Лято в Албена 2015 г. - (Тема 1)

  • 88 371
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Гражданин на света
  • Мнения: 370
Момичета, четох темата но може би съм пропуснала. Интересувам се как удостоверявате възрастта на децата? От 18 сме в хотел Елица. Чудя се трябва ли да нося акт за раждане или не? Благодаря ви   bouquet

# 736
  • Мнения: 798
Момичета, четох темата но може би съм пропуснала. Интересувам се как удостоверявате възрастта на децата? От 18 сме в хотел Елица. Чудя се трябва ли да нося акт за раждане или не? Благодаря ви   bouquet
Досега винаги са ме питали само за рождена дата на детето. Но моето сега е на 5, т.е. очевидно е под 12  Grinning

# 737
  • Мнения: 13 553
Момичета, четох темата но може би съм пропуснала. Интересувам се как удостоверявате възрастта на децата? От 18 сме в хотел Елица. Чудя се трябва ли да нося акт за раждане или не? Благодаря ви   bouquet

Ако е малко и може да се прецени, че  е във възрастта за която се полага безплатно настаняване не е нужно. Но при нас последните години вече беше трудно и си носех копие от удостоверението за раждане за всеки случай, но не са ми искали.

# 738
  • София
  • Мнения: 1 977
Ние сме във Вита парк.С две думи супер е.Много сме доволни.Децато са щастливи.Храната е вкусна и достатъчно.Само румънците в по-голямата си част са ужас.Перонала е супер.Ако има въпроси питайте.Съжалявам за грешките но бързам и съм ът тела☺

# 739
  • Мнения: 1 517
Някой може ли да ми помогне за Ком,къде да резервирам стая, корпус,етаж, ако мога разбира се да избирам Thinking

# 740
  • Мнения: 14 491
Момичета, четох темата но може би съм пропуснала. Интересувам се как удостоверявате възрастта на децата? От 18 сме в хотел Елица. Чудя се трябва ли да нося акт за раждане или не? Благодаря ви   bouquet
Досега винаги са ме питали само за рождена дата на детето. Но моето сега е на 5, т.е. очевидно е под 12  Grinning

И при мен така. Те според мен имат достъп до базата на МВР за документите за самоличност и проверяват сами.

# 741
  • Мнения: 43
Моля за съвет.....орхидея или ком?! С малко дете сме

# 742
  • Варна
  • Мнения: 483
Нямат достъп до МВР, сигурна съм. Не е възможно това. И аз писах само рожденната дата, на доверие я карат.

# 743
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Време е да открием нова тема!    Hug     Заповядайте в Лято в АЛБЕНА 2015 (Тема 2)!     Hug

# 744
  • Мнения: 2 730
Тази година няма да сме на Албена, но продължавам да следя темата

# 745
  • велико търново
  • Мнения: 587
Ние сме във Вита парк.С две думи супер е.Много сме доволни.Децато са щастливи.Храната е вкусна и достатъчно.Само румънците в по-голямата си част са ужас.Перонала е супер.Ако има въпроси питайте.Съжалявам за грешките но бързам и съм ът тела☺
Моля за снимки от стаята, басейна ,ресторанта или каквото там ви вижда окото .Много ще съм благодарна ,ако споделите доволни ли сте от обслужването как се придвижвате до плажа има ли места за паркиране?

# 746
  • Мнения: 1
Почивахме в хотел Гергана,храната е много добра,персонала е страхотен,чисто е и точно на плажа,мисля другата година да отседнем в Боряна,много моля някой ,които е бил там да даде мнение

# 747
  • велико търново
  • Мнения: 587
Аз лично смятам ,че след ремонта на х-л Гергана е по добър от х-л Боряна ./с много малка разлика /

# 748
  • Мнения: 2 019
Никога повече Боряна-няма интернет,храната не ми хареса,мазна и много опашки,все се чака за нещо.Басейна беше пълен с пясък и редовно се запазваха шезлонги.Анимация няма.Пълна скука.

Общи условия

Активация на акаунт