Хелоуин парти, а защо не?!

  • 13 096
  • 137
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 401
Miss_Bingley,
dianjelly1982 те е защитила, както и темата. И е много права. Че ценностите и толерантността ни са много чужди.
Един мюфтия(наложи се да взимам интервю от него) каза така: няма значение дали сте християни или мюсюлмани, вярата ни учи на едно и също, а то е да бъдем добри. Това е единствената задача на вярата.

И аз се начетох на хиляди глупости ... някои от тях много цинични за този празник. Което не знам колко българи ги прави това .. да ругаят в социалните мрежи.
Аз лично съм на принципа ... всеки може да си вярва, да празнува и облича каквото си иска ... стига да не кара мен да правя това или по някакъв начин да ми пречи с него.

# 136
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Това, че ви се празнува заради празнуването и заради идеята, а хич не ви вълнува какъв е празникът и каква му е идеята го разбрахме, поне 15 пъти го повторихте. Задължително ли е всеки да разбира факта, че правите нещо заради себе си. Ами правете го без толкова да се обяснявате, след като нищо не ви вълнува, освен купонът. Все едно сега да ми се прииска да си забуча перо в з..... заради идеята и да очаквам всички да ме аплодират и да ми се кефят, щото на мен ми се приискало.
Аман от тая хлъзгава дума толерантност, дето се използва от всеки досадник.

# 137
  • Мнения: 18 587
Това, че ви се празнува заради празнуването и заради идеята, а хич не ви вълнува какъв е празникът и каква му е идеята го разбрахме, поне 15 пъти го повторихте. Задължително ли е всеки да разбира факта, че правите нещо заради себе си. Ами правете го без толкова да се обяснявате, след като нищо не ви вълнува, освен купонът. Все едно сега да ми се прииска да си забуча перо в з..... заради идеята и да очаквам всички да ме аплодират и да ми се кефят, щото на мен ми се приискало.
Аман от тая хлъзгава дума толерантност, дето се използва от всеки досадник.

Да искам да ми се кефят всички ли?-Че аз да не съм в детската градина или гимназията?! Айде моля ви по-сериозно, такива комплексарщини да ги нямаме  Shocked

Ами по тази логика защо са хилядите теми в бг мама?! В тях хората не се ли обясняват постоянно.  Laughing Идеята на празника е в маскирането-основно. Няма да споря с вас-говорим на различни езици. Аз не занимавам никого със себе си. Вие ме занимавате с вашите идеи- нищо не ви вълнува, освен купонът.- не хващайте нещата толкова буквално, вълнуват ме много неща, доста по-стойностни от това да пиша в разни теми /които хората са пуснали за да обменят опит и да си споделят/ с цел да се заяждам и да изказвам крайни мнения.
Толерантността е много хубаво нещо, но нашия народ не е свикнал да е толерантен-в излишни дискусии няма да се впускам-кой каквото иска да мисли и в каквото иска да вярва.  Peace
 всезнайковци в този форум, под път и над път  Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт