Искам деца и брак

  • 4 571
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
А,тая песен съм я слушала,само че в обратния вариант.Аз бях на 21,ММ на 26 и два месеца след като заживяхме заедно той поиска бебе...Да,и аз исках,но не тогава,и не веднага.Първо трябваше да завърша,после малко да поживеем и така.Синът си родих на 25-тъкмо навреме,вече бях осмислила добре нещата и исках това дете.

# 16
  • Мнения: 1 004
Че искаш деца и брак, ясно. Не стана ясно учите ли, работите ли и най-вече имате ли с какво да издържате себе си и децата?

# 17
  • Мнения: 36
Съвсем нормално е, когато си влюбена да искаш брак и деца, но трябва да знаеш, че тези неща не са само розови очила и еднорози Simple Smile
Преди тази решителна стъпка трябва да си сигурна, че ще можете с това момче да минете през всички трудности. И да, знам, че в момента си мислиш, че можеш да изживееш всичко заради него, но докато не ти се случи не можеш да знаеш Simple Smile
 Поживей още, опознай го, радвай се на живота и бъди до него в най-трудните моменти и кой знае, някой ден може сам да го поиска Simple Smile
 Знай, че бракът и връзката е не просто това да се бориш за някой, а заедно да се борите и браните.
 Успех! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 316
Дали бих го уплашила с това, че искам брак и деца и да стане така, че той да се отдръпне от мен...

Зависи как му го кажеш. Ако му кажеш, че някога в бъдещето искаш е едно, ако му кажеш, че искаш с него е друго. Пък, ако му кажеш че искаш с него скоро е нещо трето. Разбирам, че си влюбена и те кефи идеята да сте женени, с бебе и сигурно си представяш някакви тъпотий, как си секси с дрехи за бременни и т.н. Реалноста няма нищо общо с тези неща.

# 19
  • София
  • Мнения: 8 021
Ако съм на мястото на гаджето ти, ще избягам с писъци.

Последна редакция: пн, 08 апр 2019, 19:03 от милинка

# 20
  • Мнения: 1 004
А аз, ако съм на мястото на майка ѝ, ще си оскубя косата с пинсета косъм по косъм.

# 21
  • Мнения: X
Ако съм на нейното място, ще си потърся интересно занимание, примерно ежедневна работа като сервитьорка на морето лятото.
Авторке, на 21 нищо не си постигнала. За тебе това ли е успех - да ти сложат евтино пръстенче и да се окотиш? Такива после вият срещу децата си, срещу мъжете си, не правят редовен секс и са вечно изнервени.
Не си го причинявай.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 595

След 2месечно познанство брак и деца!?
И се чудиш дали ще го изплашиш - не, ще го ужасиш, ако е нормален.
Че вие изобщо не се познавате!

# 23
  • Мнения: 2 815
"...Преди да се срещнем доста време поддържахме връзка, сега сме си заедно..." - не са съвсем пресни познати, но е необмислено и сълзливо-романтично това желание на авторката. При все нежелаещия и незрял партньор до нея, ситуацията им бързо може да отиде на разпад.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
2та месеца не са основния проблем, според мен. Ние с ММ заживяхме заедно 2 седмици след като се запознахме и се сгодихме на третия месец. И сме заедно вече 14 години. Но има една много важна подробност - аз бях на 29 год. На 21 ми се вижда страшно рано за брак и деца. На тази възраст трудно преценяваш хората. Тепърва ще се развиваш и променяш. На 30 ще ти харесват съвсем различни неща и различен тип хора. Това е причината повечето ранни бракове да завършват с развод. Което не е желателно поне за децата, ако не за теб. Аз те съветвам да поизчакаш още някоя година с децата.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 162
Aloe9, не, не е нормално, да, ще го изплашиш и най-вероятно ще избяга с писъци. На 21 е време да учиш, да работиш, да пътуваш, да се развиваш. Два месеца са ужасно малко време, а си и много млада.

П.П.: Не е лошо да наблегнеш и малко на книгите, защото изказът ти е доста неточен. Хем сте поддържали връзка, хем сте от два месеца заедно...

# 26
  • Мнения: 9 865
На 21 можеш да прави каквото си иска (и да учи, и да не учи, и да ражда и да се жени), просто е хубаво да обмислиш дълготрайните последствия от решенията си, а специално за брак и дете са нужни решения и от двете страни, така че не тема във форум, а разговор с човека трябва.
НО!
Относно рано и късно за самата връзка, това зависи от хората в нея, техните нагласи, очаквания, стремежи, желания. От така даденото описание, да, рано е.

# 27
  • Мнения: 30 802
Аз си мисля, че девойката не примира точно за брак и деца в смисъла на легена, парцала и ипотеката плюс детски писъци. А по-скоро иска някакво усещане за сигурност, че човекът до нея ще успее поне връзка да направи, а не просто "нетфликс и секс", някакъв тест драйв без емоции и после да я остави безцеремонно.

Все пак връзките са с цел кеф, а ако няма емоции, къде е кефът? Остава едно животинско онождане и евентуално малко алкохолни излизания. Ми това дори не е приятна връзка, това е обида към личността. Нормално е на 21 жената да не е чак толкова цинична и чак толкова "пич", та да иска такъв бездушен вид връзка. Поне да усети някаква емоция, че има данни да е "единствена" или поне малко специална, не "поредна".

# 28
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 334
Два месеца е прекалено малко време.Естествено,че не е готов .
След две години може да си поговорите за брак и деца.
Не бързай да му говориш още от сега на тази тема,защото ще избяга..

# 29
  • INFJ
  • Мнения: 9 531
Защото жените искат брак заради нааканите дупета, печката и парцала. Разбира се, че в нейната глава всичко изглежда много по-романтично, но реалността е друга.
Особено на тази възраст, след толкова кратка връзка, шансовете да остане сама с всички задължения са огромни. И като добавим и липсата на образование, картинката става чудесна просто.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт