На пазар във Варна - 36

  • 51 634
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Aз ползвам обущар, който се намира на ул. Подвис - над автомивките. Доволна съм, но ми поправял само маратонки и чанти. Ако е кожена обувка или нещо по-фино - не знам.
Къде продават кашкавал Родопея - Пикадили, Кауфланд ..? Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 5 178
Kашкавал Родопея редовно купувам от млечния магазин на пазара на ул. Роза , реално се намира на паркинга между Роза и Синчец

# 677
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте!
Дали Джъмбо ще работи утре на 31.12 ?
И още един въпрос трябват ми гумени ботуши до коляното и топли вътре за газене във вода и лед при минусови темпертури...и се чудя къде ще намеря....

# 678
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Здравейте!
Дали Джъмбо ще работи утре на 31.12 ?
И още един въпрос трябват ми гумени ботуши до коляното и топли вътре за газене във вода и лед при минусови темпертури...и се чудя къде ще намеря....

Декатлон за батушите. с Неопренен чорап вътре, който се вади и пере. за 23,50 лв. С 2 год гаранция за качество Wink    http://www.decathlon.bg/10906-obuvki?p=2
super  са олекотени, хич не ги усещам..

 Джъмбото - лудница.. повече не отивам там

Последна редакция: вт, 30 дек 2014, 21:34 от TopsyG

# 679
  • Варна
  • Мнения: 965
Споделете от къде да купя инхалатор,който ще ми върши работа(а може  да споделите и марката,от която сте доволни).Искам да  го взема от  магазин,за да ми обяснят как да  го използвам(не искам от интернет магазин).До сега не ми се  е налагало,но явно,че трябва да си купя!!!Благодаря предварително на отзовалите се!!! Peace
Аз в къщи имам OMRON Com-Air C28P. Виждам, че в технополис го предлагат: http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.d … MRON-Com-Air-C28P.
Ползваме го всяка вечер. Много съм доволна.
Официалния представител за Омрон работи с един магазин във Варна - "Борела".

# 680
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Здравейте дами Hug
За много години! Желая ви много здраве, щастие и сбъднати мечти през новата година!  bouquet

Знаете ли дали днес техномаркет ще работят? Нищо не намерих на сайта им.
Благодаря Ви!

# 681
  • Мнения: 145
А дали някои от магазините за хранителни стоки работи днес?

# 682
  • Варна
  • Мнения: 2 270
Здравейте!Помня, че отдавна беше дискутирано, но пак да питам - от къде мога да намеря запечатващи се пликове - от тези с ципа или другите с лентата.Искам да си купя повечко.

# 683
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте!Помня, че отдавна беше дискутирано, но пак да питам - от къде мога да намеря запечатващи се пликове - от тези с ципа или другите с лентата.Искам да си купя повечко.
Ракива

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 270
Здравейте!Помня, че отдавна беше дискутирано, но пак да питам - от къде мога да намеря запечатващи се пликове - от тези с ципа или другите с лентата.Искам да си купя повечко.
Ракива
Благодаря, то се оказа и на удобно за мен място Peace

# 685
  • Мнения: 817
МОмичета ,виждали ли сте по аптеките този крем?  http://www.bellbio.com/index.php?page=shop.product_details&f … art&Itemid=53

# 686
  • Мнения: 759
Къде фото в района на Кауфланд Възраждане?

# 687
  • Мнения: 5 391
Здравейте, къде в момента има намаления на грим продуктите на Bourjois . Търся си спирала на марката, но на изгодна цена.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Трябва ми термос, но да не е голям. Искам да приготвям на детето чайчета, мляко с какао - топли напитки за училище. Срещам обаче само големи термоси и не вършат работа в моя случай. Някой да е мяркал някъде?

# 689
  • Мнения: 25 824
Трябва ми термос, но да не е голям. Искам да приготвям на детето чайчета, мляко с какао - топли напитки за училище. Срещам обаче само големи термоси и не вършат работа в моя случай. Някой да е мяркал някъде?
В Карфур в Кауфланд съм виждала също, имат и термочаша може би по подходяща за целта. Peace

Общи условия

Активация на акаунт