Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 27

  • 76 055
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 10 801
А дали не се е утаил, случвало ми се е такова нещо с един перлено бял душ гел на Велнеа. Бялото беше останало на дъното, а отгоре беше само прозрачно, от тогава не купувам повече продукти на тази марка.

Не.

# 721
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Предложете ми ФДТ  или ББ за нормална кожа, моля.  Praynig

# 722
  • София
  • Мнения: 3 865
Има добри отзиви за CC крема на Буржоа.

# 723
  • Мнения: 76
Благодаря много на момичетата предложили ми коректори, за съжеление в DM Велико Търново положението беше плачевно с коректорите, всичко беше отваряно, а тестерите развалени, въпросния намален коректор на Mayballine имаше само супер тъмни нюанси останали, и си взех на Alverde крем-пудра коректор, доволна съм малко ми е сух, но пък е с матов завършек. Simple Smile
Видях, че доста сте коментирали сенките на Ruby Rose, всеки сам си решава, но според мен са чиста отрова, освен че имат от всички видове парабени по много, ами имат и алуминий, а дори в една определена палитра са открити олово и други метали ето тук - който му е интересно може да прочете. Съветвам ви да не ги ползвате, но все пак всеки сам си преценява.
Не се сърди, човече мога да ти препоръчам на Alverde кремчето с ябълка и лайм, аз лично съм със суха кожа и ползвам този с роза, но четох много добри отзиви за него от момичета с мазна и смесена. Simple Smile
Като кристали ползвам на Орезен олиото и съм много доволна, също и от тези на Bio Oil, но в общи линии всичките са силикон, ефекта е докато ги ползваш, както беше споменал някой по-напред в темата . Simple Smile

# 724
  • Мнения: 1 159
Неви, за съжаление положението е плачевно в ДМ в нашия град! И аз така дирих непокътната опаковка коректор, преди време пак от тази тема си бях набелязала нещица, които не открих! Много лошо го стопанисват магазина!

# 725
  • Мнения: X
Неви, за съжаление положението е плачевно в ДМ в нашия град! И аз така дирих непокътната опаковка коректор, преди време пак от тази тема си бях набелязала нещица, които не открих! Много лошо го стопанисват магазина!
То на всякъде е така в дм.Един път две ученички докато търгувах си се гримираха.Сложиха си ФДТ, спирала , червило и руж.Дори се напръскаха с парфюм  Laughing Laughing Laughing .Никой от персонала не им направи забележка.И съм сигурна ,че не им е за първи път Simple Smile .Явно преди училище минават за разкрасителни процедури там .И не само ученичките много хора правят така.Най ми е дразнещо при условие ,че виждаш да пише тестер да хванеш и да отвориш продукта който се продава.Е какво е това нещо.За мен е голяма селения това и е въпрос до култура.Остана само да си сложат и лак Simple Smile.Нищо чудно и това да правят  Joy
Между другото ако някой го интересува ще има черен петък днес в онлайн сайта на златна рибка.Предполагам ,че ще има и намаление и в магазините им Simple Smile.Ние в Плевен си нямаме техен.

# 726
  • Мнения: 268
Видях, че доста сте коментирали сенките на Ruby Rose, всеки сам си решава, но според мен са чиста отрова, освен че имат от всички видове парабени по много, ами имат и алуминий, а дори в една определена палитра са открити олово и други метали ето тук - който му е интересно може да прочете. Съветвам ви да не ги ползвате, но все пак всеки сам си преценява.

В такъв случай ти препоръчвам да сравниш съдържанието на сенките на Ruby Rose (или които и да е от по-нисък клас) с това на Chanel или Dior (или които и да е от висок клас) - залагам си всички дипломи, че няма да намериш разлика, като имаш предвид, че една и съща съставка понякога се изписва под различни наименования. Освен това, хубаво е да се знае, че всичко, означено със символ Cl и накакъв номер след това, е чиста проба отрова - обикновено това са различни съединения на метали, включително олово, хром и кадмий, които се използват за придаване на цвета. Аз съм ги сравнявала и говоря от позицията на специалист. И в двата случая даваме пари за отрови (и аз обичам да се гримирам, с чистото съзнание какво използвам), но при едните сумите са незаслужено завишени. Не знам как стоят нещата с декоративната козметика на Alverde например. Не съм се интересувала.

# 727
  • Мнения: 4 753
момичета, препоръчайте ми хубав кафяв каял на сносна цена
Иначе аз съм безкрайно доволна от кайсиевото олио на Икаров
По препоръка на козметика вместо крем ползвам маслата на нарката. Аз такъв поразителен ефект дори от скъп крем не съм видяла.

# 728
  • Мнения: 18 563
Цитат
Иначе аз съм безкрайно доволна от кайсиевото олио на Икаров
По препоръка на козметика вместо крем ползвам маслата на нарката. Аз такъв поразителен ефект дори от скъп крем не съм видяла.

Какъв е точно ефекта и какво ти е казала козметичката да използваш, с какава цел, нещо по-подробно можеш ли дасподелиш  Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 9 534
момичета, препоръчайте ми хубав кафяв каял на сносна цена

Това е моят най-любим кафяв каял Hug:

Много хубаво кафяво, много е мек молива! Peace
Става, дори за "опитване" на моливна техника. Нанася се по формата на окото и се разнася с мека четка, за да стане като сянка на клепача.

# 730
  • Мнения: 4 753
Имам суха кожа и пигментации на места. По повод на пигментациите ми се обясни, че когато хожата е дехидратирана избиват повече. Иначе олиото върху лице-кожата попива необходимото, останалото просто премахвам с тампон.

Бръчките ми няма как да се опънат, но кожата им е хидратирана, спря да се лющи и изобщо ми е в отличен вид.

Олиото от пшеничен зародиш ми е препоръчано най-силно като най-подхранващо, но ми идва прекалено тежко. Кайсиевото е по-леко катстура. От авокадо също е доста гъсто и мирише странно както и самия плод. Сега е ред да пробвам аргановото.

Копче, в цена ще ме ориентираш ли и дали е тъмно или по-скоро светло кафяв?
Все съм мислела че каялите сложени отвътре не се размазмат. Ами тези които имам са си точно като нормален молив Rolling Eyes

# 731
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
Препоръчайте ми добра спирала, на добра цена? Simple Smile

# 732
  • Мнения: 18 563
Препоръчайте ми добра спирала, на добра цена? Simple Smile

На Есенс розовата Crazy Volume   bouquet

# 733
  • Мнения: 18 010
Препоръчайте ми добра спирала, на добра цена? Simple Smile

На Орифлейм Уондърлаш One  Peace В момента съм с розовата ГР, също много ми харесва, аз харесвам разделени и почернени мигли, не търся драма и дължина, тия двете са ми супер  Peace

Р.Р. В няколко блога вече се натъквам на ревюта на спирали- ами...сплъстени мигли, топченца, ама иначе много черно и момиченцата си ги харесват много /поне така пишат/. За мен значи точно "бягай далеч от тази спирала  Mr. Green" Така че- въпрос на вкус  Peace

# 734
  • Мнения: X
Препоръчайте ми добра спирала, на добра цена? Simple Smile
http://www.enzo.bg/avon/luxe-mascara-spirala-za-obem/ тази спирала ми е любима вече.Супер е не спластява и миглите с нея са страхотни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт