Искам да кажа ... (6)

  • 30 791
  • 777
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 17 334
Пълних днес чушки и си мислех за Янтра  Laughing

# 466
  • Мнения: 4 892
Леле, Лилянааааааа! Мен  някой ако иска да ме раздразни сериозно, може да ми говори за храна,а като ми я покаже и край!
Утре ще правя фринкарднелди ли е каквото. Добре поне, че се пече, а не се пържи, че голямото дете днес се разболя и няма да имам време. Че се глезят като са болни и аз угаждам.
Утре ще правя и американските ти палачинки. Че днес поиска голямото, но то не остана време. два часа висяхме пред лекарския кабинет и после един час докато се измъкнем от задръстване. Но поне поспа 30 минути в колата, а и аз си поговорих по телефона с когото имах да говоря.

Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 00:09 от NinoTino

# 467
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001

П.П. Като казахте тиква, се сетих, че и тиква имам да правя и все я забравям.

Днес пекох...излезе цяла тава...и това от половин тиква,  останала  в хладилника   след майсторенето  на тиквеник.
Опитах се да прилъжа  ММ да  я яде с мед и орехи, но  той  надигна носа. Щял да си я яде със захар и точка. Ако ще Crossing Arms

# 468
  • Мнения: 22 475
Ооо....снощи правих американски палачинки. ..и после сос от карамелизирана захар,  сметана и масло...разкош. Wink

# 469
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Докато сме на кулинарна тема и аз да се по'фаля. Crazy За първи път правя пиле фрикасе и си облизах пръстите. Подозирам, че лимона на соса е много, но за моя вкус е тамън - киселичко, мммм. Heart Eyes  Е, малката не одобри, но мъжа го хареса. Grinning

# 470
  • Мнения: 10 547
Аз съм веган.

# 471
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моите съболезнования Wink
Аз без месо не мога да се нахраня. обожавам месо, всякакво. Може би без миризливите овчи( Mr. Green) меса.

# 472
  • София
  • Мнения: 18 679
Оффффф, в класа на Никола май пак има въшки Tired ПиснАми, честно, утре пак почваме да се клепем с лосионите седмици наред и след някой и друг месец - ааайде пак. Какво е това училище бе Close И мене почна да ме сърби навсякъде...
Лиляна, мерси за рецептата! Сетих се аз какво е това, яла съм, ама пържени, сестра ми ги прави. Ще ги пробвам печени още тези дни, ще докладвам за резултата.

П.П. Не, сериозно, изведнъж ужасно започна да ме сърби косата. А който ме прочете, и него ще го подкара. Страшна работа е това самовнушението!

П.П.П.П. Ииии, забравих да ви кажа, че онова нещо, дето не знаех дали е приключило добре, е приключило изключително добре Grinning Днес цял ден не стъпвам по земята...Ако от тук нататък нещата се развят благоприятно, скоро ще имам нова работа Simple Smile

# 473
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Кви въшки, Белинда  Shocked От години  не съм чувала,на някое дете  да  са му намирали въшки, даже  се чудех  как  са успели да ги унищожат до крак newsm78.

Морското  ни свинче, скоро  след като го придобихме, започна  да се чеше неистово. Консултирах се с ветеринар и той  предположи, че са или   бълхи, или космояди. Не бях чувала нищо  за космояди, обаче, като  ме засърбя  главата, пощурях...Де да знам, че  не ходели  по хората...Докато  разбера, по  три пъти  на ден  карах мъжа  ми  да  ми преглежда косата  с "Майчице! Тук, отляво...нещо ми  пълзи..виж, моля те!" ooooh! Човекът стигна дотам, че  само  като  видеше  да нахлувам в стаята, процеждаше "Айде, пак  космояди  я  заръфаха"! Laughing
Скрит текст:
Лесно му е на него с тая  бръсната  кратуна. Ама аз и малката сме   доволно  дългокоси
Вярно, самовнушението  е  ужасна работа.  

# 474
  • София
  • Мнения: 5 606
Белинда, браво!  Hug
Бронте, има въшки пак по училищата. На дружката ми дъщерята преди 2 седмици целия клас беше пламнал.
А на Лили кюфтетата са във фурната и мъжът ми доволно се облизва. Тоя човек как може да яде толкова много и да е все слаб  #Cussing out  Laughing

# 475
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Ох, Бронте, много ме разсмя с тез космояди. Joy Hug

За въшките и аз мислех, че са изчезнали... Thinking И какво въшлясват си още децата? Мале, мале, като знам какво беше при мен с тази коса, а щерката е със същата. ooooh!

Белинда, честито!  bouquet

# 476
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Абе, хора, човек да не отиде на работа, 10 страници сте изписали Simple Smile
Въшки има. И в градината на малката, и в училище. Ползваме шампоани за превантивно пазене.  Peace
Кажете ми, моля ви, случвало ли ви се е чудо такова, счупи ми се стъклото на капака на пералнята. Пощурях, едва спасих дрехите вътре да не ги нареже. Интересното е, че беше пусната на 30·, а стъклото беше горещо, пареше. Това става по време на центрофугата, готвех на терасата и чухис силен трясък. Изумих се! Пералнята ми е в гаранция, дали ще покрие щетата?

# 477
  • София
  • Мнения: 18 679
Въшлясват, и още как! Миналата година бяха с въшки от октомври до май! Все някой недоизчистен, все предал на другите и така...Моят хвана пролетта, прехвърли на малкия, той в градината и стана... ooooh! Тъкмо се нормализираха нещата лятото и сега пак! А и моята коса вече не я подстригвам късо от около година, стига ми до раменете, знаете ли как се реше тая коса с онова дребното противовъшково гребенче? Реве ми се...

Шагия, да, според мен трябва да я покрие. Имало е шупла в стъклото и от трептенето при центрофугата...Случва се.

# 478
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Въшлясват, и още как! Миналата година бяха с въшки от октомври до май! Все някой недоизчистен, все предал на другите и така...Моят хвана пролетта, прехвърли на малкия, той в градината и стана... ooooh! Тъкмо се нормализираха нещата лятото и сега пак! А и моята коса вече не я подстригвам късо от около година, стига ми до раменете, знаете ли как се реше тая коса с онова дребното противовъшково гребенче? Реве ми се...

Шагия, да, според мен трябва да я покрие. Имало е шупла в стъклото и от трептенето при центрофугата...Случва се.

Айде, вкарах се  във  филми..Още  утре  ще набера  сестрата в ДГ  що не им проверяват  главите на децата. Само въшки ми липсват Mr. Green

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 13 539
Почти съм изпуснала темата  Whistling

Днес направих страхотен кекс
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт