Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-204 тема

  • 42 375
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 733
 Хубав ден Hug
Дано днес ни зарадват с нещо. newsm78

  
Скрит текст:
[img heigt300video]http://[/video]

# 721
  • Мнения: 6 546
   Здравейте, Запленени! Hug
   Честит празник на именниците! Като чета имената, трябва цял ден да обикалям като цветарка Laughing
Специален привет на рали, че отдавна не сме я виждали wavey
В очакване на серията с превод и 23,00 часа тази вечер за хаштага в подкрепа на номинацията на Туба за Еми, да прекараме приятен ноемврийски ден!



Тази снимка от театрална постановка ли е?

# 722
  • Мнения: 4 535




Ето го дяволчето  Rolling Eyes



 Joy Joy Joy




Аз пък видях ушите на Батман до Суперйомер Joy Joy Нали съм тийн, това виждам Joy Joy
Което ми говори, че всеки вижда различно нещата според себе си Grinning Ето днес пресата цитира някакво изказване на Небахат, че Туба е само красива Thinking И това си е мнение, няма лошо. Ако аз бях на нейно място обаче, нямаше да избера времето с номинацията на Туба за да го изразя. Даже и да не харесвам играта на Туба, няма да го призная.  Naughty Че току виж някой си помислил, че и завиждам или не разбирам от актьорство Wink


http://www.magazinkafe.com/bana-tuba-buyukustun-demeyin-12201/

# 723
  • Мнения: 41 732
Здравейте,запленени! Hug wavey Hug

Минавам само да ви поздравя,че нямам време! LaughingБлагодаря ви за всичко споделено! newsm51

Честито на именниците!  bouquet  bouquet



Приятна събота в очакване на превод!  bouquet

# 724
  • Мнения: 4 535
  Здравейте, Запленени! Hug
   Честит празник на именниците! Като чета имената, трябва цял ден да обикалям като цветарка Laughing
Специален привет на рали, че отдавна не сме я виждали wavey
В очакване на серията с превод и 23,00 часа тази вечер за хаштага в подкрепа на номинацията на Туба за Еми, да прекараме приятен ноемврийски ден!



Тази снимка от театрална постановка ли е?

Сабин, не си се събудила още Wink Баш Мелек е в студентска пиеса показана в 20 dakika
Колкото и да е красива тази Жулиета, Туба има реална представа за възможностите си. Когато отказа роля в истински театър, обясни, че няма нужната сила в гласа за изпълнение в зала. Добави, че театралното изкуство е различно и иска специална подготовка и учене.

# 725
  • Мнения: 5 733
Здравейте Hug
Зарадваха ни с превод  bouquet
Да благодарим на екипа за бързо реагиране. newsm51
Приятно гледане.  bouquet  bouquet

# 726
  • Мнения: 6 546
   Благодаря, Вичи! Hug
надин, и в друга жълта страница го има, но те са стари думи. Но встрани имаше това:

http://www.magazinduayeni.com/haber/15830/nebahat-cehre-evinde-yalnizken.aspx

което вероятно е за пластичния й хирург, но я виждам без грим и годините си личат.
А че не съм се събудила, го знам, защото бях нощна птица. Cry Но и "20 минути" не съм гледала.

Ето и новата каравана на Батман

# 727
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Днес за някои е почивен ден, за други работен, за мене и двете. С работния привърших сутринта,сега си тегля поредния преведен епизод и залягам пред екрана Laughing
Благодаря на момичетата, които отново са се потрудили да ни поднесат КПА разбираемо. Страхотни сте newsm20

Надин, thumbsup елегантно си ни поднесла изказването на Н.Ч. thumbsup

Съвсем нормално е всеки, включително и професионалистите да имат различно мнение. Но едно не приемам - да мениш мнението си според конюнктурата и с лични мотиви. Не мога да уважавам такива хора, колкото и красиви, талантливи да са. Такива хора обикновено или се надценяват, или са комплексари. Самочувствието им идва не от адекватната им представа за своето място и възможности.
Спомням си едно друго изказване на въпросната дама за Туба. Започваше с думите "милата Туба". Какво се е променило знаем. Едната играе, другата вече не. Ами защо ли не си е подбрала проекта според претенциите си?! Най-малкото е непрофесионално, да се хванеш на хорото, после да си недоволен. Чудя се защо Thinking  Гледала съм НЧ в Забранения плод. И разбирам защо е недоволна от ролята си в КПА. В ЗП нейната героиня беше доминираща на екрана, както играта й. Докато в КПА това не се получи. Не успя и не само, заради сценария Peace    
Жива и здрава да е, за пример е как на тези години човек може да изглежда.

И аз да напомня за довечера на тези, които имат туитър:

Докато си пишех и епизодът ми се е свалил. Отивам на кино Wink

Хубав следобед  Hug

# 728
  • Мнения: 10 001
Фейсбук е пълен с тези снимки!





Изгледах епизода и пак много ми хареса! Ама не мога да споделям, още го мисля...   Thinking



Благодаря на екипа и тук!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 729
  • Мнения: 10 001
За всички, които са изгледали епизода и искат да се разсеят, и които, като мен видЕха, че комисарио си умрЕ  ooooh! нещо забавно.

https://www.facebook.com/video.php?v=268299506660844

а и с цел приобщаване на Надин  Hug към гимнастиката, де...  Wink Laughing Laughing Laughing

# 730
  • Мнения: 4 535
И аз преди малко започнах епизода, и още от първите кадри ми изникна чудинка newsm78 Като как така Йомер позволи медальона с веригата да останат на врата на Метин, при положение, че и ръцете му оставиха без белезници. Тези хора филми за мафията не гледат ли Wink Ами едно такова синджирче, сумати глави на пазачи може да отнесе, даже и да не е в ръцете на член от триадите Mr. Green

# 731
  • Мнения: 2 195
И аз преди малко започнах епизода, и още от първите кадри ми изникна чудинка newsm78 Като как така Йомер позволи медальона с веригата да останат на врата на Метин, при положение, че и ръцете му оставиха без белезници. Тези хора филми за мафията не гледат ли Wink Ами едно такова синджирче, сумати глави на пазачи може да отнесе, даже и да не е в ръцете на член от триадите Mr. Green


Надин, баджанаци. Сети се за медальончето на новата си сестричка Mr. Green Затова дори и в посредствените полицейски истории отстраняват от следствието "свързаните" лица. Ама тук още от самото начало нарушиха този принцип. Отдавна не им предирям на СЦ, гледам като пародия на полицейската страна на КПА. Използват всичко, логично или не, за да си разгърнат другите истории. Добре че дотук психологическата обосновка на образите ми е логична, та следя развитието на героите в тази светлина.

# 732
# 733
  • Мнения: 613
Привет запленени!

Живи и здрави  да са всички именници днес!Много радост да ви/ни носят.Наздраве на всички.

Скрит текст:
Аз имам само 3 именника в семейството и 1 рожденичка.А приятелите и познати отделно.

Благодаря на великолепния ни екип   bouquet,зарадвал ни отново с превода.

Аз почнах малко с преговор,на по старите епизоди,че напоследък ,малко на верев ги гледах.
Ще си оставя последният епизод  за утре,днес ще се празнува.

Скрит текст:
Мъгла и студ не видях,ама и нови бански си купих днес,не съм ли оптимист Laughing.


# 734
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Здравейте момичета!  Hug Hug Hug Hug Hug

Здравейте Hug


Докато си пишех и епизодът ми се е свалил. Отивам на кино Wink

Хубав следобед  Hug

Bagi, това ли е хаштага за след 23:00 часа?

Общи условия

Активация на акаунт