Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 27

  • 76 029
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 802
Препоръчайте ми добра спирала, на добра цена? Simple Smile

На Орифлейм Уондърлаш One  Peace В момента съм с розовата ГР, също много ми харесва, аз харесвам разделени и почернени мигли, не търся драма и дължина, тия двете са ми супер  Peace

Р.Р. В няколко блога вече се натъквам на ревюта на спирали- ами...сплъстени мигли, топченца, ама иначе много черно и момиченцата си ги харесват много /поне така пишат/. За мен значи точно "бягай далеч от тази спирала  Mr. Green" Така че- въпрос на вкус  Peace

Аз съм с Wonderlash intense, не знам дали говориш за същата, но от моята съм много доволна. Не съм фенка нито на Орифлейм,нито на Ейвън, но спиралата ми стана една от любимите /учудващо/. За розовата на ГР също подкрепям  Peace

# 736
  • Мнения: 2 726

И аз пробвам, каквото пробвам, и все се връщам на същата, много я харесвам  Flutter

# 737
  • Мнения: 4 734
А на някаква супер черна и сравнително евтина спирала да сте попадали?
Набиват ми се на очи много момичета/жени с такава. Не е от напластяване-личи си, просто е много черна

# 738
# 739
  • Мнения: 802
А на някаква супер черна и сравнително евтина спирала да сте попадали?
Набиват ми се на очи много момичета/жени с такава. Не е от напластяване-личи си, просто е много черна

Единствените наситено черни карбонови спирали,които признавам са Лореалските. Тази за обем е 12-15лв, не знам дали е към евтините. От 6-7 години я ползвам и дори с един пласт, като се погледна в огледалото и виждам едни черни черни ресници  smile3521

# 740
  • Мнения: 802


ето на тази картинка е моята

https://www.google.bg/search?rls=org.mozilla:bg:official&cha … 21647%3B645%3B645


не знам дали е друга, или са и сменили името само, по принцип не ползвам марката  newsm78

# 741
  • Мнения: 17 987
А и тази много харесвам, няколко съм ползвала и от нея Peace

# 742
# 743
  • Мнения: 46 520
Препоръчайте ми добра спирала, на добра цена? Simple Smile

Тази на Rimmel
http://www.girlscene.nl/ckfinder/userfiles/images/Beauty/2013/de … thumb_600x399.JPG

Не помня цената, но беше под 10 лв.

# 744
# 745
  • София
  • Мнения: 9 483
Копче, в цена ще ме ориентираш ли и дали е тъмно или по-скоро светло кафяв?
Все съм мислела че каялите сложени отвътре не се размазмат. Ами тези които имам са си точно като нормален молив Rolling Eyes
Тъмно кафяво. Но не към черно, ами шоколадово такова. Около 3 лв. Във водната линия като повечето мазни моливи не се задържа, но за това си има трик. Топваш връхчето на моливчето в тъмно кафяви сенки и така нанасяш във водната линия на окото. Peace

# 746
  • Мнения: 1 398
Доволна съм от Rocket Volume на Maybelline, цената ѝ нормално е 15лв, но сега са намалени всички Maybelline за месец ноември - в DM е на 8,69 лв, т.е. имаш още 3 дни  Laughing Много хвалят и жълтата и лилавата.

Скрит текст:

Реших да пробвам друга, купих си така хвалената на Essence "I love extreme volume", но не останах доволна - много гъста и ми слепваше миглите  Naughty Може да е била отваряна, пак от DM си я взех.

Скрит текст:

# 747
  • Мнения: 17 987


Реших да пробвам друга, купих си така хвалената на Essence "I love extreme volume", но не останах доволна - много гъста и ми слепваше миглите  Naughty Може да е била отваряна, пак от DM си я взех.

Скрит текст:

С тия къси връхчета на четката...никак не ми вдъхва доверие  Peace
Орифлеймската е същата, много е хубава, но новата май вече е от ОNE серията, старата опаковка не я виждам.

Жълтата на Мейбълин не ми хареса на мен, тежка и лепкава ми е

# 748
  • Мнения: 18 562
Синята на мейбълин най-старата е също много хубава спирала.

# 749
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Заповядайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт