъра на времето и на разходка не искал да излиза с тях.Е отваряла съм си очите,не само ...

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567

Темата е хубава, Тарталета, ама тази снимка - не е. Доста са ви остаряли схващанията за външността на съвременните свекърви. Ние, в днешно време, изглеждаме така:



 Peace  bouquet

Ох, ще ме умориш  Joy Joy

# 21
  • Мнения: 2 931
Млада съпруга гледа през прозореца и изведнъж като попарена се втурва към съпруга си:
– Стига си мил тези чинии! Свали веднага престилката, лягай на дивана и започвай да четеш вестник!
– Скъпа, какво ти стана?
– Нищо! Майка ти идва у нас!
Sad
Не мога да се възползвам. Моят фукльо-лъв  Wink, ако не разтръби на половината свят, какво е  свършил, при това с нескрита гордост, не може да оцелее. Свеки го вика да готви у тях, когато тя посреща гости.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 836
А аз незнам защо, но на ММ баба му и дядо му са решили, че е под чехъл и нищо не му позволявам (което не е вярно, даже му позволявам доста неща  Laughing)   Една вечер трябваше да ходи до тях, за да им смени обикновената крушка с енергоспестяваща, но се прибра късно от работа и не отиде. Малко по-късно му се обадиха и го попитали дали не е отишъл, защото аз не съм го пуснала  Laughing   
Веднъж не им е свършил някаква работа и аз съм набедена за причина!

Стари хора, не им се връзвам. Ние се посмяхме за тяхна сметка, но се надявам да не коментират по подобен начин и със свекърите, защото ММ ходи и при тях да прави неща (я компютър, я за климатика да съдейства). Но понякога няма възможност да се отзове и ще е грозно ако бабата и дядото кажат на свекърите, че аз не му позволявам.

# 23
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Хубава тема си е тази

# 24
  • Мнения: 1 574
ааа, много важно Flutter какво ще кажат. На ММ като му писне, мама да му преразказва новините по телефона и спре да и вдига  пак аз съм виновна.

# 25
  • Мнения: 550
И аз и аз... Винаги съм виновна когато половинката не отиде при майка си  Mr. Green
И да ви кажа защо не ходи все пак.... Един път не го е питала как е, какво се случва с него и т.н. винаги ама абсолютно винаги го вика когато и се развали нещо и след като той го оправи тя го изпраща да си ходи  Mr. Green

# 26
  • Мнения: X
Моята свекърва си изглежда точно като на снимката в темата.  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 5 499

Темата е хубава, Тарталета, ама тази снимка - не е. Доста са ви остаряли схващанията за външността на съвременните свекърви. Ние, в днешно време, изглеждаме така:



 Peace  bouquet

Е да де. А като изтриете грима и махнете изкуствените мигли изглеждате като лелката от горната снимка  Laughing

Тва му е хубавото на мутро-барока. Можеш да изглеждаш като кукла Барби, стига да имаш какво? К И Н Т И. Whistling

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И аз и аз... Винаги съм виновна когато половинката не отиде при майка си  Mr. Green
И да ви кажа защо не ходи все пак.... Един път не го е питала как е, какво се случва с него и т.н. винаги ама абсолютно винаги го вика когато и се развали нещо и след като той го оправи тя го изпраща да си ходи  Mr. Green

Когато един човек е егоцентрик винаги търси вината в другите. Егоцентричността и наглостта на тези хора им пречи да се замислят, че децата им не търсят контакт заради тях самите, а не защото някой ги спира. Веднъж свекъра се беше изцепил, че мъжа ми не им се обаждал и не ги посещавал, защото вече живеел с мен и едва ли не забравил за тях. Толкова да са заслепени, толкова да не се усещат, че сина им не ги понася, защото само го доят и го товарят с проблеми.
Аз самата не само, че не съм го спирала, но съм била инициатор да се обади да пита как са родителите му. Когато баба му имат повод аз съм тази, която купувам букет и го карам да отидем да й го поднесем или да й купим нещо, което тя не може да си позволи /обикновено зехтин/. 
Честно казано дреме ми на шмайзера какво си мисли родата на мъжа ми за мен. Не е нито здравословно, нито смислено да се интересувам какво е мнението им за мен. Аз съм чиста пред себе си, направила съм за тези хора, неща, които дори не заслужават и които не получават дори от най-близките си, така че "копче" не може да ми каже никой.

# 29
  • Мнения: X
Запис и от мен.
Много добре оценявам колко ни е трудно на моменти без помощ и без свекървенско-майчина гозба, усмивка и изслушване ,но триж повече оценявам статуквото през последните ни 4 години. Всеки както си го направи.
Но Когато слагаш 'кинтите' пред децата  си,Популе , мога само да те съжаля и да ти разкажа как завършват такива отношения.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт