Новите съседи

  • 116 966
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 403
hahaha Изгледах.
Много силен епизод!!  Grinning

Тая бабка...
Скрит текст:
"Церберът" от Це откъде знае всичко за всеки?  Blush
Аз ли недоглеждам?

Скрит текст:
И аз това се чудя.  Rolling Eyes Да не би някой да ѝ докладва какво става в кооперацията?! Аз си помислих, че я гътнаха в предния епизод ( нали избухна устройството за биоенергия  Laughing), но явно се е разминала само с фикална баня  Mr. Green

Ако авторката следи все още темата, може да пусни една анкета. Примерно: Кой е любимият ви персонаж/съсед в сериала? С повечко опции, естествено  Heart Eyes

Много добра идея   Wink
Анкетата е готова  , сложих по три опции , мисля че ,ако трябва само един герой да се избере ще е много трудно  Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 8 154
Да, от юли започва 8 сезон по БТВ комеди

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
jasmina_12, благодаря за анкетата.  Hug

моите фаворити са:

Антонио Ресио
Амадор Ривас
Пака (Естела Рейнолдс)  Grinning

# 48
  • Мнения: 403
Аз гласувах за Антонио Ресио,Амадор Ривас, и се чудих м/у Естела и Юдит , но гласувах за Юдит , че ми е много симпатична ( трябваше да сложа 4 избора  Laughing ). Сигурна съм ,че Антонио ще събере най-много гласове , пък е най-дразнещ  Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 3 805
На мен всички без Естела са ми интересни. Тя ми е ужасно антипатична.

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Седми епизод е преведен ( за пропусналите, като мен  Blush ). За съжаление, това е последният епизод със субтитри - преводът е преустановен! Ще гледаме останалите епизоди от сезона по БТВ комеди през юли.

# 51
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Хаха, "Емилио, къде ти е Белен?"  Joy

Щура идея за юбилейния стотен, но пък беше забавно  Grinning

Последна редакция: нд, 28 юни 2015, 15:38 от ЛуДната соната

# 52
  • Мнения: 7 712
Антонио и Естела са ми любимците. Нямам търпение за осми сезон. Whistling

# 53
  • Мнения: 6 836
И ние с мъжО сме фенове.  Laughing Гледаме го от скоро, в началото решихме, че е тъпотия, но в един момент ни хареса толкова, че изтърпяваме преди това Реймънд, та да не пропуснем началото  hahaha (гледаме по комеди и преди това върви "Всички обичат Реймънд").
Моите любимци са Коке и Арасели ("тая менопауза ме обърква, хормоните ми ту си отиват, ту се връщат и по пътя се забавляват"  Joy Joy Joy).
Чакаме с нетърпение всяка серия.  Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 1 036
На мен също този сериал ми е много любим, винаги ми повдига настроението. Преди време го гледах по БТВ комеди, но спрях.
Сега почнах да го гледам пак. Но смътно помня, че бях гледала последен епизод на някой от сезоните, в който ми изглеждаше, че е последен епизод изобщо. Нещо щяха да събарят кооперацията ли, какво беше...

# 55
  • София
  • Мнения: 3 805
Това беше друг сериал - Щурите съседи

# 56
  • Мнения: 21 292
Някой друг гледа ли по БТВ комеди ?  Embarassed

# 57
  • София
  • Мнения: 8 154
Някой друг гледа ли по БТВ комеди ?  Embarassed

Аз  Grinning

# 58
  • София
  • Мнения: 1 036
Това беше друг сериал - Щурите съседи

aaaa..наистина ли? Защото половината актьори са и тук.
Ох, ама се обърках, сега два филма ли има или Щурите съседи е свършил?

# 59
  • София
  • Мнения: 3 805
Това беше друг сериал - Щурите съседи

aaaa..наистина ли? Защото половината актьори са и тук.
Ох, ама се обърках, сега два филма ли има или Щурите съседи е свършил?
Да, актьорският състав в голямата си част е същия. И да, Щурите съседи свършиха с бутането на сградата.

Общи условия

Активация на акаунт