Професионални серии за коса - тема 70

  • 75 540
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 045
Момичета, смятате ли, че в мъжката козметика има нещо много по-различно като съставки. Конкретно имам предвид лосиони п/в косопад, преди ползвах едни ампули мъжки не ми повлияха зле със сигурност, сега се чудя дали да не си взема лосион (незнам защо смятам, че мъжките ги правят по-силни) и се зачудих дали бих си навредила по някакъв начин. Смятам, че до голяма степен това с мъжките шампоани и т.н. е просто маркетинг, но пък ми е интересно да чуя и вашето мнение  Peace  bouquet
Чист маркетинг си е. Попринцип мъжките продукти са по-агресивни и не толкова щадящи, като и са направени за по-мазна и дебела кожа, каквато е мъжката. Но като цяло разликите са минимални и то само при определени производители, които наистина създават мъжки продукт, а малко са такива. Повечето просто слагат на продуктите си по-спортен аромат и етикет "За мъже" е са готови.

# 76
  • Мнения: 179
Holly Pink, моля те сподели какво използваш на Кюн. Аз наскоро започнах да ползвам някои техни продукти и ми допадат. Ще се радвам на нови отзиви Simple Smile

P.S Определено и аз наблюдавам с ден поне добре изглеждаща коса след като съм ползвала Редкен Extreme. И май се пристрастих към аромата й. А на вас кои са ви любимо ухаещите продукти за коса?

Да добавя, че съм със смесено мнение за червените antidots TIGI. Не са ми прекалено хидратиращи, но май са ми една идея по-слаби.

# 77
  • Мнения: 2 045
Holly Pink, моля те сподели какво използваш на Кюн. Аз наскоро започнах да ползвам някои техни продукти и ми допадат. Ще се радвам на нови отзиви Simple Smile

P.S Определено и аз наблюдавам с ден поне добре изглеждаща коса след като съм ползвала Редкен Extreme. И май се пристрастих към аромата й. А на вас кои са ви любимо ухаещите продукти за коса?

Да добавя, че съм със смесено мнение за червените antidots TIGI. Не са ми прекалено хидратиращи, но май са ми една идея по-слаби.
В момента ползвам шампоан и  арганово масло от серията So Pure. В момента ги изпитвам още и като си изградя окончателно мнение, ще пиша, но определено съм повече от доволна засега! Simple Smile

# 78
  • Мнения: 3 414
Holly Pink, моля те сподели какво използваш на Кюн. Аз наскоро започнах да ползвам някои техни продукти и ми допадат. Ще се радвам на нови отзиви Simple Smile

P.S Определено и аз наблюдавам с ден поне добре изглеждаща коса след като съм ползвала Редкен Extreme. И май се пристрастих към аромата й. А на вас кои са ви любимо ухаещите продукти за коса?

Да добавя, че съм със смесено мнение за червените antidots TIGI. Не са ми прекалено хидратиращи, но май са ми една идея по-слаби.
Като че нямам любим аромат  Rolling Eyes
Иначе за червения Тиджи: шампоана е страхотен, балсама поне при мен не трябва да се ползва постоянно- при няколко поредни миенета с него, някак се губи ефекта. Аз ползвам шампоана постоянно, а балсама веднъж на 3 миенета, например  Peace

В момента съм в застой, косата ми премина в нов период и най-накрая усетих какво иска. Изчаквам да ми привършат нещицата и съм запланувала: хидратиращата маска на Алфапарф, пяната за къдрици на същата, сухо олио Алтерна Бамбоо  Flutter

# 79
  • Мнения: 1 378
Да, значи не само аз смятам така Peace А и нямам против мъжките аромати  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 179
Руса-Мамма може ли да споделиш с кои продукти го комбинираш червения шампоан? Hug

И с нетърпение ще чакам отзиви за сухото олио на Алтерна,отдавна го заглеждам, но много бавно си харча такъв ти продукт, още влача едно олио на Мароканойл и Keune.И хич не мръдват като  количество  Blush И естествено ще чакам отзив как ти се отразява пяната за къдрици Simple Smile

