На пазар във Варна - 36

  • 51 609
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 237
Да питам: можете ли да препоръчате златар, който да разшири малко един златен пръстен? От години не съм търсила такава услуга, а човекът, чиито услуги ползвах преди, вече не работи.
по Бенковска -срещиу "гаражите" на колхозния. Златаря, който ще ти свърши работа се помещава във ВТОРОТО чейндж бюро по стълбичките- до м-н за бременни дрехи. Няма как да не го намериш, пише си ремонти на бижута, но все пак попитай и вътре.  Всичко прави, дори да се наложи да изчакаш- мярка за пръстени има, всичко- налгало ми се е какво ли не. Красьо се казва!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 777
А дали ремонтира бяло злато? Счупи ми се едната обица.

# 47
  • Мнения: 237
А дали ремонтира бяло злато? Счупи ми се едната обица.
Да! просто иди там- 100 %

# 48
  • Мнения: 1 930
Момичета, да знаете от къде да купя ватирани дънки за синчето - ръст 147 см. Трети клас е , но е висок и вече не е за детските магазини, а само от там съм купувала до сега.

# 49
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
Момичета, да знаете от къде да купя ватирани дънки за синчето - ръст 147 см. Трети клас е , но е висок и вече не е за детските магазини, а само от там съм купувала до сега.

на колхозния  срещу елитис-а нейде из бараките мярнах. с черна вата бяха  и малки  размери. но точно не се сещам,щот... обикновено нищо не се пазари от там, а само минавам от елитис-а към пазара за маслини

# 50
  • Мнения: 13 512
Някой да е купувал пиле на грил от Пикадили, дали е хубаво?
нЕ, не е хубаво. Нито в Пикадили център, ното в Пикадили парк. Сухо много.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 187
От къде мога да купя от тези костюми - гащеризон за ски за момиче - 6 години ,може и втора употреба ,виждали ли сте ги скоро някъде ?

# 52
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
От къде мога да купя от тези костюми - гащеризон за ски за момиче - 6 години ,може и втора употреба ,виждали ли сте ги скоро някъде ?



2рата от валентина надолу към гарата. от ляво де , една от онези 2ри уп, има рязко стъпала надолу , беше пълно със ски екипи миналата седмица

# 53
  • Мнения: 2 133
От къде мога да купя от тези костюми - гащеризон за ски за момиче - 6 години ,може и втора употреба ,виждали ли сте ги скоро някъде ?
Мъпет маг- а до Ню Йоркъра.

# 54
# 55
  • Мнения: 23
Здравейте,момичета !
от къде бих мола да си купя хубави олекотени завивки?

Присъединявам се към въпроса . И да са на прични цени.
и аз търся, и не намирам нищо, дето да ми хареса. от утре ще има промоция на метро завивка + чаршаф и калъфка за 26-7 лева, ще отида да ги видя дали си струват парите
Здравейте, спални комплекти купувам от магазини Белотекс, единият е на бул. Съборни, от страната на Стоматологията по посока Нептун, друг има на бул. Цар Освободител след светофара с бул. Осми Приморски от страната на Окръжна болница. Много съм доволна от чаршафите, особенно от бархетните, невероятно меки и топли са Wink

# 56
  • Варна
  • Мнения: 320
Здравейте, спални комплекти купувам от магазини Белотекс, единият е на бул. Съборни, от страната на Стоматологията по посока Нептун, друг има на бул. Цар Освободител след светофара с бул. Осми Приморски от страната на Окръжна болница. Много съм доволна от чаршафите, особенно от бархетните, невероятно меки и топли са Wink
разгледах им сайта, имали магазин и в Младост, ще мина да видя какво предлагат, благодаря  Simple Smile
в Мадара също съм виждала олекотени завивки, и там ще проверя

п.п. до Метро така и не отидох Rolling Eyes те почти във всеки каталог имат промоции на олекотени завивки, но не отидеш ли веднага първия ден и свършват

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Зчдравейте!

Търся сироп от черен бъз,домашно приготвен..някой да знае къде мога да намеря...по пазарите?

# 58
  • Мнения: 456
Зчдравейте!

Търся сироп от черен бъз,домашно приготвен..някой да знае къде мога да намеря...по пазарите?

Точно на тази тема съм и аз!За какво го ползвате,ако може да споделите?И аз се интересувам Hug

# 59
  • Мнения: 656
Момичета къде да намеря костюми и маски за Хелоуин за момчета на 5 г. и 8 г. Желанието е да са от междузвездни войни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт