ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 7

  • 57 102
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: X
Аз направо съм   Shocked .
В "Голямата уста" чух, че поведението на руската кукундрела много се харесвало .....      newsm78 newsm78  
Наистина не ми го побира ума, че изобщо някой може да харесва простотията, гнусотията, олигофренията и мръсотията и на тялото, и на душата.
Аз, честно казано, по-мръсен и долен човек, и телом, и духом, от тая руска "възпитаничка" не съм срещала и виждала през живота си.
Напълно разбираемо защо Албена Вулева през целия си живот се рови основно в "мръсотията" на хората.Тя просто друго не е виждала и друго не познава, с такава майка.

# 1 201
  • Мнения: 287
Защо ме наричаш тъпа? Поведението на Албена за мен е просташко и за мен такива хора я харесват. Но ти наричаш мен тъпа, защото имам мнение различно от твоето??? Примерно можеш да кажеш, че хората които не я харесват, са тъпи, но не можеш да си позволяваш МЕН да наричаш тъпа, защото ако наречеш мен тъпа, цитирайки ме, това се нарича обида. За последен път обяснявам, защото нямам сили. Над моя апартамент живее една проста жена и много ме тормози. Трябва да си лягам, за да събирам сили за утрешния ден.

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 23:53 от Mirela__

# 1 202
  • Мнения: 2 782
Цитат на: Banshee

Гонзовица  пак яхна метлата  ...  е, доста по-грозен речник има даже от Людмила  Close
Сакън, немой така, не е Гонзовица, Гибоновица е, Гонзо е добро момче. Wink


Баси ...  уж съм от Левски ooooh!   Гонзо беше онзи с черния слип, нали?   Малиий, как го забърках "момъка" в MILF връзка  Wink

Аха.  Heart Eyes

Скрит текст:
Eй така го искам утре вечер! http://prikachi.com/images.php?images/476/7682476Z.png

# 1 203
  • Мнения: 334
То по същата логика как Вулева коментира някой за визия и операции, когато тя самата доста е прекалила с тях? Или за изискан стил с начина, по който избира да се облича?
Това винаги са били две от темите, които заемаха 80% от предаването й.

 Предаването на Вулева беше от жанра на забавните клюкарски предавания без претенции за академичност. В него се наблягаше на критики към външния вид и говора на разни фолк певици и псевдо звезди, и Вулева доста точно ги описваше и заслужено ги осмиваше. Между другото още тогава се говореше, че въпросните "звезди" дори са се обаждали на Вулева с молби да ги отрази, защото предаването и се гледаше много. Да не говорим, че в един по-късен етап тя канеше и гости в студиото на предаването, и ги интервюираше. Така че тя е давала поле за изява на треторазредните тогавашни "ВИП"-ове, и те са се възползвали от това. Нищо лошо не е направила Вулева, и с нищо не е по-зла от Венета Райкова, Миглена Ангелова и т.н.
 Разликата между Вулева и осмиваните от нея личности не е във външния вид, а в това, че те за разлика от нея са некритични към себе си, взимат се твърде насериозно и претендират да са перфектни, докато Вулева има тънко чувство за хумор, ирония и сарказъм, а човек с тези качества винаги е умен. Тя е интелигентен човек, за разлика от пародираните от нея образи.

# 1 204
  • Мнения: 1 308
Воче да си ходи, че не се търпи тая позьорка Sick Големи думи, много изхвърляне, форсиране и в крайна сметка - НИЩО!

А навремето Венета я харесвах, но през последните години я приемам като клюкарска водеща с кравешки очи и фалшива физиономия... Sick

А Елза Парини как тъй коментатор
hahaha

# 1 205
  • Мнения: 311
Човешко изражение не видях във лицето на Вулева .
Тя е като терминатор -няма нежност , няма сълзи , няма закачливост -
само вирнат нос .
Хората не са съвършени -изпадат в различни състояния и
звездите не са изключение .

# 1 206
  • Мнения: 4 291
 Чувството за хумор, ирония и саракзъм ха Албена може да се нарече всичко друго , но не и тънко.

# 1 207
  • Мнения: 334
Чувството за хумор, ирония и саракзъм ха Албена може да се нарече всичко друго , но не и тънко.


 Въпрос на възприятие. Когато коментираш типажи като например Глория, Мара отварачката и Веселин Маринов, с какви по-нежни думи се очаква да го направиш?

# 1 208
  • Мнения: 2 265
В него се наблягаше на критики към външния вид и говора на разни фолк певици и псевдо звезди, и Вулева доста точно ги описваше и заслужено ги осмиваше.

Да вземе да опише себе си  Peace .

Не слушам чалга, но визията на много от чалгаджийките към днешна дата е по-прилична от тази на Вулева. Дори Кали, на която не симпатизирам и намирам за фалшива, външният вид е по-порядъчен. За майката на Вулева, да не говорим. Жена на тази възраст с минижуп е плачевна картинка.
Когато искат да коментират другите, да се приведат във вид.

# 1 209
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Когато искат да коментират другите, да се приведат във вид.
Не е необходимо. Критика може да отправя всеки, не само този, който е във вид.
Ако ти не можеш да пееш, можеш да критикуваш, че някоя си там, която си чула, не може да пее и това може да го каже всеки, не само онзи, който може да пее. Мен не ме интересува как изглежда водещият, който ще ми предава информация за изгледа на други хора.

# 1 210
  • Мнения: 334

Да вземе да опише себе си  Peace .


 Между другото тя го беше правила. Мисля, че беше някакво коледно предаване, в което беше направила и пародиен коментар на себе си. Мен Албена и майка и не ме дразнят. Те са ексцентрични и разкрепостени, а светът има нужда и от такива хора. Много щеше да е скучно и тегаво, ако всички бяха като Кали, разни Данчета и Ивки, взимащи се много насериозно, и претендиращи да са перфектни. Докато Албена има чувство за самоирония. Много беше симпатична, когато имитираше Кали и компания, и за пред камерата хвана и изми една вилица, съвсем демонстративно и с коментари как по принцип нищо не мие, но сега го прави нарочно, за да се покаже в другата светлина.

# 1 211
  • Мнения: 120
Предаването на Вулева беше от жанра на забавните клюкарски предавания без претенции за академичност. В него се наблягаше на критики към външния вид и говора на разни фолк певици и псевдо звезди, и Вулева доста точно ги описваше и заслужено ги осмиваше. Между другото още тогава се говореше, че въпросните "звезди" дори са се обаждали на Вулева с молби да ги отрази, защото предаването и се гледаше много. Да не говорим, че в един по-късен етап тя канеше и гости в студиото на предаването, и ги интервюираше. Така че тя е давала поле за изява на треторазредните тогавашни "ВИП"-ове, и те са се възползвали от това. Нищо лошо не е направила Вулева, и с нищо не е по-зла от Венета Райкова, Миглена Ангелова и т.н.
 Разликата между Вулева и осмиваните от нея личности не е във външния вид, а в това, че те за разлика от нея са некритични към себе си, взимат се твърде насериозно и претендират да са перфектни, докато Вулева има тънко чувство за хумор, ирония и сарказъм, а човек с тези качества винаги е умен. Тя е интелигентен човек, за разлика от пародираните от нея образи.

Това, което казваш доста игнорира моя аргумент, който беше, че от позицията на какво Албена Вулева критикува двата споменати от мен аспекта - операции и стил, а не, че няма право да коментира и критикува каквото и да било.

Изглежда имаме много различни виждания какво е "забавните клюкарски предавания ", защото аз не виждам забава в злобата. Аз бих нарекла "Господари на ефира" това, но никога "Сигнално жълто". За мен то се опитваше и не успяваше да се представи за "сатирично, комедийно предаване", а отиваше в това нисше ниво да провокира и лъже, за да направи "скандал". Албена е много добра в това след като години наред репортерите й говореха и правеха всичко възможно, за да предизвикат реакция от личности, които никога не са получавали медийна тренировка и се поддаваха много лесно. Когато активно предизвикваш тази реакция, то тогава ти излизаш от графата "представям какво се е случило" и ставаш в направих всичко възможно, за да предизвикам това. Ти не показваш само нещата, ти вкарваш външни фактори, за да се случат както ти си ги искала. Докато слушах в началото на предаването [ а и в доста други интервюта] Вулева как се мисли за перфектна и визуално, не усетих и грам самоирония, а видях само една карикатура.

А това, че има отчаяни хора, готови за слава на всичко, не валидира действията на предаването. Просто показва на какво са готови хората като цяло за слава и пари.

Още нещо - това, че някой е умен, не го прави да не е злобен или зъл. То толкова ужасни хора в историята има, които са били много умни, но и много зли.

А и аз вече мисля, че го казах - за мен Вулева е най-хитрия съквартирант, но и най-злобния. А аз имам непоносимост към злобни хора. Черта от характера ми е и си живея с нея.  

# 1 212
  • Мнения: 120
като Кали, разни Данчета и Ивки, взимащи се много насериозно, и претендиращи да са перфектни. Докато Албена има чувство за самоирония.

Моля те покажи ми къде Кали е претендирала, че е перфектна. Това не съм го чула.  newsm78

Защото аз изрично си спомням как дори каза, че в къщата е видяла неща в себе си, които не харесва и ще се опита да промени.

# 1 213
  • Мнения: 2 265
Между другото тя го беше правила. Мисля, че беше някакво коледно предаване, в което беше направила и пародиен коментар на себе си.

Преди или след пластичните операции ?

Как жена, която е против вече залязващата чалга култура, се е докарала до визията на чалга певачка в края на 90-те ? Предполагам е заради многото интелект !

# 1 214
  • Мнения: 334
 EvelinaAna, не мисля, че Кали е станала и е казала "Аз съм перфектна". То това не са неща, които е нужно да се декларират в прав текст, тези претенции си проличават с поведението. Кали е вечният коректив в къщата, вечно мрънка за хигиена, чистота, хранене, разпределяне на дажбите и т.н., а когато я обявиха за най-нечистоплътна в къщата изпадна в срив, пусна си косата пред лицето и почна да комуникира с жестове. Това ясно показва какво мисли тя за себе си. Когато на Вулева и казват директно очи в очи, че е мръсна и мирише, тя запазва желязно самообладание, докато Кали рухва на секундата и излиза извън релси. Това показва колко е несигурна в себе си, колко е ранимо самочувствието и, и колко грижливо пази образа си на "перфектна". Кали е доста семпла и еднопластова за разлика от Вулева, тя е един простоват човек, и такъв ще си остане, защото щом за толкова години в публичното пространство и след контактите си с толкова хора и медии не се е научила поне да имитира някакви качества, които не притежава, никога няма да се научи.
 СлънцеЛуна, права си, че Вулева не е пример за подражание относно облекло. Може да е нарочно, за да провокира и да се набива на очи, може и просто да няма вкус. Но тя компенсира това с ум и поведение. Има нужда от такива хора. Стига с фалшивата добронамереност и позитивност, и с позьорството.

Общи условия

Активация на акаунт