Ultraformer д-р Катя Паскова

  • 17 468
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 382
Имате ли впечатления от процедурата? Сравнително нов метод представен в предаване на Гала в "На кафе"и вероятно все още не сте се подлагали на тази процедура, но може би сте го проучили и имате впечатления.

Много се заинтригувах, това е първата такава машина в България и според мен не случайно са я взели, има ефект. Чакам някой да разкаже от първо лице.

Не е първата машина в Бг Peace. В Пловдив от няколко години има оригиналната, американска машина - Ultherapy при д-р Атанасова, но и цената на процедурите е по-висока. Цяло лице излизаше 2500лв.
На консултацията видях снимки на реални пациенти. Ефектът наистина е много видим. Не знам до колко ще е траен.
Другият момент е , че при изгубен обем пак има нужда от филъри. Т.е., това е процедура с изразен лифтинг ефект.

# 16
  • София
  • Мнения: 327
Значи не е първата............... newsm78,  ще чакаме отзиви от мамите, които са се възползвали. Аз мисля , че няма нищо лошо да споделят. Имам две интервенции по лицето липолифтинг и браулифтинг. Две операции и съфорумка иска да знае повече, свързахме се и и ще се срещна с удоволствие за да я насърча и окуража.     

# 17
  • Мнения: 4
Доволна ли си от липофилинга и браулифта?

# 18
  • София
  • Мнения: 327
Да доволна съм ,според мен само операциите са ефективни  за жени във възраст след 45-50 г. Затова исках да не се подлагам на операция отново, а и нямам такава драстична нужда. Нуждая се от леко повдигане и освежаване и мислех , че ултраформера ще свърши работа. Но съм резервирана , защото ако е добро решение все някой щеше да го похвали възторжено. Ентусиазма ми спадна.

# 19
  • до морето
  • Мнения: 152
Здравейте, опитах се да намеря епизода на предаването в което е представен този метод, но с търсене в мрежата не излиза. Моля някой ако помни на коя дата е било или ако има линк да пусне тук. Благодаря!
Моя позната си прави очи и чело за  550 лв с тоя уред, много е доволна.

# 20
  • Мнения: 23 017
Търси го в Нова плей.

# 21
  • до морето
  • Мнения: 152
Гледах го, резултата се виждаше наистина...чак да не повярва човек. Дали опъването е от загряването в момента или от нещо друго обаче..незнам.
Ще чакам и аз някой който е правил процедурата да даде отзиви!

# 22
  • до морето
  • Мнения: 152
Здравейте отново! Няма ки вече някой който да е пробвал процедурата и да даде отзиви Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 327
Здравейте отново! Няма ки вече някой който да е пробвал процедурата и да даде отзиви Simple Smile
Дано се съживи темата, ако е решение ще бъде чудесно.

# 24
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340

Дано се съживи темата, ако е решение ще бъде чудесно.

никой не си го прави или поне не пише. жалко.

# 25
  • Мнения: 3
Аз доста изчетох за тази процедура, не съм си правила още никакви интервенции по лицето...Намерих това клипче в Нова плей - ето линк: https://www.youtube.com/watch?v=O8MxFSeX4Sw
Запазила съм си вече час за консултация, за да видя какви са опциите, все пак не са малко парите. Ще пиша след това за инфо! newsm78

# 26
  • до морето
  • Мнения: 152
Jorion направи ли вече процедурата. Чакаме отзиви Simple Smile

# 27
  • Мнения: 7
Здравейте момичета! Личи си, че четете и се интересувате от нови и модерни методи. Изключително добри резултати за повдигане и неоперативен лифтинг има от процедурата Clear lift. Вижда се ефект още след първата процедура, но се правят серия 3-5 за оптимален дълготраен ефект. Няма болка, без възстановителен период.

# 28
  • София
  • Мнения: 757
Здравейте момичета! Личи си, че четете и се интересувате от нови и модерни методи. Изключително добри резултати за повдигане и неоперативен лифтинг има от процедурата Clear lift. Вижда се ефект още след първата процедура, но се правят серия 3-5 за оптимален дълготраен ефект. Няма болка, без възстановителен период.

Къде се прави тази процедура и за какви пари?

# 29
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Здравейте момичета! Личи си, че четете и се интересувате от нови и модерни методи. Изключително добри резултати за повдигане и неоперативен лифтинг има от процедурата Clear lift. Вижда се ефект още след първата процедура, но се правят серия 3-5 за оптимален дълготраен ефект. Няма болка, без възстановителен период.

Двете процедури не могат да се сравняват изобщо! Клиър лифта си е просто едно лазерно подмладяване, което го има почти във всеки дерматологичен кабинет. Друг въпрос е защо ултаформърът никой не го е похвалил /или пък наругал/ тук, явно не е разпространена процедура.

Общи условия

Активация на акаунт