# 81
  • Мнения: 3 414
Руса-Мамма може ли да споделиш с кои продукти го комбинираш червения шампоан? Hug

И с нетърпение ще чакам отзиви за сухото олио на Алтерна,отдавна го заглеждам, но много бавно си харча такъв ти продукт, още влача едно олио на Мароканойл и Keune.И хич не мръдват като  количество  Blush И естествено ще чакам отзив как ти се отразява пяната за къдрици Simple Smile
С всички налични хидратиращи маски  Peace Преди него имах шампоана Олео-релакс- имах чувството, че наливам течен силикон по главата си, нулева хидратация и движение. В тоя ред на мисли някак не ми се получаваха добри комбинации и се губеше ефекта на хидратиращите маски. С шампоана Тиджи няма такова нещо  Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 1 500
Имам един въпрос, който зададох и в миналата тема, но не получих отговор. Серията Integrity на Milk Shake се води протеинова, но по състава на шампоана и балсама ми се струва хидратираща. Каква е всъщност? Ще съм благодарна, ако някой ми отговори. Ето съставът на шампоана и балсама:

Аз от състав не разбирам, но за моята коса, която е тънка, серията Интегрити на Милк Шейк е супер хидратираща. Косата ми става страшно мека, като коприна и въздушна, с много блясък. Единственото, което не ми харесва, е че ми се изправят чупките и се губи от обема.

# 83
  • Мнения: 237
Най-добър аромат - Schwarzkopf, BC Bonacure Repair Rescue  Heart Eyes

А аз не получих отговор на този въпрос - откъде да купя протеиновата терапия на МШ?

# 84
  • Мнения: 179
bellaK Коментираха момичетата в предната тема, че вече май не се намира по сайтовете както преди. Някой беше споменал, че я купува и от салон директно, но е доста голямо количество.

И все пак за по-конкретна информация провери в предната тема, там със сигурност се коментираше.
Загледай интегрити терапията, тя също е добра  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 237
Laurii, благодаря. Следя темите, ясно ми е за салоните - от провинцията съм и им нямам вече вяра на тукашните. Затова питах някой скоро дали е поръчвал от Интернет ...

Балансирани продукти съм понасъбрсла, а май Интегрити е такава серия, затова се интересувам от протеиновата.

# 86
  • Мнения: 77
Благодаря за темичката   bouquet

1. Направете сравнение между две серии от една или от различни марки , като опишете най-успешната и най - несполучливата за вашата коса. -  Най- добрата комбинация до момента за моята коса е шампоана и маската на Макадамия, косата ми става страхотна! За най-несполучлива ще кажа шампоана и маската на Лореал Лумино контраст. Ами не се отразява добре на моята коса, косата ми става сплескана, още при изплакването, шампоана остава едно странно усещане,  сякаш не е измита добре косата. Ще й дам шанс по нататък.

 2. Кой е най-новият продукт,който сте си купили и доволни ли сте ? - Последно си взех шампоана на Лореал Absolut Repair Lipidium и Л2. И двата продукта са уникални !

3.Какви продукти използвате в ден, в който не си миете косата ? -  В деня, в който не си мия косата използвам само малко финиш, при нужда.

РуСа-Мамма , въпрос към теб.  Simple Smile Не помня в коя от предишните теми, беше споделила за балсам без отмиване с ниско Пх /подобен на Л2/ ,пробвах с търсачката, но нещо не ми се получи. Ако не ме лъжи паметта беше но Шварцкопф, ще съм благодарна, ако споделиш линк.

# 87
  • Мнения: 3 414

РуСа-Мамма , въпрос към теб.  Simple Smile Не помня в коя от предишните теми, беше споделила за балсам без отмиване с ниско Пх /подобен на Л2/ ,пробвах с търсачката, но нещо не ми се получи. Ако не ме лъжи паметта беше но Шварцкопф, ще съм благодарна, ако споделиш линк.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick

TIGI S-Factor Styling

ApHogee Pro Vitamin Leave-In

# 88
  • Мнения: X
Cutie_Honey ,аз също не съм много-много по съставите,но по това,което си написала и на мен ми прилича на хидратиращ продукт  Peace

Аз нещо не мога да се разбера с ампулите Аминексил,става ми една изпръхнала косата от корена,сплескана...ще ги изхабя де,дано поне да повлияят косопада.
Поръчах си кремчето за къдрици на Аведа,както и това ,което се води гел,но нямало при него лепкаво усещане и втвърдяване както при геловете  Rolling Eyes,дано да е така,че с геловете хич не се обичаме  Peace има и термозащита...чакам го с огромно нетърпение  Flutter

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Petia.P аз също съм очарована от маската и шампоана на лореал липидиум  Hug Hugпросто страхотен снощи се измих  и с двете и днес косата ми е една лекичка,ефирна и много приятна на допир аз за финиш си ползвам непрофесионо серумче   но съм си доволна за сега от него Peace

Общи условия

Активация на акаунт