Бременна жена нападната от расисти

  • 5 209
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Току-що прочетох за това, много гнусна работа. Вести бяха онагледили статията си със снимка на семейството. Като знам простите тъпи гаменчета как си комуникират помежду си, ниво чудно да са изкоментирали нещо за "яката руса п**ка и чернилката", обаче малшанс - п**ката е българка, а чернилката разбира български - и ей то го конфликтът готов.
Друго не разбирам - защо всеки път се учудвате на такива расистки прояви. Напълно очаквано е, предвид какъв пример се дава, как се възпитават децата и какво чуват вкъщи, във филмите и сред съучениците. При някои се получава ефект на снежна топка и те, вместо само да мрънкат под нос срещу "скапаните мангали", направо налитат на бой.

# 31
  • Мнения: 4 892
Можем ли да разграничим БХК от случката - можем!

Тези, които са го направили, трябва да си получат заслуженото, когато всичко се изясни.
Такива неща остават безнаказани.

# 32
  • Мнения: 10 547
Таис, не всичко е пари, приятелю! Но не важи за всички, уви.

По повод случката: колкото и да не неприятна, колкото и да не оправдавам физическото насилие над бременната жена, не вярвам само от едно I love you да се стигне до тази ексцесия. Така де, крушката си има опашка.

# 33
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Боже, на тъпоумните гаменчета им трябва само да мернат с ъгълчето на белтъка си нещо по-мургаво от обичайното за българина и им гледай сеира. Да не говорим за отношение към българки с връзки с такива. Говоря по принцип. С конкретния случай не съм запозната.
И не само. Въобще, все още българинът реагира на интернационални връзки с повдигната вежда и цъкане с език.

# 34
  • Мнения: 8 813
Тъй като случаят се раздухва от БХК си позволявам да проявя съмнение в истинността на случката. Най-малкото навярно е силно преувеличена. Тази организация трябва да се забрани, не само че не помага, но и вреди. Кой ще ти повярва, че наистина си пострадал, щом БХК тръби подобно нещо?
П-П- Сега ще изброя колко потребители упражняват злобата си в тази тема, без да са сигурни, че случката е истинска. smile3530

# 35
  • Мнения: 14 478

Не може да се твърди кой е нападнал жената и защо преди полицията и разследването да установят
извършителя.

Почвам да се дразня много от такива тенденциозни теми ....

# 36
  • Варна
  • Мнения: 7 147
...без да исках слушах разговора нa две достолепни и добре облечени дами на около 50 години.... Явно расистите ни не са само млади момчета с бръснати глави.  Confused

Ами те тези расисти с бръснати  глави нали си имат майки, които са ги възпитали така...

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Какво е БХК? newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 12 374
Български хелзинкски комитет  Peace

# 39
  • Мнения: 7 006
Ще повторя нещо, което писах по друг подобен повод - десетилетна целенасочена  тъпанарска пропаганда води до това. Тази омраза и скотство  беше и продължава да бъде съзнателно и грижливо култивирана, поддържана, обогатявана с нови филизи на омразата. За не един и двама политически играчи това е единствената хранителна среда за подкрепата им, единствена идеология, смисъл и цел.

Наказанията за престъпления от омраза са по-строги, но не е там работата. Наказания за насаждане на омраза няма.

По-страшното - това говорене от поне десетилетие преодоля маргиналните среди и се превърна в обикновена "гледна точка". Бъдете сигурни - още утре някоя телевизионна руса главица ще покани за разискване на случая и "представител на футболните агитки". А после съвсем искрено ще се чуди защо станало това.
newsm10

# 40
  • Мнения: 3 134
И двамата са потърсили лекар и са извадили медицинско Също са пуснали жалба в полицията.

"Прегледът на Хишам при лекар показал -
счупен нос,
хематоми по
главата,
охлузвания, а на бременната му съпруга - травма в коремната област и отпечатък от ритник върху десния крак."

"Не повикахме "Бърза помощ", защото бях сигурна, че ще стигна по-бързо, отколкото с линейката. Хишам кървеше", спомня си Яна. "

Това е разбираемо. Като няма счупен крак, а само счупен нос, няма да чака линейка половин час, я.


http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4367995

# 41
  • Мнения: 1 005
Много гадно , осъждам всякакъв вид и форма на агресия ! Такива изблици ... ме карат да издивявам ,   ма кво да се прави манталитет балкански , видели хубава бяла женица на улицата и как нашата булка ще е с такъв мургавичък . Но пък погледнато реално съм чувала за подобни изблици и на запад . Мога само да кажа , че това са мизерници , избиващи комплекси за малоценност . Дано поне жената да е добре и бебенцето и да е невредимо . Колкото и жалби да пускат , пак ще влезнат в категория "неизвестен извършител" .

# 42
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
С риск  да се отклоня от  общия уклон  на  темата, но, аз съм расист- дотолкова, доколкото  съм гневна, че всякакви мургави елементи  си  живеят  добре в България, за разлика  от   българите  като нация.
Гневна съм, че мургавите  имат  права,по-големи от моите, че  техните  деца са  по-български деца от моето, че  значителна сума от заработените ми пари  отиват  за издръжка  на  тъмнокожите  паразити, а  тия, които  работим, плащаме, за да могат  те  да се множат, като в същото време майките и бащите ни, бабите и  дядовците ни, които  цял живот са се трудили, изнемогват от немотия.
Да кажа ,че ги мразя, е малко. Ненавиждам ги  за неспособността им  да се интегрират, културните им особености  ме отвращават;манталитетът  им  ме потриса  дълбоко.
Ми, расист съм. Така усещам нещата, така ги споделям.
Това обаче не означава, че ще  ида  да ги  трепя.

# 43
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
То си има една приказка за случая - "Мразя расизма и циганите!" Mr. Green

# 44
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
То си има една приказка за случая - "Мразя расизма и циганите!" Mr. Green
Laughing хеле вторите... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт