На пазар във Варна - 36

  • 51 606
  • 721
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 890
В предната тема имаше въпрос за комплектите за плетене с ластичета. Днес взех такъв за 6 лв от магазина на Дънстар за дрешки от Англия. Има и по 10 лв по-луксозни с някакви допълнителни аксесоари.

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 933
mari6a, благодаря!   bouquet

Къде има хубави бебешки албуми с място за текст до снимките?

# 4
  • Мнения: 4 595
Можеш да погледнеш в snimkitevi.com , по телефона също можеш да им кажеш какво търсиш има опция да си създадеш сам албум. Иначе аз съм си купувала в едно фото до Окръжна, почти всички големи албуми имат място за надписи.

# 5
  • Мнения: 255
Пак ще попитам, защото "моя човек" може да не е видял въпроса. От къде да намеря дишащи пантофи за дете - 27-28 номер?

# 6
  • Мнения: 4 595
На чаталджа в пазара има 2 детски магазина за обувки за дишащи пантофи предлагат едни с бели подметки и сини на дупчици, но плата е нещо като мрежа твърд.

# 7
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Мерси за темата  Peace

# 8
  • Мнения: 759
Как да стигна с гр.транспорт от Комина Възраждане до Свободния?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Привет! Къде мога да намеря разнообразие от брокат, да има едър, в различни форми и цветове. Нещо подобно а и в други форми.Трябва ми за маникюр, вече проверих в Елитис, кинкалериите на Шипка, нямаше. Ще съм благодарна ако ми припомните и къде беше магазина за всякакви стоки, свързани с маникюра, имам спомен за района на Пикадили Център, преди време се коментираше в темата.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 355
Мисля, че в Джъмбо съм виждала по-едри брокати, но чак толкова не знам дали има, това вече на конфети ми прилича.

# 11
  • Мнения: 3
Здравейте,момичета !
от къде бих мола да си купя хубави олекотени завивки?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 576
tina_vn в кинкалерията, която е в подлеза до у-ще Димчо Дебелянов провери ли? Не съм виждала такъв, но не съм и търсила де.

# 13
  • Мнения: 255
На чаталджа в пазара има 2 детски магазина за обувки за дишащи пантофи предлагат едни с бели подметки и сини на дупчици, но плата е нещо като мрежа твърд.

Благодаря!

# 14
  • Мнения: 1 930
Здравейте,момичета !
от къде бих мола да си купя хубави олекотени завивки?

Присъединявам се към въпроса . И да са на прични цени.

Общи условия

Активация на акаунт