Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 27

  • 76 047
  • 749
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 172
Ползвали ли се червилата на Голден Роуз Велвет Мат? Хубави ли са. Изглеждат много добре   love001

# 136
  • Мнения: 46 535
На Орзен шампоана е също чудесен.  Simple Smile Аз съм ползвала този за нормална коса и блясък. Много хубава ми правеше косата.

Тази марка ми беше любима преди време, но после сякаш рязко я развалиха. Косата ми стоеше мръсна даже след по-малко от ден. Имате ли такива наблюдения?

# 137
# 138
  • Мнения: 802
На Орзен шампоана е също чудесен.  Simple Smile Аз съм ползвала този за нормална коса и блясък. Много хубава ми правеше косата.

Тази марка ми беше любима преди време, но после сякаш рязко я развалиха. Косата ми стоеше мръсна даже след по-малко от ден. Имате ли такива наблюдения?

И при мен така -  в началото ми стоеше страхотно косата, и по едно време започна да се омазнява още същия ден от измиването  Crazy Обаче не бях сигурна от какво е, сега като сподели - явно е от шампоана. След около месец почивка обаче пак си го купих и всичко е наред. Явно идва силен в един момент и трябва малко почивка. Иначе е много хубав.

# 139
  • Мнения: 551
Не мисля, че е е подходящо за млада кожа, но грабнах този гел за почистване толкова бързо. Въпреки това, много ми хареса, прави кожата страхотна. Струва ми се, че не е много икономично, но все пак цената му е около 4 лева. Като свърши ще си взема нещо на тази марка.

# 140
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Ползвали ли се червилата на Голден Роуз Велвет Мат? Хубави ли са. Изглеждат много добре   love001

Много са хубави  Peace
моето

# 141
  • Мнения: 160
Ползвали ли се червилата на Голден Роуз Велвет Мат? Хубави ли са. Изглеждат много добре   love001

Много са хубави  Peace
моето

Имам 2 от тази серия и мога да кажа, че е страхотно. Леко изсушава, но все пак е дълготрайно. Изтрива се равномерно. Устните ми сякаш изглеждат по-плътни с него(може и така да ми се струва само). Има цветове. Цената е ниска - около 4лв. Много съм доволна и скоро ще си купя и други от серията. Моите са номер 03 и 26.

# 142
  • Мнения: 53
Още един глас за матовите червила на Голдън Роуз! Много сполучлива серия!  Peace

# 143
  • Мнения: 268
Още един глас за матовите червила на Голдън Роуз! Много сполучлива серия!  Peace
+1 И аз много ги харесвам.

# 144
  • Мнения: 160
Знаете ли къде мога да намеря напълно зареден щанд на ГР. В Лили в мол Сердика дали поддържат всички продукти на марката? Като ходих последно нямаше много продукти.

# 145
  • Мнения: 172
Супер много ви благодаря за отговорите. Още утре отивам да се снабдя с някое  newsm10

# 146
  • Мнения: 403
Цитат

Ползвам го - разкошно е! Много добре се отразява на косата ми!

От къде го купувате  и каква ми е цената ?

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 10:17 от bubanka

# 147
  • Мнения: 2 840
Цитат

Ползвам го - разкошно е! Много добре се отразява на косата ми!

От къде го купувате  и каква ми е цената ?

В DM съм ги виждала,но не съм обърнала внимание на цената

# 148
  • Мнения: 2 692
Знаете ли къде мога да намеря напълно зареден щанд на ГР. В Лили в мол Сердика дали поддържат всички продукти на марката? Като ходих последно нямаше много продукти.

В някой МОЛ трябва да имате щанд на ГР. Там ще са заредени почти всички неща. И аз съм от доволните от матовите им червила. Сухи са и отдолу слагам балсам, но са доста издръжливи.

# 149
  • Мнения: 1 976
Предложете ми нещо за лесно разресване?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт