Златна есен чука на вратата, за две чертички тръпне ни душата (мами над 35)

  • 22 543
  • 780
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 037
Тарторина,дано днес получиш хубави новини.Не мога да плета,а още по-малко да почивам.Днес имам само малко да потъркам.В събота и неделя сме в майкини да можем да приключим там.Да подредя и постеля и да можем да и занесем хладилника,който и купихме.
Момичета,аз съм пред дилема.
Скрит текст:
Колебая се между 2 имена за бебо.Първото е Александър(озн.закрилник),второто е Атанас(озн.безсмъртен)Клоня към второто,защото и баща ми и майка ми се казват така.Но...баща ми беше прекрасен човек,докато майка ми не заслужава дори да я погледна(особено след като разбрах,че ми е скатала едни пари преди доста години,които събирах да си купя собствено жилище)Но човек не избира родителите си.ММ е оставил избора изцяло на мен.
Извинете за личното отклонение.

# 676
  • Мнения: 1 512
Добро утро!
Тарторина, дано не се наложи такава крайна интервенция
Перу май беше на преглед тези дни
Шерифче, на мен ми харесват и двете имена. Може би трябва да решите как ще му викате галено и което повече ви харесва
Аз тези дни не се включвах, защото имахме ангажимент покрай нова покупка. Имаме нова кола - Шкода Йети. Да почерпя с една торта, която правих преди години за РД на малкия. Не може да се сравнява с красотите на Ина

# 677
  • Мнения: 3 406
Шери,
Скрит текст:
аз вярвам, че като се кръщават децата на някой - те вземат от този, на когото са кръстени. Дали ще вземат доброто или не толкова доброто, мисля си че по-скоро вземат отрицателните страни.
Аз бих избрала Александър, защото лично на мен ми харесва повече от Атанас. Но това си е моето мнение. А защо трябва да решаваш сега? Имаш си 2 имена готови, като се роди бебо, като се срещнете, тогава реши кое ще му подхожда повече. Мисля че ще усетиш, като го видиш и гушнеш малкия човек Hug


# 678
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Лени честита кола, безаварийно каране и много км добра служба!


Шери аз бих избрала Александър, хубаво и звучно име на всички езици. Така хем ще има буквата на родителите ти хем ще си е и негово.


# 679
  • Мнения: 3 406
Ленивик, пожелавам да се радвате на новото возило, да ви откарва на най-красивите и романтични места, и да са безаварийни пътуванията ви   bouquet

# 680
  • Мнения: 1 207
Добро утро! Приемате ли нови дружки? От известно време ви чета и днес се регистрирах за да се запиша при вас.
На 36г. съм от скоро, а от повече от година мечтая за още едно дете.
Хубав ден и честито на Ленивик за новата кола - леко и безаварийно!

# 681
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ава добре дошла   bouquet !
Надявам се да ти е приятно в нашата весела дружина  Hug ! На колко е първото ти детенце?

# 682
  • Мнения: 5 037
Лени честита ви нова придобивка.Пожелавам ви безаварийно и безопасно пътуване до най-желаните от вас дестинации travel
Ава добре дошла,сигурна съм ,че тук ще се чувстваш добре.

# 683
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Лени, честита ви кола - безаварийно да ви вози  Peace

Аз също съм за Александър, поради доводите, посочени от Уанчето - международно име и най-важното - царствено  Naughty


Ами ние пак бяхме  в София на вливка. Интралипид. С него няма проблеми, чела съм,.ч е имуновенинът е гаден. Кей, аз на предишния трансфер бях на преднизолон, беше неуспешен.
Вече сме 2,2 см /от 0,93 преди 2 седмици/. Пулсът се е ускорил, което било добре. Растем бързо. И мърдаме.

# 684
  • На остров
  • Мнения: 13 498
О Перу така се радвам, че сте добре Hug ! Ще расте това ви е работата сега  Heart Eyes !
Скоро не си ни показвала къщата и двора, нещо ново да сте спретнали?

# 685
  • Мнения: 1 432
Перу, само такива новини да носиш  Hug

Добре дошла на Ава и другите нови момичета, които съм пропуснала.
Хубав ден на всички.

# 686
  • Мнения: 5 037
Перу прекрасни новини newsm44.До края все така да ни радваш.Вчера ни липсваше тук и по едно време сякаш бомба беше паднала във форума.

# 687
  • Мнения: 1 207
Благодаря за посрещането! От четеното до тук не се съмнявам, че ще ми е добре при вас.
One11 имам две момичета на 8г. и на 12г. Сега може едно момченце. По темата /дилемата с имената - аз пък точно за един малък Атанас съм си мислила. Но при scherifka има история и предвид на нея май наистина Александър е по-добре.
 perunika все така да расте бебче.Малко преди да забременееш ви чета и много се радвам за теб - всичко най-хубаво ти желая.
Нека дъжда и лошото време да не ви разваля настроението! smile3502

# 688
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Добър ден, девойки
Аз си ви чета, но нямам нищо за хвалене и затова не пиша.
Кей дано всичко днес е минало успешно и скоро да се похвалиш с трансфер и положтелен резултат
Лени, да ви е честита новата придобивка, да ви вози безаварйно до красиви кътчета
Перу, само таква новини да носиш  Hug
Да споделя и моето мнение за името Александър - освен, ч звучи царствено и е разпознаваемо по света, има сила него, заради буквата Р, а и лично аз го харесвам повече от Атанас
Ава, добре дошла, тук е много приятна и приятелска "обстановка", всички са мили, отзивчиви и подкрепящи

# 689
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ава пожелавам ти едно момченце Атанас Simple Smile щом си харесваш името !
Манди това, че нямаш нищо за споделяне не значи, че може да не пишеш Hug и аз нямам нищо съществено, ама си пиша.

Фокси ти много набързо, надявм се си добре Hug

Отивам да гледам снимки, че отдавна не съм Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт