Хелоуин парти, а защо не?!

  • 13 090
  • 137
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 587
Здравейте!Тази година решихме с приятелите ми да празнуваме Хелоуин ей така за идеята и за шоуто.Затова ще си направим тематично парти.Любопитно ми е  дали празнувате този празник и ако да ще се радвам да си обменим идеи-как ще празнувате,как ще се маскирате и т.н.
Подчертавам,че целта на темата не е да се обсъжда дали е редно или не да се празнува този небългарски празник,както и за нападки -затова нека хората,които не харесват празника да си запазят негативните мнения за  себе си-това е изцяло положителна тема и нека да не забравяме, че един празник е най-вече повод да се позабавляваме. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 15 379
Празнувам, щом е празник - нека има веселба. На който не му харесва - да не празнува.
Аз съм дяволче всяка година и не ми омръзва. Маскирам и детето, ходим по партита и забавлението е страхотно и за мен, и за него.

# 2
  • Мнения: 1 591
Ето как се празнува в САЩ
Денят започва с парти в Д.градина или училище.Отиват с костюми,разменят си лакомства,обикалят по къщите около детското заведение за още сладкиши.Нямат уч.занятия,има намалени часове.В магазини и молове всички са маскирани,има забавления за малките,в библиотеката също има организирано по нещо.
Надвечер от 18-20 ч.се обикалят отново къщи с кошници за сладкиши,има парад и забавления за всички.Следва изгаряне на чучелото(на злите сили) на площада,пищно зрелище.В големите градове парада продължава и след това,избира се участник с най-атрактивен костюм,дава му се награда.
Приятно организиране на празника.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 704
Аз и моите приятели празнуваме. За мен е забавно и весело. За тази година съм решила да се маскираме като Мортиша и Гомес Адамс. Необходима ми е една перука и черна рокля, а за мъжа черен костюм и малки мустачки  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 306
Никога не съм и не смятам да празнувам този празник.

# 5
  • Мнения: 9 708
Не го празнувам само и единствено заради факта, че нямам подходяща компания за празнуване.  Sad Никой около мен не го отбелязва! Бррр!
Аз много искам да се маскирам като... нещо си там  Laughing, ама няма луди глави като мен.
Чужд празник бил, да не сме деца ох, оф, моф...  Tired
Ако някой организира тематично парти в Бургас и има желание да покани една самотна душа - пристигам с метлата и кошница със сладки! afwitch   ura

# 6
  • Мнения: 4 418
защо не, таака е
но ме мързи чак толкоз приготовления за парти
сипи там ракия нарежи един краставица, пусни вефа и ето ти празник

# 7
  • Мнения: 18 587
Цитат
Не го празнувам само и единствено заради факта, че нямам подходяща компания за празнуване.  Sad Никой около мен не го отбелязва! Бррр!
Аз много искам да се маскирам като... нещо си там  Laughing, ама няма луди глави като мен.
Чужд празник бил, да не сме деца ох, оф, моф...  Tired
Ако някой организира тематично парти в Бургас и има желание да покани една самотна душа - пристигам с метлата и кошница със сладки! afwitch  ura

Ако знаеш само колко дабре те разбирам. И при мен е по същия начин. От години съм искала да празнувам този празник и никога не са се намирали достатъчно луди глави, не съм могла да ги убедя, макар, че то си зависи само от настроението и желанието за забавление. Не е нещо кой знае колко лудо в крайна сметка-това е един повод за веселба.
Но тази година някак сме се навили, пък да видим какво ще стане и доколко ще се появят с костюми. Уж съм им казала, не не съм много голям оптимист.
От друга страна винаги ми е допадала идеятада се маскирам на някого Simple Smile да се направи нещо по-различно, все пак това е един ден в годината и като идея е свежо и готино  Simple Smile
Аз ще бъда Клеопатра-най-вероятно или Одри Хепбърн  Simple Smile
Иначе партито ще е домашно-нищо кой знае какво, хапване и пийване и костюмирани по между другото ако има достатъчно хора, които вземат присърце това да се маскират и да се ентусиазират наистина ще се получи добре  Simple Smile

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не. Преминал съм възрастта когато
е естествено да  се  правиш на шут
за да ти е весело.

# 9
  • Мнения: 7 002
Миналата година за пръв път бях на парти. Понеже ни поканиха няколко дни преди това, нямах особено време да го обмисля. Купихме една чудовищна маска на мъжа ми, а на мен едни черни криле и айдеее Joy Сложих си една черна рокля и си рекох, че мога да мина за гарван  Joy Като отидохме на партито, домакинята ме нарече "черен лебед", а самата тя също беше черен лебед  Joy Но много по-добре направена, де, пачка, ала-бала. А най-тъпото беше, че имаше още едно момиче с черна рокля и черни крила  Joy Бебето беше Мики Маус, една приятелка му беше подарила такова костюмче.
Happy Halloween! by EowynOfRohan, on Flickr

Тая година май никой няма да ни кани.  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 18 668
Много обичам Хелоуин. Миналата година организирахме на децата да минат да съберат лакомства (само от домовете на организаторите) и се получи много весело. За съжаление за децата рядко се организира нещо свястно. За възрастните - парти по заведенията. Тази година гледам, че се пада петък срещу събота и предполагам, че на доста места ще има мероприятия.

# 11
  • Мнения: 4 418
Аз ще бъда Клеопатра-най-вероятно или Одри Хепбърн  Simple Smile

Клеопатра, моля те бъди нея...  Laughing

# 12
  • Мнения: 258
ооо, ние със сигурност ще празнуваме! Запазили сме места в едно детско клубче и сме поканили целия клас на щерката! Аз цял ден покани правя  Grinning Родителите също ще се маскираме и така. Надявам се да се получи щуро и незабравимо!! На вещица мисля да се дегизирам!

# 13
  • Мнения: 18 587
Цитат
Не. Преминал съм възрастта когато
е естествено да  се  правиш на шут
за да ти е весело.

Кой пък е казал, че ще се правиш на шут?! Много сериозно вземаш нещата май.
Въпрос на нагласа и настроение е   Peace Аз пък искам да ми е весело и не смятам, че има някаква възраст затова. Затова й твоето изказване ми се струва крайно.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт