Зачервяване под памперса

  • 8 953
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Враца
  • Мнения: 12
Аз скоро го открих този Бепантен,ако говорите за него.Невероятен крем!Ние получаваме страшно зачервяване и обриви при никнене на зъбките.Дупето и ставаше като ужилено от коприва.Какво ли не пробвах.Преварен зехтин,Мустела,Судокрем и нищо.Педито ни обясни,че след като продължава зачервяването повече от 2-3 дни става бактериално и ни изписа и противогъбично кремче.С него и Бепантена всичко се оправи за 2 дни.Мажа я с него до ден днешен и нямаме никакви проблеми Peace

Може ли , да споделиш кое е противогъбичното кремче?

# 31
  • Мнения: 2 489
На нас ни изписаха противогъбично клотримазол. Мазахме с него една седмица сутрин и вечер,а през другото време нищо не се слага и се оправихме. И след това с бепантена.
Иначе на нас ни предписаха един крем,които се прави в аптеката. Вълшебен е. Ако се зачерви,само с две -три намазвания и се оправя. Но не мога да разчета рецептата.

# 32
  • Мнения: 3
От моят опит който имам, аз също мога да кажа че повечето мехлеми не помагат. Единственото което помогна на моята Алекс е Калиев перманганат. Но трябва да се внимава с употребата. Слагат се две зрънца в 1-1,5 л. вода ,която трябва да стане бледо розова и след измиване на дупето се полива с нея. Кожата се успокоява и този разтвор може да се използва всеки ден. УСПЕХ

Общи условия

Активация на акаунт