www.feelunique.com - 12

  • 58 043
  • 735
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 477
                                              



 Доставката е безплатна,поръчките идват в пощата за около седмица от пускането им,периодично пускат кодове за намаления,които ще споделяме в темата   smile3508  

 Тези,които нямат регистрация,може да поискат покана,с нея получават -10% от първата си поръчка!

 А тези,които вече имат регистрация могат да изберат своя любима марка,за която да ползват също -10%,това става като отидете на My account,след което в ляво избирате Preferences  и на Select VIP Brand избирате своята марка,за която желаете да използвате намаление,можете да сменята марката на всеки 6 месеца! newsm71

       Предишната тема номер 11

                                                                               Приятно пазаруване!    


      







# 1
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря за новата темичка!   bouquet
Чакам с нетърпение да заредят Метеоритите и червилото на Гарлен.  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз благодаря за темата. Удържах на този код. Пожелавам си скоро пак да има такъв и да имам нужда от нещо, за да се възползвам.

# 3
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Благодарности за темичката  bouquet
Изтървах кода, но сега ще ви следя изкъсо Grinning

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Благодаря за темата   bouquet
В очакване съм на две поръчки - една от преди седмица, която се надявам утре да е тук, и една със кодчето.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 310
Благодаря, за темата. Аз чакам 2 поръчки от преди кода и три с кода.

Споделете, кой продукт сте поръчвали повече от веднъж от сайта  Hug

Аз поръчвам редовно, ето този сух шампоан, на друго място не съм засичала да го зареждат, редовно.
http://www.feelunique.com/p/Ambiance-Volumizing-Natural-Dry-Sham … runette-14g-50447

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   И аз очаквам поръчка с кодчето!  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 843
Благодаря за темата!

Напоследък поръчвам от сайта предимно декоративна козметика (последната ми поръчка е своеобразно изключение - маска). Високият клас декоративна козметика, особено закупена с код, е с доста по-изгодна цена, отколкото в БГ. За шампоани и маски обаче (на по-популярни марки като Керастаз) съм се насочила към ЛФ или Енцо. По-евтини са, а и не забелязвам - по отношение на Ензо - да има ментета при козметиката.

# 8
  • София
  • Мнения: 160
Аз съм доволна, че удържах на изкушението и не се възползвах от кода и в същото време нещо все ме човърка, че съм пропуснала изгодна находка  Mr. Green
Не ми харесва, че премахнаха продуктите на Biotherm, а аз поръчвах много техни неща.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 310
Благодаря за темата!

Напоследък поръчвам от сайта предимно декоративна козметика (последната ми поръчка е своеобразно изключение - маска). Високият клас декоративна козметика, особено закупена с код, е с доста по-изгодна цена, отколкото в БГ. За шампоани и маски обаче (на по-популярни марки като Керастаз) съм се насочила към ЛФ или Енцо. По-евтини са, а и не забелязвам - по отношение на Ензо - да има ментета при козметиката.

Защо да е по-изгодно от ЛФ, като има код 10 от 25, Керастаз излиза направо на смешна цена  newsm78
Аз от ЛФ, купувам само Алтерна, защото във ФЮ ги няма.

# 10
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И аз не удържах на кода и поръчах  Laughing

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз чакам три поръчки -много се надявам тази седмица да пристигнат - сет с козметика на Мурад, четка за блендиране на сенки, две червила - КисКис на Герлен и коженото на Живанши. Досега май не съм поръчвала два пъти едно и също нещо newsm78, но съм на път - и това е http://www.feelunique.com/p/Palmers-Cocoa-Butter-Formula-Firming-Butter-315ml, много ми харесва Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 104
И аз се възползвах от кода, и то двукратно Peace. Бая поизчаках докато направя първа поръчка, но мисля, че сега беше най-подходящият момент. Simple Smile Голям размисъл ударих, докато избера кое да бъде от всичко, което съм набелязала. Спрях се на http://www.feelunique.com/p/Lancome-Effacernes-Longue-Tenue-Concealer-SPF-12-15ml и http://www.feelunique.com/p/Lancome-Lip-Lover-Ultimate-Lip-Perfector от единия акаунт, за да мога да се класирам и за бонус сет-а на Lancome + коженото червилце на Живанши. Някой има ли отзиви за кънсилъра на Lancome?  От другия акаунт поръчах http://www.feelunique.com/p/DIORSKIN-NUDE-BB-CREAM, отдавна му се каня.  Laughing Отзиви?
  bouquet

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Аз поръчвам няколко пъти вече ш-н на Керастаз Bain satin 1,страхотно се отразява на косата ми. Скоро ще поръчам за втори път и детския ш-н на Philip Kingsley.

# 14
  • Мнения: 2 843
Защо да е по-изгодно от ЛФ, като има код 10 от 25, Керастаз излиза направо на смешна цена  newsm78
Аз от ЛФ, купувам само Алтерна, защото във ФЮ ги няма.

Защото кодовете във ФЮ са значително по-редки, отколкото в ЛФ. В ЛФ почти всеки ден има код за 20 процента намаление. Проблемът лично при мен е, че не съм доволна от доставката; губили са ми се пратки, бавили са се. За разлика от ФЮ - там нямам никакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт