Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-204 тема

  • 42 376
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 535
Сабинка  Hug  не ме стреляй, макар да съм си за отстрел!  Rolling Eyes

Скрит текст:
Твърде драматичното умиране не ме вдъхнови някак... Дори ме е срам да го кажа, че не ме развълнува. Ами беше си като на кино.   Embarassed И това "обичам те!" ... Така са го написали, така го е изиграл.  Peace

На някои (повечето) така им харесва и го смятат за връх! Mr. Green Аз съм от другите. Разбирам, че трябва да се преувеличава понякога, ама това е сериал - не игрално кино, нито театър. Тук преди всичко нещата трябва да са естествени. Мое мнение!  Peace


Ох бе, Линка...ами кажи го по рано, за да знам, че не съм единствена Embarassed Embarassed Наложи ми се да се отсрамвам чрез шопинг терапия и една розова туника + шал, ще тежат на твоята съвест Joy Joy
Тази драматургия вече не я срещам и във филмите. Започнах да гледам премиерен американски сериал Skorpion. Представете си, знаем, че ченгетата са смели и красиви/ в сериалите задължително Wink/ . Но са със средно IQ и вече това не е достатъчно, за да се противопоставиш на заплахите от терористи примерно. Само група от нестандартно мислещи и владеещи технологиите млади хора, може да ги спре. Баба ви Надин, от десет компютърни думи знае две, но гледа сериалът така #Crazy #Crazy И как после да не се смея на радиостанцията, която вдига Хю по долни гащи или Йо си забравил бронежилетката.  Mr. Green Mr. Green
Но пък ми е кеф да ви чета, слагам и интереса ми към Туба и продължавам да го следя КПА Peace

# 691
  • Мнения: 6 546
  О, пак се появи,надин #2gunfire И ни дразни с вълшебната женска терапия Laughing Поне в кафенето да бе оставила някоя лира #2gunfire Че утре с ММ да сме така:



Та казваш, че Скорпионът не за 25х  Rolling Eyes? Тогава утре вечер надявам се да гледам радиостанциите.

И една надявам се истинска любов:



Онур е нарушил етикецията и палецът му е на голото гръбче, но иначе трябва да положи ръка върху д...-то Joy Тези моди трябва да сменят етикецията Joy

# 692
  • Мнения: 10 001
Нещо от Фуркан, посветено на участието на Туба в наградите Еми


# 693
# 694
# 695
# 696
  • Мнения: 630
  Как не ви е срам #Cussing out
Скрит текст:
Цитат
а сериала - като общо - мога да кажа, че става за гледане.... Но, без едно лице!!!!
Цитат
Точно заради този проблем - преди доста време "намразих" Туба - е, може и силно да е написано, но ще си го кажа и в тази тема.... Момичето нищо лично не ми е направило, но за мен винаги ще си остане в списъка на най-набедените актриси..... И то точно заради  фанатизираните й фенки, които сега към нас отправят същите упреци. Само, че разликата е огромна, защото нито една от  нас не е влязла в многобройните  теми на Туба  да развява байряка за Енгин, докато те навремето,  се мъчеха неистово да съсипят една друга тема, пред вид играта на Мурат с една друга актриса.... А, и сега откриха друга тема - двойник на нашата, пак за да се изявяват колко са велики..... Въпрос на гледна точка!!!!!И не само това - те и до ден днешен не са спрели и съсипаха и семейният живот на това талантливо момче!!!!Да не говорим и за изцепките им по отношение на децата на Туба...... ooooh! ooooh! ooooh!

Бургазлийки да се стягат, че... #Cussing out




Изобщо не ме е срам!!!!! Peace Peace
За какво да се стягат Бургазлийките Сабина???? ......
Те отдавна ме елиминираха...
Никога не Ви чета, но днес ми подшушнаха, че в темата Ви  се е писало за мен....

Написала съм точно какво мисля и на точното място , - но хубаво е че и ни четете...
Благодаря за което!!!!!! Peace Peace

Хубава вечер на цялата Ви компания!!!!! Peace Peace

Последна редакция: сб, 08 ное 2014, 01:17 от Goni

# 697
# 698
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Благодаря ви за всичко споделено тук и днес   bouquet

А аз започвам с това, което хем ме впечатли  Mr. Green, хем не разбрах newsm78 - в какво всъщност ни обвиняват в някоя друга тема?  newsm78

Я,  Naughty веднага да си признаете - коя от вас разведе МЙ и защо?  ooooh!

Ние тук нали харесваме Онур, затова и ни намразиха даже някои колежки, та...  Wink на кой му пука за личния живот на някой бивш партньор?  newsm78

Скрит текст:
Не разбирам, защо се пишат неща без да са верни?  newsm78
Дори и да е имало преди години някои писания, то хората, които са ги писали много отдавна вече не пишат, забравили и намразили любимците си. Това знам, защото чета темите на Туба от първата им страница още от времето на АСИ, а после и следващите и проекти и помня много неща, дори... и преобразяването на някои хора или създаването на нови външни форуми ( даже и някои само за тесен кръг пишещи и четящи). Така, че ако има все още такива, за каквито се пише в онзи ''споделен'' пост, то те едва ли са в Бг мама  Thinking и някой май има достъп и ги чете, та... е информиран за това  Wink ( а щом мрази Туба, то...  Wink чий фен ли е newsm78)

Ама добре, че Енгин има и фенове, които не забравят, че той снима сериал, на моноспектакъл и харесва и партньорката му, така, както и ние приехме и харесахме партньора на Туба. Та... ето какви колажи правят в една от енгиновите фейс-страници  Simple Smile





# 699
  • Мнения: 2 195
Здравейте,

Днес май пак духовете са се разбунили. Когато се усетят, че  прекаляват с личните и несъстоятелни нападки към актьорите, някои фенки започват да викат “дръжте крадеца”. Ами аз заради тях станах фенка на Туба. Дотогава кротко я следвах и си я харесвах.
Още си спомням фразата, която ме провокира да си изкажа вижданията за поредния “невероятен” партньор. Беше по повод на една публикация, че канят Туба да играе в сериал в Америка (доколкото си спомням) – “Туба да си сяда на задника и да си играе в турските сериали”. Тя наистина си седеше кротко на мястото си и сериозно си играеше това, което си избираше, въпреки “добронамерените критики”. Направи си семейство, пак кротко и тихо и с любов, въпреки недоволните папараци и фенки.  И стигна до Америка и то сред 4те номинирани в света за най-добра актриса в сериал!

Разбирам, че някои хора обичат да се развличат с фантазии или просто бъркат виртуал с реал. Само не разбирам какво общо имат фенките на Туба с проваления семеен живот на “момчето”, а още по-малко разбирам и въобще не търпя,  когато майки намесват в болните си фантазии деца.

И нещо за общуването във форумите - нищо общо няма с общуването на живо. Уж анонимността би трябвало да даде по-голяма свобода за изразяване, а се получава обратното – дава се воля на долни страсти и на приповдигнат възторг. Тук ми изниква аналогия с една сцена от Аси, която не е развълнувала Линка - Демир в пещерата.    

Ух, пак се разписах. Иска ми се да ви сложа нещо хубаво за очите, ушите и като добавка чаша питие,  както подобава за петък вечер, ама на този РС не ми се получава. Пиша другаде и  копирам.

# 700
  • Мнения: 10 001
Баги  Hug не разбрах в какво съм обвинена сега?  newsm78
Казвах, че да се изиграе сцената в пещерата не е нужно върхово актьорско майсторство. Тези екстремални състояния се играят най-лесно.  Naughty
Много повече актьорско майсторство признавам на МЙ, когато изигра сцената с мидичката, която Демир даде на Аси за спомен. Когато мислеше, че умира. Без думи само с мимика и очи предаде голямата си любов, извинението си, че я наранява, страха си, мъката си, че когато може да бъде щастлив всъщност умира, безсилието пред съдбата. Наистина брилянтна сцена и върхова актьорска игра на МЙ.  Peace
Нямам снимки под ръка, но сцената всички я знаете.
Иначе, викът в пещерата си беше същото, но изказано с вик. Просто е по-лесно за игра.   Hug





Чакам да излезе асиметричното поло, че много ми хареса.  Wink

# 701
  • Мнения: 2 195
Линка, не те обвинявам, а имах предвид точно това, което обясни  - първосигналната реакция. Просто те провокирах Peace Много по-лесно е да извикаш "у" или "а" и колкото по-силно го извикаш си по-доволен от себе си, макар че си се скрил зад ник.

ПП Сега забелязах, че дамата, която сте цитирали и която не можах да разбера какво точно е искала да каже, но пък ни натовари с чувство за вина за момчето Sick, е писала в темата. Но пак нищо не разбрах, освен че й е забавно.  Хубаво ми става, когато видя, че някой се забавлява искрено. Нито са необходими средства, нито кой знае каква мисъл Peace

# 702
# 703
  • Мнения: 6 546
  Как не ви е срам #Cussing out
Скрит текст:
Цитат
а сериала - като общо - мога да кажа, че става за гледане.... Но, без едно лице!!!!
Цитат
Точно заради този проблем - преди доста време "намразих" Туба - е, може и силно да е написано, но ще си го кажа и в тази тема.... Момичето нищо лично не ми е направило, но за мен винаги ще си остане в списъка на най-набедените актриси..... И то точно заради  фанатизираните й фенки, които сега към нас отправят същите упреци. Само, че разликата е огромна, защото нито една от  нас не е влязла в многобройните  теми на Туба  да развява байряка за Енгин, докато те навремето,  се мъчеха неистово да съсипят една друга тема, пред вид играта на Мурат с една друга актриса.... А, и сега откриха друга тема - двойник на нашата, пак за да се изявяват колко са велики..... Въпрос на гледна точка!!!!!И не само това - те и до ден днешен не са спрели и съсипаха и семейният живот на това талантливо момче!!!!Да не говорим и за изцепките им по отношение на децата на Туба...... ooooh! ooooh! ooooh!

Бургазлийки да се стягат, че... #Cussing out




Изобщо не ме е срам!!!!! Peace Peace
За какво да се стягат Бургазлийките Сабина???? Хахахахахаха.......
Те отдавна ме елиминираха...хихихихих
Никога не Ви чета, но днес ми подшушнаха, че в темата Ви  се е писало за мен.... Хихихихихи

Написала съм точно какво мисля и на точното място , - но хубаво е че и ни четете...хихихих
Благодаря за което!!!!!! Peace Peace

Хубава вечер на цялата Ви компания!!!!! Peace Peace

   Не се смей насила. Не можеш ме излъга. Душичката ти е толкова свита, че не можеш да си събереш мислите. Цитираш нещо, което не се отнася за теб, а написано от теб за бургазлийки. И точно този твой пост те опровергава, че не влизате в темите на другите актьори - прочети си думите. Ето това е влизането. Някой ти подшушнал, дори и дяволът да е, но ти си готова да се надскочиш. Това бе новата проверка, кой от коя тема какво прави. Аз не пиша в ТЕМАТА ТИ, но не съм отричала, че чета, гледам клипове, защото гледам НЕпредубедено актьора Енгин Акюрек. И последно. Пиши с малко "в" вие, ако се обръщаш към всички в темата, и с голямо, ако искаш да се обърнеш само към мен, че поне да има смисъл, от четенето ти тук.

И да не се чудят бургазлийки, ако са живи, че ги отстрелях днес:

Скрит текст:
Цитат
Ами то като гледам, че и съмнало....... 35 35
Айде едно Бургаско девойче ...за сполука на всички Ви в днешният петъчен ден Peace Peace
/Въпреки, че Баш Бургаските девойчета ме отцепиха, заради нехаресването ми на Туба/...
Здраве да е !!!!!!

Последна редакция: пт, 07 ное 2014, 22:36 от sabina_k

# 704
  • Мнения: 10 001






И изненадващия вид на един стар партньор - сигурно ще замества убития ком"сар  Wink Joy Joy Joy



Приличат си, нали?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт