www.feelunique.com - 12

  • 58 047
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
момичета, моите поръчки са със статус пендинг  newsm78 има ли и др. с такъв статус или вашите са вече шипнати?

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз имам една такава, предишните ми две поръчки бяха шипнати едва след седмица....

# 47
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Моята вчера я шипнаха.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
И моята от четвъртък е pending, току що има написах е-мейл. Досега никога не са се бавили толкова, 5 дни чакам да я изпратят  smile3512.

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И при мен за първи път се бавят толкова - обикновено в рамките на същия ден, или на следващия я пращат, сега може да са се попретрупали покрай кода Wink

# 50
  • Мнения: 3 050
И моято от 16.10 е Pending.

# 51
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
аз получих в петък e-mail, че ще мия шипнат днес защото са натоварени, но и днес нищо  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 4 428
И моята не е шипната още. Поръчах сряда-четв, в деня когато се публикуван кода. Не съм им писала мейл. До сега, не се е случвало да не ми шипнат нещо  Mr. Green Пък и не съм поръчала нещо животоспасяващо  Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 10 310
Аз пък имам две поръчки от преди кода и още ги няма, взех да се притеснвям  Sick

Поръчах Нейкид Бейсик 2, на 9ти,  на 12ти още нещо дребно, кой да знае, че ще пуснат код  Laughing

Иначе поръчката ми от 16ти все още не е шипната.

# 54
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Отдавна ме вълнува един въпрос - удачно ли е да се ползва миглоизвивачка, ако не се ползва спирала? Очите ми са много чувствителни и рядко (почти никога) ползвам спирала, но пък ми се иска поне да ги подвия малко.  Tired


За моите мигли е много грозно, много фин косъм са, гъсти, но фини и само с извивачка са едни "нифелни" .... и не са подредени. С Максимайзер и спирала, стават по-плътни, обемни, извити и подредени  Peace

Не пречи да пробваш  Peace

А спирала за чувствителни очи пробвала ли си?



Напоследък най-много съм поръчвала лакове на Диор и Максимайзер за мигли Simple Smile

Сега поръчах елемтрическа миглоизвивачка и лак на Диор Simple Smile
Може ли линк? Каква е тази миглоизвивачка? Ти не беше ли поръчала на шисиедо? Ако е така, каква е разликата между двете?

Имам н аШисейдо, шакам и на Шу Уемъра - тя ми е по-неудобна, много по-неудобна, но май ми извива по-добре. Ще съм сигурна, като я имам и ползвам по-дълго  Peace Ползвах няколко пъти една ан приятелка, но не ми беше достатъчно, за да съм сигурна  Peace

Електрическата е: http://www.feelunique.com/p/Eylure-Heated-Lash-Curler Мисля, че се ползва над спиралата  Peace

Това, което мисля да правя е - извивам с механична, максимайзер, спирала и с електрическата доизвивам, където е нужно  Peace Коя механична ще оставя - ще знам след време  Peace

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Отговориха ми на запитването за изпращането на пратката - казват, че си обновяват системата този уикенд и няма да могат да ми изпратят пратката до понеделник. Трябвало да съм получила автоматичен е-мейл за забавянето, но аз не съм. Явно доста още ще почакам. Съгласно техните условия трябвало да изпращат най-много в рамките на един работен ден от поръчката, обаче при някакво събитие (като в случая - ъпгрейд)- до тридесет дни.

# 56
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Отговориха ми на запитването за изпращането на пратката - казват, че си обновяват системата този уикенд и няма да могат да ми изпратят пратката до понеделник. Трябвало да съм получила автоматичен е-мейл за забавянето, но аз не съм. Явно доста още ще почакам. Съгласно техните условия трябвало да изпращат най-много в рамките на един работен ден от поръчката, обаче при някакво събитие (като в случая - ъпгрейд)- до тридесет дни.
30 дни  ooooh! Sad

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Според мен, реално няма да са 30 дни. Peace Но да видим.

# 58
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Аз бях уведомена, че няма да изпратят по-рано от понеделник - с потвърждението на поръчката  Peace Т.е. в един мей беше потвърждението на поръчката и уведомлението. Тези мейли рядко ги чета - случайно забелязах текста  Peace

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Ама за кой понеделник изобщо говорим? Чак следващия ли? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт