Искам деца и брак

  • 4 561
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте, аз съм на 21г. Имам си приятел от близо два месеца. Преди да се срещнем доста време поддържахме връзка, сега сме си заедно. Аз се чуствам много добре с него. Намеренията ми са напълно сериозни към него , желая брак, деца, а като,че ли той още не е готов. Отношението му не винаги е перфектно, но въпреки това искам той да е човека до мен. Имала съм и други приятели , но никога не съм изпитвала толкова силно чувството да си създам семейство с някой. Според вас нормално ли е или би била избързана стъпка от моя страна. Дали бих го уплашила с това, че искам брак и деца и да стане така, че той да се отдръпне от мен...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Кое ще е избързана стъпка, да го напънеш да те забремени и да купува халка ли? Да, ще бъде. Човека вероятно ще си плюе на петите. Е, има и изключения, които не биха го направили, но ти сама си забелязала, че той не е готов. Защо бързаш?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Живеете ли заедно?Той на колко е ?
За да създадеш семейство и деца минсе струва,че избързваш предвид възрастта ти и това че сте от толкова кратко време заедно.

# 3
  • Мнения: 1 073
Еми... 2 месеца са си доста малко време... дори и да сте имали контакт преди това. Я първо заживей с него годинка или 2 и тогава се хвърляй в бракосъчетания и тн. Simple Smile Първата една година от “гаджосването” обикновено е песен, рози, лиготийки и много обичане. После кредитче, скандалче... има си време за всичко Wink

# 4
  • Мнения: X
На 21 не мислиш ли за нещо по-интересно? Например да учиш?
За мен тази възраст е прекалено крехка за създаване на семейство. Вместо да си живееш живота, ти искаш да бършеш наакани дупета.

# 5
  • Мнения: X
Здравейте, аз съм на 21г. Имам си приятел от близо два месеца. Преди да се срещнем доста време поддържахме връзка, сега сме си заедно. Аз се чуствам много добре с него. Намеренията ми са напълно сериозни към него , желая брак, деца, а като,че ли той още не е готов. Отношението му не винаги е перфектно, но въпреки това искам той да е човека до мен. Имала съм и други приятели , но никога не съм изпитвала толкова силно чувството да си създам семейство с някой. Според вас нормално ли е или би била избързана стъпка от моя страна. Дали бих го уплашила с това, че искам брак и деца и да стане така, че той да се отдръпне от мен...
Ето една огромна червена лампа, от която авторката ще реве след месеци/години.
Не искам да гадая в какво се изразява лошото му отношение, и то само след 2 месеца заедно, но това е бомба със закъснител.
После се стига до "Ама той не беше такъв, що така стана...?!".
Ами, не, такъв си е бил, и сега, и преди, и след години.Просто трябва "очи", за да се види.

# 6
  • София
  • Мнения: 28 782
Здравейте, аз съм на 21г. Имам си приятел от близо два месеца. Преди да се срещнем доста време поддържахме връзка, сега сме си заедно. Аз се чуствам много добре с него. Намеренията ми са напълно сериозни към него , желая брак, деца, а като,че ли той още не е готов. Отношението му не винаги е перфектно, но въпреки това искам той да е човека до мен. Имала съм и други приятели , но никога не съм изпитвала толкова силно чувството да си създам семейство с някой. Според вас нормално ли е или би била избързана стъпка от моя страна. Дали бих го уплашила с това, че искам брак и деца и да стане така, че той да се отдръпне от мен...
Темата е майтап, нали?

# 7
  • Мнения: 46 565
Да. Прекалено рано е.
Сега учете, работете, поживейте заедно. След 1-2 г. като се напснете и отношенията ви станат нормални, като имате някаква основа да издържате дете, тогава правете следващата стъпка.

# 8
  • Мнения: 14
Здравейте, аз съм на 21г. Имам си приятел от близо два месеца. Преди да се срещнем доста време поддържахме връзка, сега сме си заедно. Аз се чуствам много добре с него. Намеренията ми са напълно сериозни към него , желая брак, деца, а като,че ли той още не е готов. Отношението му не винаги е перфектно, но въпреки това искам той да е човека до мен. Имала съм и други приятели , но никога не съм изпитвала толкова силно чувството да си създам семейство с някой. Според вас нормално ли е или би била избързана стъпка от моя страна. Дали бих го уплашила с това, че искам брак и деца и да стане така, че той да се отдръпне от мен...
Ето една огромна червена лампа, от която авторката ще реве след месеци/години.
Не искам да гадая в какво се изразява лошото му отношение, и то само след 2 месеца заедно, но това е бомба със закъснител.
После се стига до "Ама той не беше такъв, що така стана...?!".
Ами, не, такъв си е бил, и сега, и преди, и след години.Просто трябва "очи", за да се види.


Хахаха, е, хайде, хайде, нашите мъже също не са перфектни, но са добри хора, поне за моя съм сигурна Simple Smile . Това, че не се държи перфектно не означава задължително, че се държи зле.

# 9
  • INFJ
  • Мнения: 9 431
На 21 години, връзка от 2 месеца и вече искаш сватби и деца? Да, би го изплашила, то си е за страх.

За какво ги искаш тези неща? За сигурност? За да го вържеш с бебе и да няма къде да бяга (той пак ще избяга, ако иска)? Няма ли по-интересни занимания, нямаш ли други цели, освен да хванеш някой и да си играете на семейство?

# 10
  • Мнения: 2 220
Съберете се да живеете заедно (само двамата, без майки, тетки и т.н.) и ела пак след година да пишеш в темата.

# 11
  • София
  • Мнения: 16 208
Здравейте, аз съм на 21г. Имам си приятел от близо два месеца. ...
 Според вас нормално ли е или би била избързана стъпка от моя страна. Дали бих го уплашила с това, че искам брак и деца и да стане така, че той да се отдръпне от мен...
Нормално е на тази възраст хормоните ти да го искат. Твой е изборът ти едни хормони ли да бъдеш или човек, който е поне малко над хормоните.

# 12
  • Мнения: 3
Виж това и после мисли глупости.

# 13
  • Мнения: 5 574
2 месеца? Темите стават от безумни по-безумни!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Оуу позъкъсняла си даже, цели два месеца...Трите му имена знаеш ли?

Общи условия

Активация на акаунт