ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 7

  • 57 214
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 566
Дано Влади издържи докрая и да не се подаде на истеричните крясъци на  Камелия Воче.Според мен Въргала  отнася  номинации в сряда от триото готвачки  ,Жени и Тачо ,  за това ,че не е защитил Воче.След това хората   ще застанат на страната на Влади и го пращат в финалът на вип брадър 2014.

A дано не, щото и той е пълен противняк.

# 1 141
  • София
  • Мнения: 5 715
Aу гостите нa Венетa всеки път сa все по-уникaлни. Червенковa ми идвa в повече#Crazy

Издокарала се е като китайски фенер  Mr. Green

Ахахаха........  Joy Joy Joy

# 1 142
  • Мнения: 2 816
Цитат на: Banshee

Гонзовица  пак яхна метлата  ...  е, доста по-грозен речник има даже от Людмила  Close
Сакън, немой така, не е Гонзовица, Гибоновица е, Гонзо е добро момче. Wink

# 1 143
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Явно я е страх да не и се върне, всичко,което е правила, на най-милото и.
Това е глупаво. Как ще ѝ се върне? Кой ще го върне?

# 1 144
  • Мнения: 9 710
А Албена сама каза,че не иска да има деца.Явно я е страх да не и се върне, всичко,което е правила, на най-милото и.

Ти сериозно ли?
Аз пък имам 2 приятелки, които не могат да имат деца и защитната им реакция е да обясняват как не искат и как ще си живеят живота, но в сърцата им....
Знаем ли защо Албена няма и дали няма да има и какво чувства на тази тема....

# 1 145
  • Мнения: 120
След като хората не харесват "интелигентните", тогава защо нея толкова я харесват.  Laughing

# 1 146
  • София
  • Мнения: 7 895
За мен е върха на простотията да кълнеш, еле за деца. Толкова...
Приключих за тая вечер с Големите усти, адвокатките на Воче, един път и трите  Stop

# 1 147
  • София
  • Мнения: 5 715
Венета не можа да преживее, че във войната, която водеше срещу Вулева претърпя пълно фиаско... прочете коментарите и сега с невинна, овладяна физиономия я води с чужди боксьорски ръкавици, използвайки тези на Воче...
А Мегленка е заменена от Китайския фенер /браво, Banshee/ и Парини.... все отбор боркини...  Joy

# 1 148
  • Мнения: 566
А Албена сама каза,че не иска да има деца.Явно я е страх да не и се върне, всичко,което е правила, на най-милото и.

Една жена не е ли в правото си да реши, че не иска деца?
И кое да й се връща..че е водила жълто предаване ли? Кой ще й го върне?
Глупости говориш.

# 1 149
  • Мнения: 6 566
Телевизорът ли не е в ред или Червенкова се е наляла като прасе за Коледа...чак бебешки гривнички е заформила на китките си  Mr. Green

Венета няма да пропусне възможността да кълве Албена докрая на предаването, чак ми се прииска да стане победител Вулева  Joy

# 1 150
  • София
  • Мнения: 15 506
...Явно я е страх да не и се върне, всичко,което е правила, на най-милото и.
Това е глупаво. Как ще ѝ се върне? Кой ще го върне?
Така е думата,такова е поверието, че Господ връщал направеното лошо, като удрял след време, когато забравиш, в най-милото - децата.Надявам се и се моля, да не съм била толкова лоша.Но май излишно обяснявах, сетих се,че си атеистка. Peace

# 1 151
  • Мнения: 3 154
Цитат на: Banshee

Гонзовица  пак яхна метлата  ...  е, доста по-грозен речник има даже от Людмила  Close
Сакън, немой така, не е Гонзовица, Гибоновица е, Гонзо е добро момче. Wink


Баси ...  уж съм от Левски ooooh!   Гонзо беше онзи с черния слип, нали?   Малиий, как го забърках "момъка" в MILF връзка  Wink

# 1 152
  • София
  • Мнения: 15 506
А Албена сама каза,че не иска да има деца.Явно я е страх да не и се върне, всичко,което е правила, на най-милото и.

Една жена не е ли в правото си да реши, че не иска деца?
И кое да й се връща..че е водила жълто предаване ли? Кой ще й го върне?
Глупости говориш.
Така казват, Господ или съдба, нямам представа!Но е засегнала несправедливо доста хора.

# 1 153
  • Мнения: 9 710
И какво лошо е направила толкова Албена? Била е водеща на жълто предаване по ТВто!
Като Венета и безкрайно много други в БГ ефира.

# 1 154
  • Мнения: 334
 Воче е ужасна, страшно падение. Мисля, че много ще съжалява след като излезе и се види на запис, но не изпитвам и грам съчувствие към нея. Заслужава ритник от обществото и медийна забрана.

Общи условия

Активация на акаунт