Искам да кажа ... (6)

  • 30 819
  • 777
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 13 062
Доядоха ми се от кюфтенцата на Лиляна, ама не може, моите ще са само от кайма, още два месеца диета ми остава. Вие ме дразнете със снимки на манджи, а аз ще ви връщам със снимки по бански януари, така си се успокоявам и си пия чиста водица:)
Жаки и днес беше на ясла и не е болна, чак ме е страх да се похваля.
Каси, да снимаш и да разказваш за Скандинавия интересно ще е, аз така мразя студа, че там бих отишла само през лятото.
Имам неприятности с една учителка на Мария, но съм зависима и трябва да си трая заради детето, това ме изнервя.

# 481
  • Мнения: 5 940
Сестра ми преди няколко години беше на стаж във Финландия за четири -пет месеца, като в повечето време от престоя  й, беше светло няколко часа в денонощието. И  пак беше на крачка да остане , считайте колко уредено е било всичко, за да й хареса по това време на годината. Тя е от тези хора, които биха се чувствали страхотно в държава, в която има законодателство, правила, които се спазват от по-голямата част от обществото.
Касита, да си изкараш страхотно като тръгнеш на обиколките.
И аз вчера изпокъсах уплътнението на пералнята. Заредих я набързо преди да тръгна на работа и нещо съм прищипала...
Днес ми предстои ужасно натоварен ден и вместо да се наспя като хората, съм будна от пет часа.

# 482
  • Мнения: 2 674

А ти защо си веган?

# 483
  • Мнения: 11 578
Добро утро!
Аз пък вчера готвих ориз и цял ден това ядох, а и аз без месо не сядам. Стана много вкусен- за пръв път го готвих в тенджера, а не в тиган.
Фрикасе обожавам, но не ми се получава и дебна по заведения и магазини когато има да си купя.
Десерти и манджи с брашно също не мога да готвя. Общо взето приготвям това което обичам. На малкото му дай кебапчета, кюфтета и картофи. Яде повече от нас, пупу.
За пералнята- ще ти покрият щетата, но дори да не, няма да е скъпо. Имах един майстор миналата година. Като ме видя сама жена ми изпраска сума от 200 лв.- дръжката на люка беше счупена и оттам я разглоби и още 3 повреди откри. Само с едно Ало до бившия свекър щетите бяха сведени до 50 лв., плюс смяната на люка. Mr. Green

# 484
  • Мнения: 14 654
Спокойно мога да живея цял живот без месо, но без яйчица, масълце и млечни продукти - не. За децата пък купувам по някой и друг боклук за ядене от типа на шунка, луканка и кренвирши, просто защото са деца и е по-вредно да искат да хапнат нещо, а да не им го дам никога, отколкото да изядат вредното нещо. Така мисля аз, не ме разбират приятелките ми, които са луди на тема здравословно хранене, но до този извод съм стигнала чрез опити.
Ужас, въшки! Мислех, че вече няма! Изпадам в паника от тези буби, защото винаги, когато успеех да си пусна дълга коса, хващах и ме остригваха като момченце. Сега пак съм с дълга коса и се надявам детето да не довлачи, то не е само училище - в градския транспорт също може да се хванат, в киното... Имам спомен, че масло от розмарин пъди въшките, ще си добавям в шампоана.

# 485
  • Мнения: 4 785
belinda, браво, то финалът е най-сладката част  Hug

Ей сега мъжът ми звънна да ми каже, че в асансьора има бележка от децата, да се запасим с лакомства за петък  Twisted Evil Ще се запася определено, дано са се маскирали готино  Party

# 486
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
За първи път съм удоволетворена от правосъдието в България. Повод за това е присъдата на Чеци за убийството на Яна. Искрено се надявам да не му смекчат присъдата на по- горна инстанция. Изроди (извинете за думата) като този не трябва да се чувстват ненаказани.
Нашата сага с кучетата продължава. От Общината имам отговор, че били кастрирани точно тези през лятото. Да, да, ама не. Имат поколение. Шест малки кученца. Вчера нападнаха възрастна жена от съседната улица. Тъкмо излизах за работа. Обадих се на 112. Живея точно до двора на полицията, дойдоха след 20!!! минути. Чуват се крясъците и виковете до там. Обадих се умишлено и им гледах сеира. След часовете си взех копието от жалбата до Общината и отговорът им и отидох до кмета. Извиках го и му показах поколението. Веднага се обади на шефа на РЗИ, нищо, че беше 7 вечерта. Ядоса се човека, плаща за кастрация, те правят поколение... Ама май още в началото така трябваше да направя, ама хайде да мина по каналния ред, че после да не се измъкват, че няма подадени жалби. Днес чакам да видя развитие.

# 487
  • София
  • Мнения: 23 130
За първи път съм удоволетворена от правосъдието в България. Повод за това е присъдата на Чеци за убийството на Яна. Искрено се надявам да не му смекчат присъдата на по- горна инстанция. Изроди (извинете за думата) като този не трябва да се чувстват ненаказани.
Много ми е трудна тази тема за Чеци, който за мен си остава Ники - приятел от детинството ми. Когато се случи това ужасно нещо и видях снимката му по новините щях да припадна, просто ми стана лошо и цял ден плаках. Не бях го виждала от години, не мога да повярвам в какво се е превърнал. Беше душата на компанията в гимназията и всички го обичаха, защото беше чаровен, забавен, постоянно нахилен и ни скъсваше от майтапи. Има прекрасно детенце. Буца ми е заседнала... Нямам обяснение.  Sad Баба ми и майка му бяха колежки (лекари) и кабинетите им бяха един до друг. Но всеки трябва да получи това, което заслужава. За съжаление една млада жена вече я няма.

# 488
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Скрит текст:
За първи път съм удоволетворена от правосъдието в България. Повод за това е присъдата на Чеци за убийството на Яна. Искрено се надявам да не му смекчат присъдата на по- горна инстанция. Изроди (извинете за думата) като този не трябва да се чувстват ненаказани.
Много ми е трудна тази тема за Чеци, който за мен си остава Ники - приятел от детинството ми. Когато се случи това ужасно нещо и видях снимката му по новините щях да припадна, просто ми стана лошо и цял ден плаках. Не бях го виждала от години, не мога да повярвам в какво се е превърнал. Беше душата на компанията в гимназията и всички го обичаха, защото беше чаровен, забавен, постоянно нахилен и ни скъсваше от майтапи. Има прекрасно детенце. Буца ми е заседнала... Нямам обяснение.  Sad Баба ми и майка му бяха колежки (лекари) и кабинетите им бяха един до друг. Но всеки трябва да получи това, което заслужава. За съжаление една млада жена вече я няма.
Тонка, извинявай, че повдигнах трудна за теб тема. Всеки престъпник е познат/ приятел/ съпруг/ родител на някого. Но това важи и за жертвите. Радвам се, че мислиш така:
Цитат
Но всеки трябва да получи това, което заслужава. За съжаление една млада жена вече я няма
.
Скрит текст:
Гадното е, че Яна е осъзнавала какво се случва с нея. Много вероятно е това да е тройно изнасилване и убийство. Но това не намалява вината на този "човек". Честно казано си мислех, че ще е поредния с 2,3,5 години присъда. Но ако някой изрод направи подобно нещо на моето дете, да не се заричам, но ще го изкормя. Ако ще после да умирам, да го лежа, каквото. Винаги в подобни случаи си спомням за книгата/ филма "Време да убиваш" и винаги съм оправдавала бащата, дори и когато съм нямала собствено дете. Четейки за такива случаи подивявам вътрешно!

# 489
  • Мнения: 4 199
В случая шокът идва от там, че човекът явно е с чисто минало и поведението му по нищо не е подсказвало, че може да бъде такъв изверг - то май от този вид са най-опасни. Скоро бях чела за някакъв млад мъж, с майка лекар отново ако не се лъжа или друга престижна професия, самия той адвокат, издебвал момичета и отново следвал жесток побой и гавра почти до смърт. С две думи изглеждал като перфектния мъж. Какво ли се случва, какво се преобръща в тези хора, за да станат способни на това, особено когато си социален тип с приятели, семейство...недоумявам Confused

# 490
  • София
  • Мнения: 23 130
Джулка, имам информация от общи приятели, че Николай в последните години много се е променил - друсал се е, пиел е много, правел е сцени, скандали. Наркотиците и пиячката до нищо добро не водят. А е умно момче... Не че това променя нещо.

# 491
  • Мнения: X

Ей сега мъжът ми звънна да ми каже, че в асансьора има бележка от децата, да се запасим с лакомства за петък  Twisted Evil

Нали е другият петък?
Един съсед си е украсил цялата къща в паяжини, черепи и тикви.

# 492
  • Мнения: 22 527
Пътувам в тотално размрънкан автобус. ..имом чувството че ще се разпадне. А на магистралата стана още по зле положението. ..слава богу още 30мин и слизам.  Ако и на връщане уцеля такъв. ..ще полудея.

Пропуснала съм това убийство...

# 493
  • Мнения: 4 785
Нали е другият петък?
Един съсед си е украсил цялата къща в паяжини, черепи и тикви.

Май наистина е другият, кой знае какво е чел, а аз се ентусиазирах да търся бонбони, ама искам да са опаковани, че гледах една година на едно място даваха неопаковани, децата ги пускат по кофи и торбички, дано не са ги яли после, но като знам, че са деца, а ако техните не са ги видели... са ги хапнали.

Хора, не знам какво да правя вкъщи....  Crazy Shocked Забравила съм какво е да се забавлявам сама  ooooh!

# 494
  • Мнения: 10 547

Защото извървях дълъг път преди да разбера какво всъщност иска тялото ми да яде.
Звучи сектантско, зная, но не е.

Не съм тръгнала посред зима за Скандинавието. Ще ми се да хвана подобието на лято при тях.

За Чеци и начинът на живот на подобни индивиди, предпочитам да замълча, защото все пак има и убита жена. Но само ще кажа- жалко, много жалко за всички, замесени и за всички, които продължават да живеят по този начин и днес.

Общи условия

Активация на акаунт