ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 7

  • 57 104
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 34
EvelinaAna, не мисля, че Кали е станала и е казала "Аз съм перфектна". То това не са неща, които е нужно да се декларират в прав текст, тези претенции си проличават с поведението. Кали е вечният коректив в къщата, вечно мрънка за хигиена, чистота, хранене, разпределяне на дажбите и т.н., а когато я обявиха за най-нечистоплътна в къщата изпадна в срив, пусна си косата пред лицето и почна да комуникира с жестове. Това ясно показва какво мисли тя за себе си. Когато на Вулева и казват директно очи в очи, че е мръсна и мирише, тя запазва желязно самообладание, докато Кали рухва на секундата и излиза извън релси. Това показва колко е несигурна в себе си, колко е ранимо самочувствието и, и колко грижливо пази образа си на "перфектна". Кали е доста семпла и еднопластова за разлика от Вулева, тя е един простоват човек, и такъв ще си остане, защото щом за толкова години в публичното пространство и след контактите си с толкова хора и медии не се е научила поне да имитира някакви качества, които не притежава, никога няма да се научи.
 СлънцеЛуна, права си, че Вулева не е пример за подражание относно облекло. Може да е нарочно, за да провокира и да се набива на очи, може и просто да няма вкус. Но тя компенсира това с ум и поведение. Има нужда от такива хора. Стига с фалшивата добронамереност и позитивност, и с позьорството.

Абсолютно! Когато знаеш, че критиките, отправени към теб са безпочвени, няма да седнеш да ревеш и да се тръшкаш, а ще отминеш глупостта с ирония или пренебрежение. В случая на Кали обаче, комплексите са в повече или и липсва правилна самооценка. А стремежът да се покажеш перфектен за мен говори само за нисък интелект. Естествено, че перфектни хора няма, естествено, че винаги ще има някой, който не те харесва. И какво от това?

# 1 216
  • Мнения: 43
Много се извинявам, но ИМА хора, които харесват Албена Вулева и майка й и аз съм един от тях. Такива журналисти, даже много по-директни, има навсякъде на запад. Само в Англия ако знаете какво правят техните звезди... В България тук сме вечно големите моралисти, а не си даваме сметка, че т.нар. бг вип печели милиони на гърба на наивния зрител. Това, което прави Албена, НЕ е незаконно. Щом си публична личност и се навираш в телевизиите и списанията, трябва да приемеш и това! На мен като зрител това ми е забавн и смешно. Колко други журналисти застават и с името, и с лицето си и правят нещо подобно? И на децата им стана ясно (а жалко, че се излъчват такива кадри толкова рано), че Албена Вулева и майка й бяха нападнати не заради хигиена, а защото нямаше за какво друго да се хванат. Това е риалити, а не шоу за готвачки и чистачки!
Пълна излагация на Венета Райков за гостите, които покани тази вечер. Много се извинявам, но по никакъв начин гостенката с наднормено тегло не създава впечатление за хигиеничност,а още повече морал. И тези закани "да са благодарни, че тя не била там". Видяхме я миналата година как се изложи пред цяла България и рева пред камерите от Мира Радева.

Престанете вече. Обикновените зрители симпатизират много повече на Людмила и Албена, отколкото на някакви моралисти и самозванци! #2gunfire #2gunfire

# 1 217
  • Мнения: 33
Не съм вярвала, че е възможно нивото на това предаване да падне до толкова, мислех, че отдавна са ударили дъното. Неприятно и гнусно ми е да гледам.
Не симпатизирам нито на Вулеви, нито на другата страна. Твърде противни са ми реакциите и на едните, и на другите. Не мога да определя кои са ми по-неприятни и ми е странно, че и след нещата, показани днес хората харесват Албена и й симпатизират.
Най-адекватната реакция според мен е на Уош, не знам как успява да не се обеси ooooh!.

# 1 218
  • Мнения: 334
Не мога да определя кои са ми по-неприятни и ми е странно, че и след нещата, показани днес хората харесват Албена и й симпатизират.

Какво странно има в това да симпатизираш на уверен в себе си и запазил самообладание умен човек, който изкусно манипулира плюнчещ се и креслив тъпак? Смятам, че логично повечето хора са на страната на по-спокойния и владеещ се, който е и по-умен, отколкото на страната на по-глупавия и крещящ участник в конфликта.

# 1 219
  • Мнения: 43

 СлънцеЛуна, права си, че Вулева не е пример за подражание относно облекло. Може да е нарочно, за да провокира и да се набива на очи, може и просто да няма вкус.  

На мен облеклото й ми харесва и въобще като мъж казвам, че тя е хубава жена. Първо, има хубаво тяло и абсолютно перфектно й седят къси панталони и поли. Второ, облича се много подобно на рускините по-провокативно и с по-искрящи цветове.

# 1 220
  • Мнения: 33
Отилия, смесваш нещата. Едно е спокоен и уверен човек, друго е озлобен и манипулиращ ситуацията и по-слабите и изпаднали в нервна криза хора. Защо Воче трябва да бъде над нещата, а за Албена Вулева това не важи и може да се държи като простакеса? Какъв е тоя двоен стандарт? Или може би и вие си знаете, че на Вулева толкова й е капацитета и повече не може да се търси?

Държа да отбележа, че Воче от начало ми е много фалшива, превзета, но в никакъв случай не бих заела страната на Албена, която не приема никаква критика и винаги реагира агресивно, когато нещо не й харесва. Сега разбирам сравнението с Тачо...

# 1 221
  • Мнения: 334
Отилия, смесваш нещата. Едно е спокоен и уверен човек, друго е озлобен и манипулиращ ситуацията и по-слабите и изпаднали в нервна криза хора. Защо Воче трябва да бъде над нещата, а за Албена Вулева това не важи и може да се държи като простакеса? Какъв е тоя двоен стандарт? Или може би и вие си знаете, че на Вулева толкова й е капацитета и повече не може да се търси?

Държа да отбележа, че Воче от начало ми е много фалшива, превзета, но в никакъв случай не бих заела страната на Албена, която не приема никаква критика и винаги реагира агресивно, когато нещо не й харесва. Сега разбирам сравнението с Тачо...

 Слабите хора винаги биват манипулирани, така е устроен човекът. А това, че Албена е устата и може да ги поставя на мястото им не значи, че е озлобена. По тази логика всички хора са озлобени, защото всеки в дадена ситуация изпада в конфликти. Албена винаги досега излиза като победителка от всеки конфликт, и това го дължи на ума си, богатия си речник и самообладанието. Вочето освен да кряска като гъска на заколение и да крещи "няма да ми пипаш децата" друго очевидно не може в подобни ситуации. Ами сама си е виновна, че се поставя в такава ситуация. Или да пие мента глог и валериан като К.Тодорова, или да не се забърква сама в скандали като си знае слабото място - нервите. Но за да се предпази човек от подобни ситуации трябва да е прозорлив и поне малко социално интелигентен. А Вочето е като едно пернато, което почва да кряска и да маха бурно с криле. Откровено дразнеща е, и е нормално да има хора, които да я провокират острани. Ако не е Вулева в къщата, ще е някой навън. Предполагам, че тя и в живота е така конфликтна, както и във Вип брадър.

# 1 222
  • Мнения: 34
Отилия, смесваш нещата. Едно е спокоен и уверен човек, друго е озлобен и манипулиращ ситуацията и по-слабите и изпаднали в нервна криза хора. Защо Воче трябва да бъде над нещата, а за Албена Вулева това не важи и може да се държи като простакеса? Какъв е тоя двоен стандарт? Или може би и вие си знаете, че на Вулева толкова й е капацитета и повече не може да се търси?

Държа да отбележа, че Воче от начало ми е много фалшива, превзета, но в никакъв случай не бих заела страната на Албена, която не приема никаква критика и винаги реагира агресивно, когато нещо не й харесва. Сега разбирам сравнението с Тачо...

Албена е над нещата повече от всички в тази къща. Ако скачаше на всички нападки, отправени към нея по начина, по който го прави Воче, досега да са я засилили към психиатрията.
А дали в предишните около (поне) 5 ситуации, когато Вочето изпадаше в истерия, пак Албена бе причината?  Rolling Eyes

# 1 223
  • Мнения: 43

Албена е над нещата повече от всички в тази къща. Ако скачаше на всички нападки, отправени към нея по начина, по който го прави Воче, досега да са я засилили към психиатрията.


За мен Албена е дори победител във връзка с това, че е интелигентна, изглежда добре и е нещо ново и оригинално

# 1 224
  • Мнения: 334


За мен Албена е дори победител във връзка с това, че е интелигентна, изглежда добре и е нещо ново и оригинално

 И за мен е победител. Никой друг в къщата не заслужава победата колкото нея. Само тя не се изложи, а дори напротив - подобри публичното мнение за себе си благодарение на това участие.

# 1 225
  • Мнения: 24
Подкрепям последните постове публикувани от: i_ivano и Отилия:  Албена е cool. Камелия Стоянова: no comment, по и приляга Камелия Куоко отколкото Воче,  може и Chef...(но тя няма да го разбере правилно)

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 05:01 от aso

# 1 226
  • Мнения: 200
Въпросната Албена е изключително нечистоплътно същество, както отвън така и отвътре. Наизустила няколко дълги фрази от времената, в които се е правила на водеща и с тях си е останала, изговаря ги по един и същи монотонен начин, който опиянява бездруго простоватите й почитатели и те изпадат в захлас . Изключително еднообразен изказ, което говори за нисък интелект, а трагедията е, че е съчетан с  тотална липса на чувство за хумор. Единственото което притежава е наглост и се откроява само с еднообразието на мисловната си  дейност, и прекомерното  си озлобление към остатъка от света.  Човек с изключително ниско самочувствие, опитващ се да го покрие с  с безпардонно поведение, за жалост неуспешно. Пластичните операции не могат да  направят един човек красив, когато той е грозен отвътре.

# 1 227
  • Мнения: 24
Не съм вярвала, че е възможно нивото на това предаване да падне до толкова, мислех, че отдавна са ударили дъното.
оксиморон! какво ниво? какви очаквания?  е ТВА е проблема, имате високи очаквания, играте е друга, и е за пари.

# 1 228
  • Мнения: 24
Скрит текст:
Въпросната Албена е изключително нечистоплътно същество, както отвън така и отвътре. Наизустила няколко дълги фрази от времената, в които се е правила на водеща и с тях си е останала, изговаря ги по един и същи монотонен начин, който опиянява бездруго простоватите й почитатели и те изпадат в захлас . Изключително еднообразен изказ, което говори за нисък интелект, а трагедията е, че е съчетан с  тотална липса на чувство за хумор. Единственото което притежава е наглост и се откроява само с еднообразието на мисловната си  дейност, и прекомерното  си озлобление към остатъка от света.  Човек с изключително ниско самочувствие, опитващ се да го покрие с  с безпардонно поведение, за жалост неуспешно. Пластичните операции не могат да  направят един човек красив, когато той е грозен отвътре
Лични наблюдения? Пряк контакт с физическата нечистоплътност? Относно наизустяването , в грешка сте: отличен анализ, изказ, реакции  и самообладание (документирано е)

# 1 229
  • Мнения: 4 740
Въпросната Албена е изключително нечистоплътно същество, както отвън така и отвътре. Наизустила няколко дълги фрази от времената, в които се е правила на водеща и с тях си е останала, изговаря ги по един и същи монотонен начин, който опиянява бездруго простоватите й почитатели и те изпадат в захлас . Изключително еднообразен изказ, което говори за нисък интелект, а трагедията е, че е съчетан с  тотална липса на чувство за хумор. Единственото което притежава е наглост и се откроява само с еднообразието на мисловната си  дейност, и прекомерното  си озлобление към остатъка от света.  Човек с изключително ниско самочувствие, опитващ се да го покрие с  с безпардонно поведение, за жалост неуспешно. Пластичните операции не могат да  направят един човек красив, когато той е грозен отвътре.


Не можеш да кажеш, че знае само няколко дълги фрази. Всички ние станахме свидетели на това как Венета я нападна, а тя първо че запази самообладание и второ отговори й доста добре. Тогава на Венега не й се получи номера и днеска извика в студиото си само хора ПРОТИВ Албена, което не беше изобщо честно. Трябваше да има и такива хора, които искат да я защитят.
Много говорите за хигиената й все едно вие сте в къщата и я знаете кога какво прави, колко се къпе и дали мирише. Ами това че в тая къща се пуши кой където му хрумне, а всичките тези дрехи, които видяхме днес нахвърлени ? То беше видно, че не са само на Албена. Те Воче и Кали говореха и за Зорница, че е много разхвърлена, даже и за Наско, който бил уж от чистите. Аз само като си помисля как мирише на алкохол в тая спалня... Досега е нямало брадър с такива проблеми, просто щото е нямало такива хора като Воче и Кали, които да се правят на много чисти, да парадират колко са перфектни и добри... А всъщност те самите не могат да приемат критика.
Людмила не ми е любимка, но реагира като майка, т.е. Воче каза че Албена е кретен, а Людмила защити дъщеря си като каза че на Воче децата са кретени ... Демек с на Камелия камъните по нейната глава. Защо Камелия може да си позволява да използва всякакви думи, да обижда всички, а на нея никой нищо не може да й каже...
Прави сте, че Уош е най-адекватен в къщата.

Общи условия

Активация на акаунт